[ad_1]

بسکتبال NCAA: یوتا در واشنگتن
جو نیکلسون / ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

لری کریستکوویاک ، مربی بسکتبال یوتا روز دوشنبه در حضور هفتگی رادیویی خود در ESPN 700 نشان داد که تست COVID-19 و همچنین هشت بازیکن در برنامه مثبت است. اعلامیه کریستکوویاک در مورد تشخیص خود چند روز بعد اعلام شد مت نورلندر از CBS Sports اعلام کرد که این برنامه به دلیل تعدادی آزمایش مثبت برای COVID-19 وقفه در فعالیت های تیمی را موقتاً متوقف می کند.

Krystkowiak گفت ، از هشت بازیکن آلوده به ویروس ، پنج بازیکن در یک خانه و سه بازیکن در خانه دیگر زندگی می کنند. این شیوع یوتا را مجبور به متوقف کردن افتتاحیه فصل جمعه مقابل نیواورلئان کرد.

یوتا در بیانیه ای از طریق گفت: “Runnin ‘Utes در نیواورلئان بازی نخواهد کرد ، همانطور که پس از مشورت با کادر پزشکی تیم گزارش شد.” سالت لیک تریبون. “تصمیم برای بازی نکردن برای حفظ سلامتی و ایمنی دانش آموزان ورزشکار ، مربیان و کادر پشتیبانی در خط مقدم هر دو تیم بود.”

یوتا در 13 نوامبر اعلام کرد که تعدادی آزمایش مثبت آنتی ژن در این برنامه دارد و متعاقباً یک سری آزمایش PCR انجام داده است. نتایج این آزمایشات مشخص نیست ، اما ممکن است تیم بر اساس این جدول زمانی و پروتکل های Pac-12 نزدیک به دو هفته را بدون تمرین گذرانده باشد.

با شیوع و متعاقب آن شکست در برنامه ، یوتا ، با ممنوع کردن هرگونه شکست در مبارزه با ویروس ، فصل 3 را علیه واشنگتن در 3 دسامبر آغاز می کند.

Krystkowiak به لیست فزاینده ای از مربیانی که در هفته های اخیر آلوده شده اند ، می پیوندد. از جمله کسانی که در این تست ها شرکت کردند ، تام ایتزو از میشیگان ، جیم بویهایم از سیراکیوز ، ریک بارنز از تنسی و تاد کووالچیک از تولدو بودند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir