لبران جیمز احتمال بازگشت پائو گاسول به لیکرز را رد نمی کند. شوخی می کند مارک گاسول جایزه DPOY خود را دارد


مارک گاسول از بسیاری جهات زندگی لبرون جیمز را آسان می کند. داشتن یک مرکز راه اندازی که بتواند شلیک کند ، کف دیسک های او را آزاد می کند و فرصت های بیشتری را برای او و آنتونی دیویس فراهم می کند تا در شروع بازی ها انتخاب کنند. جیمز بازیکنانی را با ضریب هوشی بالا دوست دارد و گاسول ممکن است باهوش ترین مرکز بسکتبال باشد. به لطف پاس گاسول ، لبران قادر خواهد بود کمی بیشتر از توپ عمل کند. این همچنین یک ارتقا امن برای JaVale McGee است ، اما برای جیمز موضوع مهیجی است.

لبرون به شوخی می گوید: “مارک جایزه مدافع سال من را در خانه خود دارد.” پادکست Road Trippin در Spectrum Sports Net. این مشکلی است که وی قبلاً به آن اشاره کرده است ، اما مشکلی که او پس از اضافه کردن گاسول به معامله حداقل دستمزد ، با کمال میل برای یک سال کنار خواهد گذاشت. جیمز گفت که “همیشه گاسول را دوست داشت” ، با اشاره به تجربه قهرمانی خود به عنوان یکی از مهمترین ترکیبات لیکرز.

البته بنزین دیگری نیز با تجربه قهرمانی وجود دارد و شایعات آن را از زمان آغاز به کار آژانس رایگان به لس آنجلس پیوند می دهند. لبرون در پاسخ به این س ifال که آیا برادر بزرگتر مارک پو به لیکرز برمی گردد ، گفت: “خواهیم دید”. او علناً اظهار داشت که علاقه مند است در یک فصل گذشته با لیکرز علاقه مند باشد. این علاقه احتمالاً اکنون پس از پیوستن مارک به تیم ، شدت یافته است.

حتما بخوانید:
اتحادیه در جنگ داخلی آمریکا

لیکرز دو جای خالی در لیست دارد و به یک مرد بزرگ دیگر احتیاج دارد ، اما با توجه به خطرات موجود در فصلی که در طی یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد ، هزینه کسی که بعید به نظر می رسد در صورت لزوم دقیقه واقعی بازی کند ، خوشمزه نیستند لیکرز به هر دلیلی نمی تواند بیش از 138.9 میلیون دلار پیش بند خرج کند ، بنابراین هر دلار باید با دقت توزیع شود.

برادران گاسول هرگز در NBA با هم بازی نکرده اند. اگر هرگز فرصتی برای آن وجود داشته باشد ، طبیعی است که او با لیکرز همراه شود. مارک در سال 2007 توسط لیکرز آماده شد ، اما در سال 2008 با پو معامله کرد. پو به کسب دو عنوان قهرمانی در لس آنجلس ادامه می دهد ، شاهکاری که مارک اکنون سعی خواهد کرد آن را ترکیب کند. لبران از داشتن یکی در کنار خود خوشحال است ، اما ایده داشتن هر دو را رد نمی کند.
منبع: pencil-news.ir