[ad_1]

سه هفته پیش ، پیتسبورگ استیلرز به اولین تیم در تاریخ حق رای دادن تبدیل شد که در 8 بازی اول خود پیروز شد. در هفته 10 ، پیتسبورگ به اولین تیم NFL تبدیل شد که 9-0 از پلنگ 2015 را به ثمر رساند. روز چهارشنبه (بله ، چهارشنبه) ، فولادی ها پس از پایان فصل فصلی رقیب خود در AFC North Ravens ، بدون شکست باقی ماندند. فولاد ، آخرین تیم بدون شکست NFL ، در حال حاضر با یک بازی برتر از قهرمانان مدافع عنوان قهرمانی در رقابت برای کسب شماره یک AFC ، یک برتری دارد. آنها همچنین برای کسب مقام اول در AFC North سه برابری نسبت به براون ها دارند.

از زمان شروع سوپر بول ، 13 تیم ، از جمله فولاد 2020 ، در 11 بازی گذشته خود پیروز شده اند تا اینکه در اولین بازی خود شکست بخورند. از این تیم ها ، 9 تیم به Super Bowl راه یافتند که 5 تیم سال را با جام Vince Lombardi به پایان رساندند.

در اینجا نگاهی به هر تیم 11-0 در NFL از آغاز دوره سوپر بول می اندازیم.

1969. برج حمل

11-0

11-3

نه

1972 دلفین ها

14-0

14-0

آره

1975 وایکینگ ها 10-0 12-2 نه

1984 دلفین ها

11-0

14-2

نه (از سان فرانسیسکو گم شده)

1985 خرس

12-0

15-1

آره

1991 واشنگتن

11-0

14-2

آره

1998 برانکوس

13-0

14-2

آره

2007 میهن پرستان

16-0

16-0

نه (غول های گمشده)

کلت های 2009

14-0

14-2

نه (گمشده توسط نیواورلئان)

مقدسین 2009 13-0 13-3 آره

2011 بسته بندی

13-0

15-1

نه

پلنگ های 2015

14-0

15-1

نه (باخت به دنور)

اگرچه پیش بینی وضعیت پلی آف استیلرز خیلی زود است ، اما عمق پیتسبورگ در موقعیت های مختلف باید به آنها اجازه دهد در مقابل آسیب های احتمالی بهتر از اکثر باشگاه ها مقاومت کنند. این امر همچنین انعطاف پذیری بیشتری به آنها خواهد داد ، زیرا این امر مربوط به مسابقات احتمالی آنها در مرحله پلی آف است.

تیم های یک بعدی به ندرت برنده Super Bowl هستند. فقط از دلفین های ’84 بپرسید که حمله زودگذر آنها نتوانست سومین جام لومباردی را به میامی تحویل دهد. برعکس ، کلتهای 066 پس از عدم موفقیت در رسیدن به هدف خود در فصل گذشته ، بازی به مراتب بهتری نسبت به خط دفاعی خود بدست آوردند که به آنها این امکان را می داد تا پس از انتقال از بالتیمور به ایندیاناپولیس ، اولین عنوان فرانشیز خود را کسب کنند.

تیم پیتسبورگ 1978 ، که شروع 7-0 آنها بهترین امتیاز حق رای دادن بود تا زمان انتقال از تیم فعلی ، نمونه دیگری از تیمی است که در هر سه مرحله یک تیم کامل دارد. محافظ پرده فولادی ، اگرچه کمی قدیمی تر بود ، اما همچنان غالب ترین واحد لیگ بود. تخلف پیتسبورگ یک سال شغلی از مدافع خط حمله تری بردشاو دریافت کرد ، که در این فصل اولین و آخرین استیلر بود که یک MVP در لیگ را به دست آورد. و در حالی که بردشاو و بازی پاساژ نقطه اصلی جنایت بود ، مطمئنا بردشاو دو نفره با استعداد خود را از پشت ، فرانکو هریس و راکی ​​بلر ، که هر دو در پیروزی 35-31 پیتسبورگ برابر دالاس در سوپربول ، امتیازات عالی را به دست آوردند ، فراموش نکرد. XIII

دست راست کوتربک بن روتلیسبرگر اصلی ترین راه برای حرکت غیرقانونی فولاد است. ممکن است روتلیسبرگر به عنوان بازیکن سال بازگشت الکس اسمیت انتخاب شود ، اما در حال حاضر او مورد علاقه برای کسب MVP در لیگ است. در جریان پیروزی 19-14 راونز در روز چهارشنبه ، روتلیسبرگر سعی کرد 51 پاس گل برای این فصل به نمایش بگذارد که 71٪ از پرتاب های خود را انجام داد ، با وجود سقوط های زیاد از گیرنده های خود. بازی روز دوشنبه مقابل واشنگتن می تواند تعیین کند که کدام بازیکن خط حمله بازیکن سال گذشته است.

اگرچه آنها در روز چهارشنبه چیز دیگری بودند اما کامل نبودند ، فولادی ها به اندازه کافی تلاش کردند تا بدون شکست بمانند. در مقابل تیم Ravens که بازیکنان قابل توجه زیادی (از جمله مدیر MVP لامار جکسون) را در اختیار نداشت ، استیلرز در حالی که فقط 1 از 4 در منطقه قرمز را پشت سر گذاشت ، دو چرخش انجام داد. دفاع پیتسبورگ اجازه داد دو حمله انجام شود: 39 یارد توسط رابرت گریفین سوم ، خط حمله و پاس 70 متری از تریس ماکسورلی به مارکیز براون اداره می شود. در تیم های ویژه ، کریس بوسول چهارمین امتیاز اضافی فصل خود را از دست داد ، در حالی که ری ری مک کلود یک توپ را خفه کرد ، و اولین برخورد داغ کلاغ ها را ایجاد کرد.

علیرغم اشتباهات ، فولادی ها چندین نمایش قوی فردی داشتند. تی جی وات دو تا از سه گونی پیتزبورگ را جمع آوری کرد. تیم گریفین جو هادن فولادی ها را سوار کشتی کرد. بنی اسنل ، با آرامش از جیمز کانر ، 93 یارد را برای 19 لمس جمع کرد. JC Hassenauer ، که فقط 42 عکس در فصل منظم داشت قبل از چهارشنبه ، جای Maurkice Pouncey را پس از قرار گرفتن هشت بار مرکز Pro Bowl در ذخیره تیم / COVID-19 ساعت قبل از شروع ، پر کرد. سومین ضربه جیمز واشنگتن برای آخرین مالکیت بازی به یخ بستن بازی کمک کرد.

مایک تاملین ، مربی فولادی ها در مورد تقلا های تیمش در روز چهارشنبه گفت: “ما نیازی به کشف مجدد چرخ نداریم.” “این چیزی تحول آور نیست که باید اتفاق بیفتد. وقتی وارد جام می شویم باید بهتر تمرین کنیم و بهتر بازی کنیم. بنابراین انتظار دارم تیم ما دوشنبه شب بهتر بازی کند. “

آیا فولاد می تواند بدون شکست باقی بماند؟ آنها استعداد انجام این کار را دارند ، اما سلامتی نقش مهمی در تحقق آن دارد. فولادی ها با مصدومیت دیگری روبرو هستند که بود دوپری ، مدافع خارج از تیم خود اعلام کرد که در جریان پیروزی چهارشنبه ACL پاره شده است. پیتزبورگ همچنین باید از چالش فعلی خود یعنی انجام سه بازی در 12 روز عبور کند.

روتلیسبرگر پس از بازی روز چهارشنبه به رسانه ها گفت: “چند روز گذشته بسیار چالش برانگیز بوده است.” “از نظر ذهنی ، اگر بخواهید وارد این جنگ ذهنی می شویم. با افتخار راهی که پسران امروز بازی را بردند ، اما ما باید برای ادامه کار آماده شویم.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir