[ad_1]

آخرین باری که شماره 6 فلوریدا و تنسی در دسامبر با یکدیگر دیدار کردند در سال 2001 بود ، زمانی که داوطلبان برنده یک هیجان 34-32 شدند که برنده SEC East را مشخص کرد. سپس این رقابت تقریباً هر فصل یک پرونده کاملاً مناقشه برانگیز بود و عواقب زیادی برای کنفرانس و عنوان ملی داشت. اکنون ، در حالی که Vols و Gators در تدارک نمایش دیگری در ماه دسامبر هستند ، هنوز شرط بندی بر سر عناوین ملی و کنفرانس وجود دارد ، اما فقط برای فلوریدا.

این مسابقه سالیانه که یکبار عالی بود ، در میان تنش مداوم تنسی و درخشش خود را از دست داد. فلوریدا 14 برد از 15 آخرین سری را برنده شده است و گیتورز به دنبال بازی SEC Championship و یک مکان بالقوه برای پلی آف دانشگاه ها است. تنسی زمانی رقیب بود ، اما به نظر می رسد در این فصل دیوارها حریف دیگری در راهپیمایی Gators به ​​فرصت پس از فصل هستند.

پیروزی ناراحت کننده مقابل گیتورز باعث می شود تا مربی فصل سوم جرمی پرویت نجات یابد. اما پیروزی بر فلوریدا به سطحی از مهارت دفاعی نیاز دارد که داوطلبان هنوز نتوانسته اند در جریان پنج بازی باخت نشان دهند که این مدیریت برنامه را زیر نظر پرویت زیر سوال می برد.

خطوط داستانی

فلوریدا: کوئل تراسک ، مهاجم خط حمله گیترز و کایل پیتس باهوش ، هفته گذشته با بازگشت پیتس از دو بازی از دست رفته و کسب سه پاس لمسی در پیروزی 34-10 مقابل کنتاکی ، برتری خود را بر SEC ادامه دادند. اگر زمان از دست رفته نبود ، پیتز احتمالاً کاندیدای جایزه هیزمن می شد ، اما خط حمله او این است که او برای 2،810 یارد ، 34 تاچ داون و فقط سه بار رهگیری پرتاب شده است در حالی که 71.4٪ از پاس های خود را در این فصل انجام می دهد. همه اینها به یک دعوای احتمالی فلوریدا و آلاباما در بازی قهرمانی SEC علیه دیگر مدعی تیم هایزمن در مک جونز ، بازیکن خط حمله آلباما برمی گردد. اما تراسک می توانست پیش از آن به ساختن پرونده خود ادامه دهد و با یک تلاش از دست رفته دیگر در شنبه ، گاتورها را به یک پیروزی راحت برساند.

تنسی: پروتی روز سه شنبه پس از دستگیری به اتهام اسلحه و مواد مخدر ، کیوان بنت رهبر تنسی را در جنگ برای از دست دادن و گونی اخراج کرد. این فقط آخرین سری از پیچهای ناامیدکننده برای فصل بود که با یک وعده آغاز شد. داوطلبان سال 2-0 را آغاز کردند و روند پیروزی خود را در مجموع به هشت بازی گسترش دادند. اما شتاب برنامه پس از آنکه داوطلبان به شماره 14 رسیدند و در نیمه اول جورجیا پیش قدم شدند ، از صخره افتاد. در پایان ، تنسی این بازی را با نتیجه 44 بر 21 واگذار کرد و در مجموع پنج بازی پشت سر هم کنار گذاشت. مدافع ارشد قرمزپوشان ، جارنت گوارانتانو یکی از اصلی ترین دلایل ناامیدی هواداران به دلیل عدم دقت و جابجایی های گران قیمت وی ​​است. سه بازیکن ذخیره نیز در این فصل اقداماتی را در موقعیت خود مشاهده کرده اند ، بنابراین جالب است که ببینیم پرویت چگونه خط حمله مقابل گیترز را کنترل می کند.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان، 3:30 PM ET
محل: استادیوم نیلند – ناکسویل ، تنسی
تلویزیون: CBS | پخش زنده: CBSSports.com ، برنامه ورزشی CBS (رایگان)
آنجا: برنامه ورزشی CBS (Apple TV ، Roku ، Fire TV ، Chromecast)

پیش بینی فلوریدا تنسی ، عکس ها

آخرین شانس:

گیترز -17.5

توانایی تنسی در کنترل توپ نشان می دهد که این توپ ممکن است نوعی تخلف در دفاع فلوریدا ایجاد کند ، که لزوماً نخبه نیست. اما هیچ چیز دیگری وجود ندارد که نشان دهد داوطلبان همچنان در رقابت باقی می مانند. نقض فلوریدا به سادگی انفجاری است و باید پوشش کافی برای محافظت از آن در برابر دادن چند لمس بدون داوطلبان را پوشش دهد. انتخاب: فلوریدا (-17.5)

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر