فلوید می ویدر نبرد ماه فوریه را با ستاره یوتیوب لوگان پل اعلام کرد


فلوید می ودر جونیور حریف بعدی خود را در رینگ بوکس پیدا کرده است و این … لوگان پل است؟

در اخبار حیرت انگیز روز یکشنبه ، می ودر اعلام کرد که قرار است در 20 دسامبر در یک مسابقه نمایشی با ستاره یوتیوب لوگان پل مبارزه کند. می ودر در اینستاگرام اعلام کرد:

این مسابقه با توجه به تفاوت فاحش تجربه بوکس بین این دو مبارز ، تعجب آور است.

می ودر 43 ساله یکی از بهترین بوکسورهای تاریخ این ورزش به حساب می آید. او با 27 KO به نام خود 50-0 رکورد بی عیب و نقص دارد. آخرین مبارزه رسمی او در سال 2017 بود ، زمانی که او در اولین مسابقه بوکس مک گرگور ، کانور مک گرگور را از طریق TKO شکست داد. می ودر پس از این مسابقه بازنشستگی خود را اعلام کرد.

در همین حال ، پل 25 ساله فقط یک مسابقه بوکس حرفه ای زیر کمربند خود دارد. او در یک تصمیم جداگانه در سال 2019 به ستاره / خواننده رپ یوتیوب انگلیس KSI باخت.

گرچه این یک مسابقه شگفت آور (و انحراف گسترده) است ، اما با توجه به ماهیت عجیب و غریب و طرفداران قابل توجه متصل به هر جنگنده ، احتمالاً منجر به خریدهای PPV زیادی خواهد شد. این خبر در پی رویداد عجیب مایک تایسون روی جونز جونیور منتشر شد که در آن برادر کوچکتر پاول ، جیک پاول ، نات رابینسون ستاره سابق NBA را در یک ناک اوت دور دوم به عنوان بخشی از کارت زیر شکست داد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>