[ad_1]

1-ucl-cbssports-12-08-lazio-clubbrugge.jpg

این یک برد ضروری برای هر دو تیم گروه F است ، زیرا روز سه شنبه لاتزیو در ورزشگاه المپیک رم ایتالیا میزبان باشگاه بروژ بلژیک است. هر دو تیم با فرصت صعود به دور حذفی با پیروزی وارد مسابقه 6 می شوند. لاتزیو همچنین با پیروزی و ترکیب سناریوهای دورتموند این پتانسیل را دارد که با یک تساوی صعود کند و گروه را از آن خود کند ، اما به هر حال آینده لاتزیو و بروژ در مسابقات به این مسابقه برمی گردد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه 7 دسامبر
  • زمان: 12:55 بعدازظهر ET
  • محل: ورزشگاه المپیک – رم ، ایتالیا
  • پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: لاتزیو -145؛ برداشت +295؛ بروژ +380 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

لاتزیو: لاتزیو برای اولین بار از سال 1999-00 (4W-1D) تلاش می کند تا در گروه UCL (2W-3D) بدون شکست باقی بماند. این تیم هفته گذشته در بازی گروهی مقابل دورتموند به تساوی یک بر یک دست یافت و ضربه پنالتی سیرو ایموبیله را برای گل تساوی به ثمر رساند. تیم ایتالیایی چالش های خاص خود را پشت سر گذاشت ، و در موارد مثبت COVID-19 در جریان بازی خود از مسابقه 2 برابر کلوب بروژ ، جهت گیری کرد ، اما قبل از آخرین دیدار خود در فرم عالی ظاهر شد.

کلوپ بروژ: باشگاه بروژ برای اولین بار در تاریخ خود قصد دارد 3 مسابقه را در یک مرحله گروهی UCL بدست آورد. آنها هفته گذشته مقابل زنیت با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسیدند. تساوی مقابل لاتزیو با بسیاری از بازیکنان اصلی لاتزیو با COVID-19 برتری داشت و بروژ برای تأمین یک پیروزی به عملکرد عالی هانس وانکن نیاز خواهد داشت. ونکن در کارنامه خود در UCL 5 گل به ثمر رسانده است و باید یک گل بزند تا فصل خود را با 3 گل از فصل گذشته برابر کند.

پیش بینی

لاتزیو با به ثمر رساندن پیروزی ، پیروزی چشمگیر خود در لیگ قهرمانان را ادامه می دهد. انتخاب کنید: لاتزیو 1 ، بروژ 0[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر