لوئیس همیلتون ، هفت بار قهرمان فرمول یک ، آزمایش COVID-19 مثبت است


گتی ایماژ

لوئیس همیلتون ، قهرمان هفت بار فرمول یک ، به جدیدترین مسابقه دهنده آزمون COVID-19 تبدیل شده است. در نتیجه آزمایش مثبت ، همیلتون آخر هفته جایزه بزرگ Sahir را از دست خواهد داد. طبق گفته تیم همیلتون مرسدس ، هفته گذشته سه بار تست منفی روی راننده انجام شد اما روز دوشنبه علائم خفیفی داشت و از نظر ویروس مثبت بود.

در بیانیه تیم گفت: “او صبح روز دوشنبه با علائم خفیف از خواب بیدار شد و در همان زمان به او اطلاع داده شد که تماس قبل از رسیدن به بحرین آزمایش مثبتی بود.” “لوئیس ، بنابراین ، یک آزمایش اضافی انجام داد و نتیجه مثبتی را به دست آورد. از آن زمان ، این آزمایش مجدداً تأیید شده است. به غیر از علائم خفیف ، او در غیر این صورت خوب و خوب است و کل تیم بهترین آرزوهای او را برای بهبودی سریع ارسال می کنند.”

همیلتون که در بحرین در قرنطینه به سر می برد ، در توییتر ابراز ناامیدی کرد و از آزمایش های مثبت و اینکه نمی تواند در مسابقات جایزه بزرگ صهیر شرکت کند ، ابراز ناامیدی کرد.

همیلتون نوشت: “من از اینكه آخر هفته رقیب نخواهم شد بسیار خراب شده ام.” “از آنجا که فصل را در ماه ژوئن آغاز کردیم ، من و تیم من همه اقدامات احتیاطی را انجام داده و مقررات را در هر کجا که ایمن بوده ایم رعایت کرده ایم.

تیم مرسدس قصد دارد اواخر این هفته راننده جایگزین خود را معرفی کند. همیلتون برای بازگشت به پیست باید تست COVID-19 منفی داشته باشد.

همیلتون ماه گذشته عنوان قهرمانی رانندگان را به دست آورد و در حال حاضر با 332 امتیاز در جدول رده بندی فرمول 1 برتری زیادی دارد. این راننده 35 ساله در این مسابقات 11 پیروزی کسب کرده است.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>