[ad_1]

در طول هفته منتهی به هفته 12 ، می دانستیم که منتظر یکشنبه وحشی هستیم. و در حالی که دریک هنری و تایریک هیل در حال تحویل بودند ، جای نگرانی بود. کیلر موری بعد از آسیب دیدگی از ناحیه کتف به نظر نمی رسد و آلوین کامارا بدون درو نسیم هم ظاهری یکسان ندارد. بنگالی ها ، اما نه اینکه اصلاً به آنها نگاه نکنیم. البته هفته بد نبود ، زیرا سرانجام جارویس لندری برگشت و وین گالمن به گلزنی های خود ادامه داد.

همه اینها برای پلی آف فانتزی به چه معناست؟ بیایید نگاهی به مقاله “باور کنید یا نکنید” این هفته

آلوین کامارا همچنان ناامید خواهد شد تا زمانی که درو نسیم برگردد.

بازی دوم کامارا با تیسوم هیل زیر مرکز حتی از اولین بازی اش هم بدتر بود. او هنوز هم پاس گرفت ، اما منهای 2 متری را رفت. او همچنین برای حیاط های بیشتری دوید (55) ، اما فقط 12 لمس داشت و بر خلاف هفته 11 ، او به منطقه پایان وارد نشد. او در مجموع 97 یارد و 17.5 امتیاز PPR خارق العاده در دو بازی با هیل در مرکز دارد. هنوز آن را در هفته سیزدهم شروع می کنید ، اما احساس خوبی نسبت به آن ندارید.

جمله: باور کنید

من برایم مهم نیست که Latavius ​​Murray بیشتر لباس می گیرد. من حتی می توانم هفته هیولایی موری 12 را نادیده بگیرم. این همه برای هیل است.

اولین مشکل این است که هیل در دو بازی دارای چهار لمس سریع است. ما این را با Cam Newton و Kyler Murray دیده ایم. کامارا در 9 بازی اول این فصل به طور متوسط ​​بیش از یک لمس در هر بازی داشت. این انتظار باید توسط هیل در زیر مرکز به نصف کاهش یابد.

مشکل بزرگتر بازی پاس است. اول ، برنامه بازی Saints بیشتر به بالتیمور شباهت دارد تا نیواورلئان با هیل زیر مرکز. در 9 بازی اول فصل ، مقدسین به طور متوسط ​​34.9 تلاش برای ارسال مسابقه داشتند. هیل در هر دو شروع 39 پاس را به زمین انداخت. برای بدتر کردن شرایط ، معمولاً خط حمله های موبایل معمولاً دونده های خود را هدف قرار نمی دهند و ثابت شده که هیل تفاوتی ندارد.

آیا همه اینها احتمالاً به اتاق اضافه می شود؟ من نمی توانم تصور کنم کسی این کار را جدی انجام دهد. اما دیگر احساس غیرممکن نیست. شما باید دو گزینه 10 گزینه برتر داشته باشید که به نظر نمی رسد کامارا قبلاً داشته باشد.

ما در مورد هفته دوازدهم “باور کنیم یا نه” ، به علاوه لغو زودهنگام پادکست Fantasy Football Today ، صحبت می کنیم. در زیر گوش دهید و مشترک شوید سیب، Spotify یا پادکست های خود را هر کجا می گیرید:

وین گالمان در هفته سیزدهم و بعد از آن شروع اجباری دارد.

گالمن برای پنجمین بازی متوالی گلزنی کرد زیرا غولها سومین پیروزی متوالی خود را بدست آوردند و لیگ را به NFC East رساندند. این به طور ناگهانی یک تیم مسابقه ای است و این منجر به 15 لمس یا بیشتر در چهار بازی از پنج بازی اخیر آنها برای برتری خود شده است. جو داور احتمالاً دستور العمل پیروزی را تغییر نخواهد داد ، که باید به معنای انبوه ویژگی ها باشد و 20 مورد برتر از محصولات خارق العاده گالمن در آینده است.

جمله: باور نکن

غول ها از هفته 8 تاکنون در تیمی با رکورد پیروزی بازی نکرده اند. آنها تا هفته 17 در تیمی با رکورد باخت بازی نمی کنند. به عبارت دیگر ، انتظار می رود فیلمنامه به گالمن تبدیل شود. در هفته سیزدهم ، او با خط دفاعی Seahawks روبرو می شود که در چند وقت اخیر به طور قابل توجهی بهبود یافته است. از همه مهمتر ، آنها راسل ویلسون را در اختیار دارند و با کسب یک امتیاز ، غول ها را در حالت سنگین قرار می دهند.

اگر دانیل جونز سالم باشد ، گالمن یک کلاس درجه 2 است که به غیر PPR بازمی گردد و در PPR کامل انعطاف پذیر است. اگر کلت مک کوی برای غول ها شروع کند ، من از این جنایت سیاتل جلوگیری می کنم.

وقت آن است که نگران کایلر موری باشیم.

موری در هفته 11 مقابل سیاتل از ناحیه شانه آسیب دید. در آن بازی ، او با پنج تلاش سریع برای فصل مساوی کرد و با 15 یارد سریع موقعیت کمتری را برای فصل به دست آورد. در هفته 12 ، او پنج بار دوباره دوید و با هفت امتیاز فانتزی بدترین بازی فانتزی فصل خود را انجام داد. در هفته سیزدهم ، او با دفاع بسیار خوبی از قوچ ها روبرو می شود و اگر نشانه روشنی درباره بهبودی موری بدست نیاوریم ، مدیران Fantasy وی حق دارند نگران باشند.

جمله: باور کنید

شانه موری ممکن است در سرویس دهی ضعیف او نقش داشته باشد ، اما این نیز درست است که موری در بیشتر فصل به عنوان پاسور استثنایی نبوده است. او فقط دو بازی 300 یاردی در طول فصل دارد و فقط سه بازی با بیش از دو تاچ داون پاس دارد.

او به دلیل 60 یارد سریع در هر بازی و این واقعیت که 10 زمین تاچ دارد روی زمین یک ستاره فانتزی بود. دوازده هفته پیش ، او به طور متوسط ​​نزدیک به 10 لباس در هر بازی داشت. اگر قرار است تولید سریع به نصف برسد ، مدیران Fanta موری باید آماده شوند تا بهترین Fantasy QB1 در بهترین حالت باشد.

جارویس لندری به عنوان گیرنده خارق العاده شماره 2 فانتزی بازگشته است.

برای اولین بار در این فصل جارویس لندری و تیم های کلیولند براون بدون اودل بکهام را در هوای مناسب دیدیم و این یک منظره جالب بود. لندری هشت گل از 11 گل را برای 143 یارد و یک امتیاز بدست آورد. هیچ بازیکن دیگری در تیم بیش از سه گل نداشته است. لندری به وضوح به عنوان هدف شماره 1 بیکر میفیلد تعیین شده است و در هفته سیزدهم و پلی آف فانتزی شروع خوبی خواهد داشت.

جمله: باور کنید

لندری در هر بازی تیم را در گل هدایت می کرد ، اما یک بازی بدون بکام و این دومین بازی چهارگانه او با 11 گل است. تا زمانی که آنها با دسته دیگری از آب و هوای نامناسب روبرو نشوند ، برنامه نیز مطلوب به نظر می رسد. براون ها در هفته سیزدهم با تیتان ها ، در هفته پانزدهم با غول ها و در هفته شانزدهم با جت ها روبرو می شوند. شما باید انتظار داشته باشید که 25 تولید کننده برتر برای بقیه فصل ، احتمالاً در PPR بهتر باشند.

برای قرار دادن بنگالها در بقیه فصل باید تمام تلاش خود را انجام دهید.

اولین شروع برندون آلن در سال 2020 مطابق انتظار انجام شد. او 17 پاس از 29 پاس را برای 136 یارد انجام داد. او همچنین یک لمس و رهگیری را انداخت. بنگالی ها 17 امتیاز کسب کردند ، اما یکی از دو تاچ داون آنها در یک بازی برگشت انجام شد. آنها توسط غول های نیویورک 386-155 برنده شدند. ممکن است در موقعیتی قرار داشته باشید که باید تایلر بوید ، جیووانی برنارد یا یو هیگینز را خم کنید ، اما اگر بنگال در ترکیب اصلی نباشید بهتر خواهد بود.

جمله: باور کنید

بوید با شش گل تیم را هدایت کرد و آنها را به 15 یارد تبدیل کرد. هیگینز بهترین روز تخیل را سپری کرد ، اما 44 گارد دریافت داشت و برای رسیدن به این هدف مجبور بود 100٪ از اهداف خود را بدست آورد. برنارد به بازی الهام بخش خود ادامه داد. بنگالی ها برای رویارویی با دلفین ها به میامی سفر می کنند و شما باید همه تلاش خود را انجام دهید تا آنها از ترکیب خود خارج شوند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر