[ad_1]

grešen-Liverpool-pregame.jpg
گتی ایماژ

مقام سوم لیورپول روز یکشنبه از دهمین مکان آنفیلد در برابر گرگ ها برای یک بازی لیگ برتر بین دو تیم در فاصله چهار امتیاز از یکدیگر در جدول استقبال می کند. قرمزها در لیگ از این پنج مسابقه 3 بردند ، در حالی که گرگ ها در 5 مسابقه پنج پیروزی خود را به دست آوردند زیرا بدون بهترین بازیکن خود می توانستند کنار بیایند. در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید آورده شده است:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر
  • زمان2:15 بعد از ظهر ET
  • محل: آنفیلد – لیورپول ، انگلیس
  • تلویزیون: هیچ یک
  • پخش زنده: طاووس
  • شانس: لیورپول -190؛ برداشت +310؛ Wolves +550 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

آخرین شانس:

لیورپول -0.5

خطوط داستانی

لیورپول: یورگن کلوپ با حضور در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، در صورت تمایل می تواند برخی بازیکنان اصلی را در اینجا استراحت دهد. اما ما فقط می توانیم ببینیم که کورتیس جونز بعد از پیروزی خود مقابل آژاکس در روز سه شنبه ، دقیقه قابل توجه تری دریافت می کند. بازیکن 19 ساله لیورپول در این فصل در 12 بازی برای قرمزها سه گل و در کارنامه جوان خود در لیورپول شش گل به نام خود دارد ، اما فقط یک گل در لیگ برتر. آیا یکشنبه می تواند روزی باشد که او اولین بازی خود را در این لیگ دریافت می کند؟

گرگ ها: رائول خیمنز هنوز ناپدید شده است ، زیرا او مدتی را با این جمجمه شکسته که آخر هفته گذشته مقابل آرسنال دریافت کرد از بازی خارج شد. به جای او مدافع جوان فابیو سیلوا است. مرد سابق پورتو تنها 18 سال سن دارد ، اما دارای پتانسیل زمانی زیادی است ، دارای سرعت بالایی و توانایی فنی برای رفتن یک چشم به هدف است. از آنجا که خط دفاعی لیورپول بسیار آسیب دیده است ، این می تواند یک مسابقه باشد که در آن او به ضد حمله آسیب وارد کند. اگر او بازی کرد ، نحوه برخورد او با آداما ترائور را مشاهده کنید ، زیرا هر دو درک متقابل یکدیگر را نشان می دهند ، که به طور بالقوه می تواند به گرگ ها کمک کند چیزی از این بازی بیرون بیاورند.

پیش بینی لیورپول در مقابل گرگ ها

جونز با شروع سریع به گل خود می رسد و لیورپول برنده می شود. انتخاب کنید: لیورپول 3 ، گرگ ها 1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر