[ad_1]

untitled-design-2020-08-24t204408-591.jpg

مارک گاسول از بسیاری جهات زندگی لبرون جیمز را آسان می کند. داشتن یک مرکز راه اندازی که بتواند شلیک کند ، کف دیسک های او را آزاد می کند و فرصت های بیشتری را برای او و آنتونی دیویس فراهم می کند تا در شروع بازی ها انتخاب کنند. جیمز بازیکنانی را با ضریب هوشی بالا دوست دارد و گاسول ممکن است باهوش ترین مرکز بسکتبال باشد. به لطف پاس گاسول ، لبران قادر خواهد بود کمی بیشتر از توپ عمل کند. این همچنین یک ارتقا امن برای JaVale McGee است ، اما برای جیمز موضوع مهیجی است.

لبرون به شوخی می گوید: “مارک جایزه مدافع سال من را در خانه خود دارد.” پادکست Road Trippin در Spectrum Sports Net. این مشکلی است که وی قبلاً به آن اشاره کرده است ، اما مشکلی که او پس از اضافه کردن گاسول به معامله حداقل دستمزد ، با کمال میل برای یک سال کنار خواهد گذاشت. جیمز گفت که “همیشه گاسول را دوست داشت” ، با اشاره به تجربه قهرمانی خود به عنوان یکی از مهمترین ترکیبات لیکرز.

البته بنزین دیگری نیز با تجربه قهرمانی وجود دارد و شایعات آن را از زمان آغاز به کار آژانس رایگان به لس آنجلس پیوند می دهند. لبرون در پاسخ به این س ifال که آیا برادر بزرگتر مارک پو به لیکرز برمی گردد ، گفت: “خواهیم دید”. او علناً اظهار داشت که علاقه مند است در یک فصل گذشته با لیکرز علاقه مند باشد. این علاقه احتمالاً اکنون پس از پیوستن مارک به تیم ، شدت یافته است.

لیکرز دو جای خالی در لیست دارد و به یک مرد بزرگ دیگر احتیاج دارد ، اما با توجه به خطرات موجود در فصلی که در طی یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد ، هزینه کسی که بعید به نظر می رسد در صورت لزوم دقیقه واقعی بازی کند ، خوشمزه نیستند لیکرز به هر دلیلی نمی تواند بیش از 138.9 میلیون دلار پیش بند خرج کند ، بنابراین هر دلار باید با دقت توزیع شود.

برادران گاسول هرگز در NBA با هم بازی نکرده اند. اگر هرگز فرصتی برای آن وجود داشته باشد ، طبیعی است که او با لیکرز همراه شود. مارک در سال 2007 توسط لیکرز آماده شد ، اما در سال 2008 با پو معامله کرد. پو به کسب دو عنوان قهرمانی در لس آنجلس ادامه می دهد ، شاهکاری که مارک اکنون سعی خواهد کرد آن را ترکیب کند. لبران از داشتن یکی در کنار خود خوشحال است ، اما ایده داشتن هر دو را رد نمی کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر