قهوه ای ها بعد از یک آزمایش مثبت دیگر برای COVID-19 ، که هنوز قرار است در هفته سیزدهم روی تایتان بازی کنند ، تاسیسات را می بندند


گتی ایماژ

ساعاتی قبل از اینکه یک تیم AFC North به دلیل یکی از معروف ترین شیوع COVID-19 در این فصل ، یک بازی زمانبندی مجدد را برای سه بار آغاز کند ، دیگری پس از دریافت نتیجه مثبت آزمون COVID در روز چهارشنبه ، امکانات خود را تعطیل کرد. قهوه ای کلیولند قبل از هفته سیزدهم اعلام شد بعد از اینکه یک عضو کارمند به ویروس آلوده شد ، آنها به طور موقت آموزشهای از راه دور را انجام می دهند قرار است روز یکشنبه از تیتان های تنسی دیدن کنند.

براونس گفت که پیگیری تماس ها برای شناسایی تماس های احتمالی نزدیک با خطر بالا در حال انجام است ، و اضافه کرد که تیم “در مراحل بعدی مناسب” با متخصصان پزشکی NFL و لیگ مشورت خواهد کرد. در حال حاضر ، به نظر نمی رسد بازی هفته 13 تیم در معرض خطر باشد ، اگرچه آزمایش های مثبت اضافی در روزهای آینده به وضوح ممکن است دست NFL را فشار دهد.

این اولین بار نیست که Browns به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 در سال 2020 امکانات خود را تعطیل می کنند. در واقع ، کلیولند از نوبت احتیاط ، اولین بار قبل از 15 نوامبر ، دو بار در نوامبر مجتمع Berea ، اوهایو را تعطیل کرد. بازی با هوستون تگزاس و سپس دوباره قبل از پیروزی یکشنبه مقابل جکسونویل جگوارز.

NFL تعیین کرده است که همه تیم ها برای کاهش شیوع ویروس تا پایان فصل در پروتکل COVID-19 باقی می مانند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>