لیگ قهرمانان یوفا اولین زن داور بازی را استفانی فراپارت قرار می دهد


گتی ایماژ

یوفا اعلام کرد که استفانی فراپارت پس از این که چهارشنبه به عنوان مقام اول بازی در گروه G یوونتوس مقابل دینامو کیف انتخاب شد ، به عنوان اولین داور زن در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل خواهد شد.

این زن فرانسوی از اولین بازی خود در آوریل 2019 ، مسابقات لیگ Ligue 1 را تماشا کرد ، زمانی که آمیان میزبان استراسبورگ بود و در اواخر آن سال قضاوت سوپرجام یوفا را بین لیورپول و چلسی انجام داد – تبدیل شدن به اولین زنی که قضاوت یک بازی بزرگ مردان اروپا را انجام می دهد – و او در ماه اکتبر در لیگ اروپا حضور یافت.

فراپارت 36 ساله از سال 2011 در مسابقات نیمه حرفه ای نیمه دوم مردان و زنان و لیگ 2 فعال است ، در حالی که او همچنین در جام جهانی زنان فیفا 2015 و 2019 و جام قهرمانان جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی حضور داشت.

فدراسیون فوتبال فرانسه (FFF) و سندیکای داوران فوتبال نخبگان هر دو این موفقیت را به سرعت به فرپارت تبریک گفتند.

یوونتوس میزبان دینامو است و در گروه G با 3 امتیاز عقب از بارسلونا در رده دوم قرار دارد ، اما با دو بازی در مرحله حذفی قرار دارد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>