مارسی و المپیاکوس در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای آن ، کانال تلویزیونی ، شانس


مارسی می داند که رکورد 13 شکست پیاپی آنها در لیگ قهرمانان اروپا احتمالاً برای مدت طولانی باقی خواهد ماند ، بنابراین تنها کاری که می توانند انجام دهند پایان دادن به آن در اسرع وقت است. اهالی آندره ویلا-بواس همچنان می توانند در لیگ اروپا دور از المپیاکوس جایی در گروه C جذب کنند و درگیری روز سه شنبه در ورزشگاه ولودروم یک فرصت ایده آل برای آن است.

قبل از اینکه یونانی ها یک برنده ناچیز دیرهنگام را بدست آورند و OM در اینجا به همان چیزی که به نفع خود است بسنده کند ، این دو در ابتدای گروه رقابت باریکی داشتند با این حال ، المپیاکوس می داند که یک تساوی احتمالاً کافی خواهد بود تا تهدید بی هدف فرانسوی ها را با یک بازی ذخیره در رختخواب قرار دهد. در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مارسی برابر المپیاکوس

  • تاریخ: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان: 15:00 ET
  • محل: Stade Velodrome – مارسی ، فرانسه
  • پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: مارسی +140؛ برداشت +210؛ Olympiacos +220 (از طریق کتاب ورزشی William Hill)

خطوط داستانی

مارسی
از نظر فرم داخلی ، مارسی در هفت مسابقه لیگ 1 شکست ناپذیر است و با وجود تاخیرهای متعدد در COVID-19 ، در چهار بازی اخیر خود پیروز شده است. با این حال ، روند وحشتناک آنها در لیگ قهرمانان اروپا آنها را به خنده فرانسه و بقیه اروپا تبدیل کرده و باعث شده بازیکنان زیادی به دروازه بان برگردند و مورد استقبال قرار گیرند. مردم ویلاس-بواس باید هرچه زودتر این میمون را از پشت خود دور کنند و کشور المپیاکوس که با تنها هدف خود در مرحله گروهی OM را شکست داد ، نامزد ایده آل برای پایان دادن به این تحقیر است.

حتما بخوانید:
نحوه تعویض وایر شمع

المپیاکوس
المپیاکوس نیز مانند مارسی در 10 بازی شکست نخورده است و در پنج بازی داخلی خود پیروز شده است تا سوپرلیگ یونان را با یک امتیاز در اختیار داشته باشد. اگر آنها در اولین دیدار مقابل تیم فرانسه دیرهنگام گل نمی زدند ، در گروه C بهتر نبودند ، زیرا آنها با سهولت مشابه توسط پورتو و منچستر سیتی منتقل شدند. یک طرف بالقوه ضعیف پورتو در خانه ممکن است مردم پدرو مارتینز جای خود را در لیگ اروپا در جای دیگری تضمین کنند ، اما یک تساوی در فرانسه باید جواب دهد.

پیش بینی

مردم ویلا-بوآش با پیروزی ناچیز که روح تازه ای در جاه طلبی های آنها در لیگ اروپا دارد ، روند از دست رفته خود را پایان می دهند. انتخاب کنید: مارسی 1 ، المپیاکوس 0
منبع: pencil-news.ir