فولر مستقر در تگزاس شش بازی را به دلیل نقض PED متوقف کرد ، گیرنده توضیحاتی را در پست در رسانه های اجتماعی ارائه می دهد


امروز ایالات متحده آمریکا

ستاره ستاره تگزاس در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که ویل فولر به دلیل نقض PED در شش بازی بعدی توسط NFL محروم شده است. در این نشریه ، فولر توضیح داد كه وی به دنبال معالجه بود و برای او دارویی تجویز كردند كه به گفته وی در سیاست های دارویی لیگ مجاز بود ، اما این اجازه داده نشد.

فولر نوشت: “اوایل سال جاری ، من از یک متخصص پزشکی که داروهایی را تجویز کرد که فکر می کرد تحت سیاست دارویی NFL تأیید شده اند ، درخواست کردم.” “معلوم شد که اعتماد من به این متخصص از بین رفته است ، زیرا این دارو طبق سیاست کارآیی NFL یک ماده مجاز نیست.

“در نتیجه این اشتباه ، من به دلیل مصرف این داروی ممنوع به مدت شش بازی محروم شدم. من می خواهم صمیمانه از سازمان تگزاس و همه طرفدارانم بخاطر این اشتباه عذرخواهی کنم. من مشتاقانه منتظر می مانم همه آن را پشت سر بگذارم و بیشتر بازگردم بهتر از هر زمان دیگری در سال 2021. “

عکس سر

با این محرومیت ، که اکنون آغاز می شود ، به این معنی است که فولر که در میانه یک سال کار خود با هوستون قرار دارد ، برای ادامه فصل بازی نخواهد کرد و برای اولین بازی از رقابت های 2021 محروم شده است. با توجه به اینکه گیرنده قرار است در فصل پیش رو یک بازیکن آزاد نامحدود باشد ، این محرومیت ممکن است به این معنی باشد که وی آخرین بازی خود را به عنوان عضوی از تگزاس انجام داده است. اگر این مورد باشد ، فولر با یک انفجار ، در مجموع 171 یارد و دو بار برخورد با شش گرفتن در پیروزی هیوستون بر شیرهای دیترویت در روز شکرگذاری ظاهر شد.

در مورد تگزاسی ها در سال 2020 ، که در 4 بازی گذشته خود سه پیروزی کسب کرده اند ، این ضربه بزرگی است که در خارج از دشاون واتسون تصور می کنید. فولر تیم را در پذیرایی ، دریافت حیاط و دریافت تاچ داون هدایت می کند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>