[ad_1]

adam-thielen.jpg
USATSI

با توجه به اخبار ناخوشایند NFL در مورد بیماری همه گیر COVID-19 ، وایکینگ های مینه سوتا خوشحال هستند که این هفته اخبار خوبی دریافت می کنند. پس از انتقال گیرنده گسترده All-Pro به لیست COVID / ذخیره در 23 نوامبر ، آنها مجبور شدند در هفته 12 در برابر کارولینا پانترز با یکی از قدرتمندترین سلاح های تهاجمی خود ، آدام تایلن ، به میدان بروند. او هر چند برابر جگوارس جکسونویل قرعه کشی خواهد شد ، مایک زیمر ، سرمربی تیم ، صبح زود چهارشنبه خاطرنشان کرد که او معتقد است تیلن روز یکشنبه “آماده کار” خواهد بود.

این گفته توسط وایکینگ ها تقویت شد ، بلافاصله پس از آن او را رسماً فعال کردند و یک مرحله را برای صف آرایی در برابر خط دفاع ژاگوارس آماده کردند ، که این باعث می شود 29.5 امتیاز در هر بازی داشته باشد – این برای سومین امتیاز بد لیگ کافی است. آخرین سفر تایلن در هفته 11 در برابر دالاس کابوی بود و علی رغم باخت ، عملکرد نیمه دوم او شامل حلیم تراشی پس از پرتاب حلیم به مایک مک کارتی ثانویه بود که به 123 حیاط و دو TD منتقل می شد. و اگر جگوارها وارد استادیوم بانک ایالات متحده شوند ، مقاومت بیشتری نخواهد داشت – در صورت وجود.

تایلن برای اولین بار از سال 2018 این شانس را دارد که از 1000 واحد دریافت در سال 2020 پیشی بگیرد ، اما 11 تاچ داون او در حال حاضر بهترین کار در حرفه او است و هنوز پنج بازی برای صعود وجود دارد. با توجه به قدرت عضوگیری جاستین جفرسون و تسلط دالوین کوک ، دفاع های حریف حتی برای دفاع از تایلن سخت تر می شوند ، کاری که هرگز واقعاً آسان نبوده است. در حال حاضر 5-6 در طول فصل نشسته اند ، وایکینگ ها به همان اندازه که می توانند به قدرت شلیک احتیاج داشته باشند برای ماندن در مسابقه یک مکان کارت وحشی در NFC نیاز دارند.

بازگشت تیلن قطعاً کمک می کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر