[ad_1]

steelers-ravens-2016.jpg
گتی ایماژ

بازی هفته دوازدهم خانگی پیتسبورگ استیلرز برابر بالتیمور ریونز اکنون برای سه شنبه شب برنامه ریزی شده است. همانطور که توسط CBS Sports NFL در داخل جاناتان جونز تأیید شده است. در ابتدا قرار بود این بازی پنجشنبه شب انجام شود ، اما پس از آنکه Ravens چندین عضو مثبت COVID-19 در سازمان داشت ، برای بعدازظهر یکشنبه برنامه ریزی شد.

موارد مثبت کلاغها شامل لامار جکسون ، مارک اینگرام ، جی است. K. Dobbins ، Pernell McPhee ، Trace Maxorley ، Matt Skin ، Patrick McCarthy و Calais Campbell. انتظار می رود چندین بازیکن دیگر Ravens در جمعه با جکسون در ذخیره تیم / COVID-19 قرار بگیرند. کلاغ ها که تا روز دوشنبه نتوانستند دوباره وارد تاسیسات خود شوند ، کارمندی را که ممکن است پروتکل های COVID-19 را نقض کرده باشد ، تنبیه کردند.

مربی فولاد ، مایک توملین ، تیمش را پنجشنبه و جمعه پس از برنامه ریزی مجدد اولیه لیگ ، به تیم خود هدیه داد. این دومین باری است که فولادی ها برنامه خود را تغییر می دهند بعد از اینکه لیگ هفته 8 خود را به یک هفته پس از فوران COVID-19 Titans منتقل کرد. پیتزبورگ در ابتدا پس از بازی این هفته مقابل راونز ، قبل از موکول شدن به روز یکشنبه ، یک مینی بای داشت.

آخرین زمان بندی لیگ برای این بازی ، اما اطمینان حاصل می کند که بازی Cowboys-Ravens ، که در حال حاضر برای هفته پنجشنبه هفته 13 برنامه ریزی شده است ، نیز زمان بندی مجدد شود. این زمان بندی نباید روی بازی خانگی هفته استیلرز مقابل واشنگتن تأثیر بگذارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر