[ad_1]

قانونگذاران میشیگان روز سه شنبه نامه ای سرگشاده به شیلا فورد همپ ، صاحب شیرهای دیترویت نوشتند و از این تیم خواستند تا هماهنگ کننده دفاعی سانفرانسیسکو 49ers را به عنوان سرمربی جدید سازمان استخدام کند. صالح متولد دیربورن ، میشیگان است ، که در پایان بازی در دانشگاه میشیگان شمالی فوتبال دانشگاهی بازی کرد و مربیگری خود را به عنوان دستیار دفاع در میشیگان آغاز کرد.

عبدالله هاموند (دی-دیربورن) نماینده این نامه را رهبری كرد و 36 عضو دیگر دو حزب مجلس نمایندگان میشیگان نیز به آن پیوستند. به گزارش اخبار دیترویت ، در اینجا بخشی از نامه است.

در این نامه آمده است: “ما امروز در حال نوشتن هستیم تا از تصمیم اخیر شما برای تغییر مدیر و سرمربی برای حق رای خود تشكر كنیم.” ” در سراسر دنیا Detroit Lions از جایگاه ویژه ای در زندگی ما برخوردار است و ما با انتقال به سمت مدیر و سرمربی جدید چشم به موفقیت های آینده داریم.

این نامه ادامه داد: “صحبت از سرمربی ، ما یک نام در ذهن داریم – رابرت صالح”. “روبرت که یک قهرمان متولد شده بود ، در جامعه دیربورن بزرگ شد ، در دبیرستان فوردسون تحصیل کرد ، در دانشگاه میشیگان شمالی بازی کرد و در دانشگاه ایالتی میشیگان آموزش دید. رابرت در همه جا موفق بوده است. اخیراً به عنوان هماهنگ کننده دفاعی سانفرانسیسکو 49 در بسیاری از رده ها بهبود یافته است ؛ گردش مالی ، گونی ها و حیاط های مجاز در هر بازی. او یکی از بهترین دفاع های لیگ را ساخته و حفظ کرده است. “

مقامات دولتی تنها افرادی نیستند که برای بدست آوردن شغل در دیترویت طرفدار صالح هستند. بازیکنان خودش خواهان این هستند که هماهنگ کننده خود را ارتقا دهند ، اگرچه صالح به این معنی است که مجبور خواهد شد حق رای دادن را ترک کند.

“او باید در دیترویت شغلی پیدا کند” ریچارد شرمن گفت Sports Illustrated. “Homegrown. او یک رهبر عالی برای مردان است. و لجبازی نمی کند. او فقط فکر نمی کند همه جواب ها را دارد. او یک برنامه عالی ارائه می دهد و آن را با بازیکنانش توسعه می دهد.”

تعداد قانونگذاران درگیر در این نامه در واقع از تعداد كل افراد در خانه میشیگان كه از استخدام صالح حمایت می كنند كمتر است. حمود به ESPN گفت که برخی از کسانی که نامه را امضا نکرده اند نمی خواهند مانع استخدام احتمالی شوند.

صالح به همراه هماهنگ کننده حمله کانزاس سیتی ، اریک بینیمی ، به یکی از جذاب ترین نامزدها برای سرمربیگری در NFL تبدیل شده است. اگر دیترویت بخواهد با هماهنگ کننده سانفرانسیسکو تماس بگیرد ، ماه آینده اجازه مصاحبه با وی را خواهد داشت.

دارل بول در حال حاضر سرمربی موقت شیرها پس از برکناری مت پاتریشیا به دلیل ثبت رکورد 13-29-1 در کمتر از سه فصل است. پس از اینکه سازمان دریافت که جیم کالدول برای انجام مراحل صحیح تیمی دیترویت به سطح بعدی کار نکرده است ، پاتریشیا استخدام شد. برای آنچه ارزش دارد ، کالدول در دوران تصدی خود رکورد 36-38 را ثبت کرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir