لیورپول و آژاکس: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا در CBS All Access ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس ، اخبار ، هوا


دو تیم اول گروه D لیگ قهرمانان اروپا روز سه شنبه هنگامی که لیورپول در بازی 5 میزبان آژاکس است به مصاف هم می روند. قرمزها 9 امتیاز دارند ، دو امتیاز بیشتر از آژاکس و آتالانتا دارند و اگر آتالانتا امتیاز خود را از دست بدهد ، گروه را با پیروزی از آن خود می کند. مسابقه با میدتیلند. لیورپول در روز 4 ام از شکست تکان دهنده 2-0 خانگی مقابل آتالانتا خارج شد ، اما به یک پیروزی حذفی راه می یابد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: آنفیلد – لیورپول ، انگلیس
  • تلویزیون و پخش مستقیم: دسترسی کامل CBS
  • شانس: لیورپول -150؛ برداشت +320؛ Ajax +375 (از طریق کتاب ورزشی William Hill)

خطوط داستانی

لیورپول: خطوط عقب به دلیل همه مصدومیت ها کاملاً نازک است و آنها واقعاً در روز شنبه در تساوی 1-1 با برایتون جنگیدند و دو ضربه پنالتی به وجود آوردند. در مقابل آژاکس ، آنها سرعت بیشتری را در جناحین و کیفیت فنی بهتری را در یک سوم آخر مشاهده خواهند کرد. لیورپول دوست دارد پشت پرده های خود را به جلو بیاورد ، اما اگر در این قسمت به خصوص در نیمه دوم کمی عمیق تر بنشینند تعجب نکنید.

آژاکس: هلندی ها در پیروزی 5-0 برابر FC Emen توانستند آخر هفته به بازیکنان اصلی خود استراحت دهند ، اما پس از زدن 27 شوت اعتماد به نفس برای هر بازیکن در تیم بالا خواهد بود. اگر اخیراً بازی این تیم را ندیده اید ، آنتونی استعداد جوان برزیلی را تماشا کنید. او در هفت بازی اول خود با پنج گل تمام ویژگی های استعداد بزرگ بعدی حمله در خارج از باشگاه را دارد. سریع ، بالینی و خلاق ، او توانایی ایجاد مشکلاتی برای دفاع لیورپول را دارد ، اگرچه می تواند از روی نیمکت خارج شود.

حتما بخوانید:
Lions vs. Texans را تماشا کنید: نحوه پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی NFL در روز پنجشنبه

آرزو می کنید حتی بیشتر از بازی جهانی پوشش دهید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست روزانه فوتبال CBS جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر فراتر از زمینه و سراسر جهان می بریم.

پیش بینی

گل انفرادی سادیو مانه در نیمه دوم قرمزها را در جایگاه اول نگه داشت. انتخاب کنید: لیورپول 2 ، آژاکس 1

پس چه کسی باید روز سه شنبه به لیگ قهرمانان یوفا برگردد؟ و ارزش کامل شرط بندی کجاست؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا بفهمید کدام طرف از خط پول در هر مسابقه لیگ قهرمانان یوفا ارزش دارد ، همه از مدل فوتبال اروپایی خاص خود که نزدیک به 9000 دلار است!
منبع: pencil-news.ir