لیست قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه

تولیدات شرکت سپنتا استاندارد 3360 برای لوله های گاز خانگی، استاندارد 3574 برای لوله های گاز شبکه و استاندارد 3765 برای لوله های فولادی گالوانیزه را داراست و با داشتن تاییدیه شرکت ملی گاز ایران انواع لوله های سیاه شوفازی، گازی و گالوانیزه را تولید می کند. تنوع محصولات این شرکت بالا بوده و هم اکنون 2000000 تن در سال انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون لوله گالوانیزه مازندران تولید می کند. فاز 1 تولید این کارخانه شرایط را برای تولید لوله با قطر خارجی 10 میلیمتر الی 168 میلی متر را با سرعت 160 متر بر دقیقه فراهم می کند. این روش برای تولید لوله های با قطر خارجی 10 الی 610 میلیمتر و ضخامت 0.7 تا 20.6 میلی متر و از طول 4 متر الی 13 متر در مراحلی شامل فرمدهی، جوشکاری، سایزینگ و در نهایت بسته بندی و آزمونهای بازرسی اعمال می شود. همچنین فاز 3 این کارخانه برای تولید لوله های با قطر خارجی 60 الی 610 میلی متر و تا ضخامت 20 میلی متر مورد بهره برداری قرار می گیرد. گروه صنعتی مک چین یکی ازبهترین تولیدکنندگان اتصالات چینی میباشدکه بادارابودن استانداردهای روزاروپا چندین سالی است که درایران فعالیت میکند و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا مورد توجه مصرف کنندگان قرارگرفته است.

گالواپایپ از برترین عرضه کنندگان و فروشندگان لوله و اتصالات به سراسر کشور ایران بوده که انواع برند و مارک مختلف لوله و اتصالات آب گالوانیزه را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد . این اتصالات درحدود ۲۵ سال عمر مفیددارندکه این عدددرصنعت تأسیسات چشمگیر وقابل توجه میباشد.همچنین بر خلاف اتصالات جوشی و فلنجی نیازی به جوش کاری و یا پیچ و مهره ندارند .از این رو از اتصالات گالوانیزه مک را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و بهترین نوع اتصالات برای تکمیل خطوط و لوله کشی های آب رسانی در حوزه صنعت و ساختمان درنظرگرفت. بوشن گالوانیزه نیزیک نوع ازمحصولات ضروری درجهت تکمیل لوله کشی میباشد که نقش رابط رادر اتصال دو طرف مجموعه بازی میکند. تفاوت زانویی و چپقی گالوانیزه در نحوه حدیده شدن و رزوه شدن آن ها می باشد ، بدین صورت که زانویی گالوانیزه در دو سر ابتدایی و انتهایی آن از داخل رزوه می شود و در اصطلاح به آن توپیچ گفته می شود اما چپقی گالوانیزه بدین ضورت نمی باشد و از یک طرف به صورت روپیچ و از سمت دیگر به صورت توپیچ می باشد.

حتما بخوانید:
طراحی سایت ✔️ طراحی سایت تهران ✔️ طراحی سایت اختصاصی

محصولات شرکت نورد و لوله ساوه علاوه بر تولید داخل به کشورهای خارجی نیز صادر می شود که در این بین لوله گالوانیزه ساوه، لوله های سیاه و مقاطع صنعتی سهم بیشتری از صادرات را به خود اختصاص می دهند. چون قارچ در یک محیط کاملا بسته و تحت شرایط پرورش داده میشه پس در هر شهری امکان کشت اون وجود داره .برای مکان هم هر فضای بسته ای که دیواره و کف قابل شستشو داشته باشه برای این کار مناسبه و میشه با اندکی تغییرات در داخل اون به کشت قارچ مشغول بشیم. زانویی های گالوانیزه برای تغییر مسیرخطوط در زاویه های ۹۰ و ۴۵ درجه مورداستفاده قرار میگیرند. در شیوه گرم این مقطع را درون حمام مذاب روی فرو برده بعد از حرارت دادن قطعه را خارج و سپس با قرار دادن در معرض هوای آزاد مقاطع خشک می شوند. شاید در تمام ساختمان ها از موتور خانه استفاده نکنند. این نوع لولهها معمولا در دمای پایین تولید میشوند و روی آنها یک پوشش از فلز روی قرار میگیرد که به آن لوله گالوانیزه میگوییم.

این مقاطع در دو نوع سبک و متوسط تولید می گردد که در انتقال گاز و آب کاربرد دارد. این پوشش برای حفاظت ازفلز در برابرخوردگی و آسیب پذیری میباشد و به این عمل گالوانیزاسون میگویند. لوله های بدون درز (لوله مانیسمان ) به صورت اكسترودينگ توسط قالبهاي مختلف توليد ميشود. از موارد استفاده از لوله گالوانیزه ساوه می توان به لوله کشی در پروژه های عمرانی ساختمانی ، صنعتی و سیستم های گالوانیزه کشی جهت پروژه های دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی ، و کابل کشی در سوله های صنعتی می توان اشاره نمود. فاز 2 این کارخانه نیز برای جلوگیری از خوردگی لوله های آب و گالوانیزه کردن گرم لوله ها می باشد. به دلیل لایه نازک تر روی ، کشورهای جهان به تدریج لوله گالوانیزه سرد را به عنوان لوله آب و لوله گاز ذغال سنگ ممنوع کرده اند. خادمیان با بیان اینکه در سالهای گذشته به سبب اینکه افراد از وسایل گرمایشی به غیر از بخاری کمتر استفاده میکردند آمار تلفات نیز کاهش یافته بود، ابراز کرد: درباره استفاده از لوازم چند منظوره برای خوراک و گرمایشی برای مردم خطرساز است. این محصولات به صورت ریختگی از جنس آهن چکش خوار تولید شده و سپس رزوه میشوند.

حتما بخوانید:
گلیسیرین چیست چرا باید از گلیسرول استفاده کنیم + خرید گلیسیرین صنعتی، دارویی و خوراکی