فیلم های نادر هونوس واگنر نشان می دهد افسانه دزدان دریایی در مورد وضعیت بیس بال در سال 1933 بحث می کند.


زمستان نزدیک است ، این بدان معناست – از همه متاسفم – اینجا بیس بال وجود ندارد. این به این معنی است که زمان پیاده روی گاه به گاه در اطراف برخی از فیلم های نادر هونوس واگنر فرا رسیده است. بدینوسیله از شما دعوت می کنیم به صفحه خود خیره شوید و منتظر بهار باشید.

آنچه در زیر می آید ، مصاحبه با توقف مستقیم و درخشان پیتسبورگ است و تصاویر این مصاحبه نشان دهنده برخی فیلم های واگنر است که در بشقاب هک می کند و موقعیت خود را عملی می کند.

صحبت از تنظیم ، کتابخانه فیلم شرمان گرینبرگ ، جایی که آینده از آن می آید ، به ما اطلاع می دهد که سال 1933 است و مکان آن لس آنجلس است. این تصور می شود که به این معنی است که در طول تمرین بهار است. در سال 1933 ، چهار تیم – Cubs ، Giants ، White Sox و Wagner’s Pirates – جلسات آموزش بهاری را در کالیفرنیا برگزار کردند. در آن زمان فقط غول ها در آن زمان در لس آنجلس اردو می زدند ، بنابراین ممکن است این فیلم در حین حفاری های بهاری آنها فیلمبرداری شده باشد. این حفاری های بهاری Wrigley Field ، یک پارک لیگ اقیانوس آرام بود که برای اولین بار در سال 1925 افتتاح شد. ویلیام K. Wrigley مالک فرشتگان لس آنجلس PCL بود ، بنابراین وی پارک آنها را به نام خودش نامگذاری کرد. چند سال بعد ، تیم دیگر Wrigley ، Cubs Chicago ، نام خانه خود را از Cubs Park به Wrigley Field تغییر داد. به طور هم زمان ، یک زمین لرزه بزرگ در تاریخ 10 مارس 1933 در منطقه لس آنجلس رخ داد که البته به طور منطقی به زمان فیلمبرداری این مصاحبه نزدیک بود.

بیایید نگاهی بیندازیم ، درست است؟ نشانه های برجسته ما عملکرد همیشگی مارک YouTube خواهد بود ، که روش حاشیه نویسی توسط کتابخانه آشوربانیپال در قرن هفتم قبل از میلاد معرفی شده است ، البته در آن زمان با خط میخی. رو به جلو!

حتما بخوانید:
لوئیز میگوئل ایچگارای: یاد دیگو مارادونا ، افسانه و مرد

0:01

هونوس واگنر وجود دارد – تلفظ “HONN-us” ، به اختصار یوهانس ، نام مستعار “هلندی پرواز”. واگنر بهترین بازیکن توپ در اوایل قرن 20 و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بیس بال بود.

واگنر متولد و بزرگ شده فقط چند مایل از پیتسبورگ ، جایی که نویسنده حرفه افسانه ای خود است ، یک مهاجم عالی و یک دزد پایه بود و ظاهراً در نافرمانی راه رفتن بینی و “صندوق پستی گوشه خیابان” قدرتمندش ، یک زمین لغزنده ایست. همانطور که خود شخص به شما می گوید ، او کار بزرگ خود را در لوئیزویل آغاز کرد (تلفظ “Looey-ville” را ارزیابی کنید ، که ممکن است نباشد) که عضوی از لیگ ملی به شکل قبل از میلاد است.

مدت ها قبل از حرفه واگنر در لیگ های بزرگ ، لیگ NL کوچک شد و حق رای دادن لوئیزویل پس گرفته شد. بارنی دریفوس ، صاحب اسکادران در لوئیزویل و واگنر که در اوایل فیلم فوق به نام او اشاره می کند ، پس از کاهش صفوف NL ، تصاحب دزدان دریایی پیتسبورگ را طراحی کرد. وی واگنر را با خود آورد ، تا حد زیادی به افزایش بیس بال حرفه ای در پنسیلوانیا غربی.

واگنر در بخشهایی از 21 فصل لیگ بزرگ ، همه با لوئیزویل و دزدان دریایی ، با 3220 گل. / 399 / 0/467 (151 OPS +) با 3،420 گل زده است. 895 جفت و سه قلوهای ترکیبی (!) ؛ و 723 پایگاه دزدیده شده. جنگ حرفه ای 9/139 وی در بین بازیکنان در رتبه هفتم قرار دارد. تمام حرفه واگنر قبل از ادغام بود ، این بدان معناست که ما مجبوریم عملکرد او را کاهش دهیم زیرا او در مقابل تعداد محدودی از رقبا بازی می کند. در هر زمینه ای ، او یکی از بهترین هایی است که تاکنون سن خود را تیزتر کرده است.

حتما بخوانید:
نحوه تماشای USC در مقابل واشنگتن: پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA در روز یکشنبه

رشد عظمت بیس بال ، البته عظمت کارت بیس بال است و از این نظر آقای واگنر آسمان را خراش می دهد. T206 Honus Wagner که از سال 1909 تا 1911 توسط شرکت دخانیات آمریکایی تولید می شد ، در زمان های مختلف با ارزش ترین کارت ورزشی در جهان بود. در اینجا نگاهی به گتی ایماژ می اندازیم:

چندی نگذشته بود که کارت برای اولین بار منتشر شد ، واگنر ، به دلایل نامشخصی (یک توضیح این است که او نمی خواست در تبلیغ سیگار برای کودکان خردسال نقش داشته باشد) ، از انتشار کارت های اضافی خودداری کرد و این ده ها تن در گردش باقی مانده است. امروزه ، یکی در کتابخانه عمومی نیویورک و دیگری در موزه هنر متروپولیتن وجود دارد. برخی از راهبه ها دیگری را فروختند و برای مدتی وین گرتسکی صاحب یکی شد. کارت گرتزکی چندین بار دست عوض کرد تا اینکه سرانجام به قیمت 2.8 میلیون دلار به کن کندریک صاحب فعلی Diamondbacks فروخته شود. این کارت که به “جامبو واگنر” معروف است ، به این دلیل که در حین اجرای اولیه به اشتباه برش داده شد و کمی بزرگتر از کارت معمولی T206 بود ، نامگذاری شد و حتی از ارزش بیشتری برخوردار شد. در سال 2016 با قیمت 3.12 میلیون دلار فروخته شد. در اوایل سال جاری ، کارت تازه کار Mike Trout رکورد جدیدی را ثبت کرد که در حراجی به قیمت نزدیک به 4 میلیون دلار فروخته شد.

در هر صورت ، تا زمانی که در مورد هونوس واگنر جوان صحبت می کنیم ، لطفا به شباهت کوتاه او با راب گرونکوفسکی بازیکن معروف فوتبال توجه داشته باشید:

مرجع تصاویر بیس بال / گتی

پیشاپیش از شما موافقت می کنم که هونوس واگنر جوان شباهت کوتاهی به بازیکن فوتبال رب گرونکوفسکی دارد.

0:16

در اینجا ما هونوس قدیمی را می بینیم که هک می کند. در طول روزهای بازی خود ، او از خفاشی با وزن بیش از 40 اونس استفاده کرد ، اما مشخص نیست که آیا او همچنان در بازنشستگی این کالیبر چوب را چرخانده است مشخصات هرچه باشد ، در اینجا واگنر کاملاً قادر است پسران را بکوبد و بکشد و شعارهای یکپارچه فریاد بزند.

همانطور که اشاره شد ، این ویدئو به سال 1933 برمی گردد ، زمانی که واگنر 59 ساله بود و بیش از 15 سال از رشته های اصلی بازنشسته می شد. رکود بزرگ پس از بیس بال ضربه سختی به واگنر و تجارت وی وارد کرد و داماد دریفوس که پس از مرگ دریفوس در سال 1932 کنترل تیم را بدست گرفت ، به عنوان مربی به توقف کوتاه قدیم بازگشت. واگنر وظیفه داشت آرکی وان جوان را در یک لیگ بزرگ شایسته تشکیل دهد. او این کار را انجام داد ، و سپس برخی ، زیرا در نهایت واگن در تالار مشاهیر رأی می گرفت.

ضمناً ، اگر به این عکسهای سیاه و سفید نگاه می کنید و دزدان دریایی را در رنگهای فعلی خود تصور می کنید ، پس به نام آنچه مقدس است ، لطفاً دیگر این کار را نکنید. در واقع ، آنها در آن زمان قرمز ، سفید و آبی بودند. سیاه و طلا تا سال 1948 ظاهر نشد.

0:40

در اینجا واگنر اظهار می دارد که پارچ های مدرن ، در مقایسه با پارچ های زمان خود ، “کار سخت تری” داشتند. این قطعاً درست است. دهه 1930 دوران مهاجمان بود ، در حالی که واگنر در دوران توپهای مرده کار می کرد.

در پایان قرن نوزدهم ، بالاخره به پارچ ها حق پرتاب بدون محدودیت داده شد و دیگر آزمایشات قادر به دستور دادن پارچ به مکان خاصی در منطقه برخورد نبودند (بله ، این قانون تا سال 1887 طبق قانون بود). برای مدتی ، مهاجمان موفق به استفاده از خفاشهای مسطح شدند و توپهای جعلی تا سال 1893 اعتصاب محسوب نمی شدند. همه این تغییرات ساختاری به علاوه استفاده آزادانه از زمین های دکترا که واگنر آنها را دفع کرد ، باعث شد فولادهای Deadball Era بر اکثر مهاجمان بی نام تسلط داشته باشند. هونوس واگنر

وقتی بیس بال بازی پیت بال و مسافران همراه آن را ممنوع کرد – به استثنای تعداد اندکی از پارچ ها که نوه بودند و هنوز هم می توانستند زمین را پرتاب کنند – این به مهاجمان یک برتری می دهد. بیب روت آمد و برای سقوط حرکت کرد ، و این باعث شد تا مهاجمان دیگر با این روش کنار بیایند. در صورت تمایل آن را اولین Launch Angle Revolution بنامید. این بیشتر باعث ترازو شد. شواهدی را به وجود آورید که توپ به خودی خود پر جنب و جوش تر شده است و – نثر مجازی آینده – Deadball Era به اندازه توپ مرده در Deadball Era مرده بود.

Huza به واگنر برای تعریف و تمجید از او وقتی گفت که این کار در پارچ هایش راحت تر است. این البته بدان معناست که مهاجمان مانند واگنر وظیفه دشوارتری نسبت به کسانی که بعداً ظاهر شدند ، داشتند.

0:49

اکنون به انسان ما هونوس مدتی زمان نیاز دارد تا با مهربانی از وضعیت دستکش بیس بال مدرن مراقبت کند. وی اشاره می کند که در روزهای بازی خود از دستکش “بدون انگشتان چیزی” استفاده می کرد و دروغ نمی گفت. در اینجا یک گزیده کوتاه از سوابق زندگی نامه واگنر در SABR آورده شده است:

دستان عظیمش باعث می شد که تشخیص دهد آیا دستکش به دست دارد یا نه. دستکش که برای دست او خیلی کوچک به نظر می رسید ، با برش سوراخ کف دست و برداشتن قسمت زیادی از پر کردن ، حتی کوچکتر شد. از این طریق ، او فکر کرد ، با توجه به دستکش پنکیک شکل که استفاده کرد ، احساس و تحرک بهتری از دستان به او می بخشد.

پنجه گوشت؟ بله و همچنین: هونوس واگنر پنجه های گوشتی داشت. به هر حال ، در اینجا تصویری از کتابخانه کنگره روی دستکشی است که واگنر در حدود سال 1911 به دست داشت.

کتابخانه کنگره

دستکش پوست گوزن ، این تا زمانی که حرفه بازیگری واگنر به پایان رسید ، گروههای موسیقی بین انگشتان و جیب دستکش ایجاد شدند.

1:07

واگنر این دستکش بیش از حد پر شده را به دست می گیرد و چند موقعیت از موقعیت قدیمی خود را تکرار می کند. بیایید تصور کنیم ، به دلیل انگیزه روایی ، “اوه ، خدای من!” در پاسخ به دست پرتاب قدرتمند واگنر ، یک تعجب از کسی در خارج از دوربین می شنوید.

1:25

شماره 20 که به پایگاه سوم بازمی گردد تا واگنر در زمان فشار بالا بازیگوشانه و ناخوشایند بتواند خود را به عنوان مربی پایه سوم وانمود کند ، غیر از Pai Traynor نیست. Trainor در سال 1933 در آستانه پایان کارهایی بود که در تالار مشاهیر دزدان دریایی انجام می شد. وی در سال 1948 ، 12 سال پس از اینکه واگنر عضو کلاس اصلی سالن بود ، پذیرفته شد.

همانطور که در Traynor کاوش می کنیم ، خانه های آن سوی میدان سمت چپ را نیز می بینیم. این به علاوه صندلی های کم ارتفاع در سمت راست ، که قبلاً هنگام حضور واگنر در زمین دیده شده بودند ، اما تأیید می کنند که این واقعاً میدان وریگلی در نزدیکی هالیوود است. اکنون یک زمین بازی عمومی و مرکز بهداشت روان جامعه است.

1:45

واگنر چند هک دیگر نیز انجام می دهد و با این علامت می توانیم شماره 10 را در پس زمینه ببینیم که در برخی نوسانات خشک غرق می شود. این لوید وارنر ، برادر پل و صاحب نام مستعار بسیار خوب “زهر کوچک” خواهد بود. کمیته پیشکسوتان وانر را در سالن در سالن 1967 قرار داد.

حذف واگنر بسیار بالاتر از آنچه امروز می بینیم است. دست های او با تماس مرتب نشده اند ، اما دستانش به عقب برمی گردند و نیمه پایینی اش به سمت پارچ پیش می رود. او همچنین از خم شدن کامل شانه خود استفاده می کند ، بنابراین بدون شک سعی در سو to استفاده بیس بال را دارد.

1:52

تصور شما این است که هونوس 59 ساله دیگر نمی تواند یکی شود؟ از پیش داوری های خود آتش بسازید و آن را به این شعله های آتش منتقل کنید.

این پسری است که فقط یک یا شاید آن را از دیوار سمت چپ زمین بیرون کشیده است – Wrigley Field LA 330 در امتداد خط و 380 به کوچه سمت چپ زمین بود – و یک شکارچی جوان که او را دیده است که انجام می دهد ، بیهوده است از حدس های قبلی او در مورد آنچه یک کودک 59 ساله با یک سنبله قابل اعتماد در دست خود می تواند انجام دهد.

و با این کار ، تور پیاده روی ما کامل است. همانطور که واگنر یک بار می دانست ، یک بار گفت: “شما اگر بازیکن توپ هستید ، لازم نیست بازیکن توپ باشید.”

همان خرد خانگی در مورد تماشای فیلم در اینترنت نیز صدق می کند که من و شما به جای بازی بیس بال در لس آنجلس انجام می دهیم.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis