لیگ قهرمانان بر اساس تعداد: چهار روند برای پیروزی در مسابقه 4


اکنون که مسابقه 4 لیگ قهرمانان اروپا را پشت سر گذاشتیم ، در اینجا چهار عدد مهم وجود دارد که باید بدانید تا بتوانید همه اقدامات را انجام دهید (که این هفته می توانید در CBS All Access دریافت کنید).

1. مرکزی در پشت بارسلونا

مصدومیت جرارد پیکه در روز شنبه مقابل اتلتیکو مادرید به این معنی است که بارسلونا دقیقاً یک مدافع میانی قدرتمند دارد که به دیدار روز سه شنبه مقابل دینامو کیف می رود. بنابراین ، همه آرزوی موفقیت برای مدافع فرانسوی کلمنت لنگلت دارند. حتی در صورت داشتن تیمی عمدتا قدرتمند یا حداقل قوی تر ، بارسلونا در این فصل هنوز در دفاع قدرتمند نبوده است. آنها در هر بازی 1.13 گل در لالیگا دریافت کردند ، که این تیم آنها را با کسب یک مقام دهم در لیگ داخلی متصل می کند. اعداد زیبا تر تصویر صورتی بیشتری را پرداخت نمی کنند. تیم رونالد کومان به طور متوسط ​​1.21 گل مورد انتظار در هر بازی را از دست داد که این تنها هشتمین گل برتر لیگ است.

جدال بارسلونا هنوز در لیگ قهرمانان اروپا جلب نکرده است ، جایی که آنها در سه بازی اول فقط دو گل دریافت کردند. فقط سه گانه لیگ برتر لیورپول ، چلسی و منچستر سیتی اجازه کمتر داده اند. اما چهره های اصلی داستان های مختلفی را روایت می کنند. تیم کاتالان در سه بازی اول خود بسیار متوسط ​​بود و به هر حریف 1.51 xG فرصت می داد که تنها هفدهمین بهترین در لیگ قهرمانان است. کمتر است که بارسلونا در لیگ قهرمانان تیم دفاعی بهتری نسبت به خانه در اسپانیا باشد و بیشتر اینکه حریفان آنها را به خاطر اشتباهاتشان مجازات نکنند. شاید همه اینها در برابر مسابقه متوسطی مثل کیف مهم نباشد ، اما در فصلی که بارسلونا به شدت خواهان پد نقره است ، هواداران امیدوار بودند که بتوانند یک رکورد دفاعی خود را در لیگ قهرمانان ارائه دهند. متأسفانه ، تحت کنترل نیست.

2. 15 سیو توسط ادوارد مندی از چلسی

به نظر می رسد چلسی مشکل دروازه بان خمیازه را حل کرده است. از زمان ورود و گرفتن شغل ابتدایی خود از Kepa Arizabalaga مخوف ، مندی 15 بار موفق شده است و دقیقاً یک بار در 720 دقیقه دقیقه در دقیقه از لیگ برتر و لیگ قهرمانان دریافت کرده است. او 16 شوت به سمت دروازه را انتظار داشت شوت در هدف 3.20 باشد ، بنابراین آمارهای لازم نشان می دهد که او خود چلسی را در بیش از دو گل ارزش ورود نجات داد ، که این یک چرخش مهم برای تیمی که به شدت برای رسیدن به هدف جنگید.

حتما بخوانید:
کل پرداخت های NBA 2020-21 ، شانس ، پیش بینی ها ، بهترین شرط بندی: کارشناس ثابت NBA بیش از 51 دلار برنده است

حل مشکل دروازه بان همچنین منجر به این واقعیت شد که فرانک لمپارد نسبت به فصل گذشته تیم دفاعی بسیار مستحکم تری ایجاد کرد. در لیگ برتر ، چلسی اکنون پنجمین کمترین ضربه را با 10 گل در هر بازی و کمترین xG در هر بازی را با 0.86 مجاز می داند. این یک رکورد قدرتمند دفاعی است ، که نشان می دهد مندی بیش از صرفه جویی در بعضی از گلها ، برای تقویت خط دفاع تلاش کرده است ، اما با داشتن یک شبکه صالح ، کل ساختار دفاعی چلسی بهتر شده است. نتیجه کشوری است که می تواند با تمام استعدادهای تهاجمی که تابستان امسال به دست آورده شناخته شود ، اما حتی به دلیل قدم های دفاعی اش قابل توجه است.

3. 18 گل برای اتلتیکو مادرید

خوب بودن در اتلتیکو مادرید چیز جدیدی نیست. اتلتیکو مادرید کشوری هجومی پویا است ، اما این حقه ای است که تیم دیگو سیمئونه قبلاً هرگز به میدان نرفته است. با این حال ، تاکنون در این فصل ، آنها یکی از قدرتمندترین کشورهای مهاجم در اروپا هستند. ورزشکاران سیمئونه 18 گل دارند ، دومین گل در لالیگا. رهبران لیگ ، رئال سوسیداد ، برای کسب امتیاز 21 به دو بازی دیگر نیاز دارند. هیچ کس در اسپانیا از 2.25 ورزشکار در هر بازی فراتر نمی رود.

آمار کمی زیباتر نیز برای ورزشکاران مناسب است ، هرچند که شاید خیلی درخشان نباشد. مجموع تیم xG 1.77 در هر بازی نشان می دهد که مردان سیمئونه در فرم داغی قرار دارند که بعید به نظر می رسد برای همیشه دوام داشته باشد ، اما حتی این تعداد 1.77 سومین بهترین در لیگ است. این تیم 13 شوت در هر بازی شلیک کرد ، سومین گل در لیگ و مهم برای تیمی که سالهای زیادی را از روی ضربات مشخصی گل خورده است ، 3.63 شوت از یک بازی باز به سمت دروازه مسابقه دریافت کرده است. دومین بالاترین در لالیگا.

تمام این اعداد را با هم جمع کنید و ورزشکاران مانند تیمی ظاهر می شوند که سرانجام پویایی تهاجمی را به موضع دفاعی ثابت خود می دهند. در حالی که عملکرد این بازی با توجه به خوب بودن دفاع ورزشکاران به احتمال زیاد کمی پایین می آید ، اما این تیم در این فصل ممکن است در چندین جبهه بتواند برای کسب عناوین بجنگد.

حتما بخوانید:
دالوین کوک از وایکینگ ها پس از یک خرابکاری در مسابقه هفته دوازدهم برابر پلنگ ها ، بعداً به بازی بازگشت

4. نیمار 1.15 xG به مدت 90 دقیقه

نیمار یک فصل واقعا عجیب و غریب را برای پاری سن ژرمن پشت سر می گذارد. نگاهی به اعداد اصلی وی نشان می دهد که او نیروی مسلطی است که همیشه ، هر چند غالباً بسیار شکننده ، برای بازی در دقایق سخت بوده است. 1.15 xG او در 90 دقیقه (به جز پنالتی ها) اولین بار در پنج لیگ برتر اروپا در میان تمام بازیکنانی است که حداقل 300 دقیقه بازی کرده اند. او در هر بازی 5.32 شوت زد که در رده دوم لیگ های برتر قرار دارد. همچنین ، برای نیمار جای تعجب نیست که او در تلاش های شوتزنی 90 دقیقه ای در 5/1 لیگ برتر را هدایت می کند (80/11 (او تنها یکی از دو بازیکنی است که بیش از 9 بازی را در دهه 90 انجام داده است)). و مبادا فکر کنید همه اینها به معنای خوک خودخواه بودن او است ، وی همچنین در سومین حمله دهه 90 به طور متوسط ​​26.61 پاس گل می دهد ، ششمین گل در پنج لیگ برتر اروپا. همه اینها برای گفتن است ، اعداد نشان می دهد که او شیطان زیادی را درست انجام داده است.

پس مشکل چیست؟ خوب ، مشکل این است که اگر به اعداد خارق العاده نگاه نکنید ، در هفت بازی ترکیبی بین لیگ یک و لیگ قهرمانان او دو گل و سه پاس گل دارد. اینها اعداد بدی نیستند اما فوق ستاره نیستند. و هنگامی که شما نیمار هستید و مانند نیمار بازی می کنید و مانند نیمار رفتار می کنید و مسابقاتی مانند نیمار را از دست می دهید ، قرار دادن اعداد خوب اما نه فوق ستاره فقط از آن کم نمی کند. نیمار واقعی کیست ، مردی که آمار عالی دارد یا مردی است که فقط گل و پاس گل بسیار خوبی دارد؟ خوب ، شرط هوشمند این است که ، در پایان ، اعداد اصلی پیش بینی می کنند که گل ها و پاس گل ها به کجا می روند. مشکل PSG و مدیر توماس توچل این است که با بازی اجتناب ناپذیری که این هفته در حال ظهور است – و یک نقطه داغ فزاینده سلامت – تولید نیمار واقعاً باید عجله کند و به اینجا برسد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید