[ad_1]

در دسامبر سال 2019 ، لوکا دونچیچ ، مدافع دالاس ماوریکس ، قرارداد حمایت مالی با مارک جوردن را امضا کرد که طبق گزارش ها 5 سال به طول می انجامد. در این زمان ، دونچیچ قبلاً تازه کار سال را برنده شده بود ، MVP خود را بالا برد و در فصل دوم خود شروع تاریخی را شروع کرد. در صورت تمایل او احتمالاً می توانست با هر مارک کفش ورزشی در دنیا قرارداد امضا کند ، اما پس از پوشیدن نیکز در تمام دوران حرفه ای خود در یورولیگ ، تصمیم گرفت در خانواده نایک بماند و به مارک معروف مایکل جوردن بپیوندد.

مارک های دیگر برای امضای آن تلاش کردند. زمانی دونچیچ کفش Under Armour استفان کاری را به تن کرده بود تا مارک های دیگر را امتحان کند ، اما حاضر به عقد قرارداد در جای دیگر نبود. اما ظاهراً ، لبران جیمز سعی داشت چیزی جمع کند تا دانشیچ را در تیم لبرون تبدیل کند.

جیمز با حضور در پادکست Road Trippin ، با جزئیات داستان چگونگی رفتن به نایک را برای تلاش برای ایجاد یک مارک “Team LeBron” زیر چتر نایک ، شبیه آنچه مارک اردن است ، و کاری را فقط توضیح می دهد -چه او با Under Armour خلق کرد. اگر نایک در آن زمان چنین اجازه ای می داد ، لبرون می خواست از دانچیچ اولین ورزشکار خود با نام تجاری خود بسازد.

“وقتی لوکا مذاکرات قراردادی خود را با نایک انجام می داد ، من می خواستم تیم لبرون را شروع کنم و لوکا اولین علامت من بود. این همان چیزی است که من می خواستم و من اعتقاد ندارم که بچه های نایک من برای این کار آماده بودند. من حتی نمی دانم لوکا این را می داند یا نه اما حالا او می داند. من می خواستم لوکا اولین نفری باشد که توسط تیم لبرون امضا شد و این اتفاق نیفتاد. او هنوز زیر همان چتر نایک است ، اما من می خواستم که او تیم لبران باشد. من خیلی به او اعتقاد داشتم. احساس می کنم این باعث می شود من کمی تعقیب می کند ، اما من می خواستم او مرد من باشد.

برای دونچیچ ، این یک حمایت واقعی از بازیکنی است که او صریحاً از بچگی در بچگی صحبت می کند. لبران با تمجید از عملکرد دونچیچ ، او را یکی از بازیکنان محبوب خود در لیگ خواند و شباهت های سبک بازی آنها را تأیید کرد.

اگر LeBron نام تجاری خود را زیر چتر نایک ایجاد کند ، دونچیچ هنوز هم امضاکننده او خواهد بود ، اما تا پایان قرارداد او با اردن – در مدت چهار سال – او پیشنهادات بسیار پردرآمد از هر مارک موجود در جدول خواهد داشت. جیمز می خواست قبل از اینکه دونچیچ کاندیدای چند ستاره و MVP چند ساله شود ، وارد طبقه همکف شود ، اما این کشتی قایقرانی کرد. دونچیچ برای فصل آینده یکی از علاقه مندان به MVP محسوب می شود و شروع تاریخی دوران جوان او باعث تسریع در جدول زمانی دالاس ماوریکس شده و آنها را خیلی زودتر از حد انتظار به عنوان مدعی قانونی برای کسب عنوان قهرمانی معرفی کرده است.

همچنین جالب است که نایک با توجه به اینکه وی چهره برند آنها است و با توجه به بزرگترین کمبودی که سواش از طرف خود در کاری دارد ، آرزوی خود را برای لبران برآورده نکرد. داستان ترک کاری از نایک برای پیوستن به Under Armour به خوبی شناخته شده است و اخیراً دوباره شروع به کار کرد که دو بار MVP از ایجاد نام تجاری خود در مارک Under Armour خبر داد.

از نظر فنی ، مارک جوردن هنوز تحت Nike است ، بنابراین به نوعی آنها هنوز Doncic را دارند ، اما لیست ورزشکارانی که شامل Zion Williamson ، Jayson Tatum و Russell Westbrook در NBA هستند ممکن است کمی شلوغ شود.

صحبت از استعدادهای دونچیچ ، لبرون افزایش سریع گارد جوان را برای تبدیل شدن به چهره لیگ تقویت می کند. این نقش هنوز توسط لبرون بسیار زیاد بازی می شود و احتمالاً تا زمانی که کفش های ورزشی خود را نبندد ، این نقش را خواهد داشت ، اما هر دو بازیکن با پیشرفت بازی دونچیچ و همچنین ادامه دادن به یک مسیر ، بر خلاف هر کس ، بیشتر و بیشتر مورد مقایسه قرار می گیرند. به جز لبرون.

همانطور که NBA مشاهده می کند ، ستاره دونچیچ همچنان در لیگ رشد می کند ، که به ماوریکس یک روز کریسمس در وقت اصلی برابر لیکرز می دهد و آنها را به یکی از بازی های تلویزیونی ملی در آخر هفته افتتاحیه لیگ تبدیل می کند. لبرون می دانست که این اتفاق خواهد افتاد ، اما نمی توانست همه چیز را به موقع جمع کند تا از آن استفاده کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر