فصل بسکتبال کالج بازگشت ، بنابراین در اینجا بازیکنانی هستند که بیش از هر کس دیگری آن را می خواهند و شایسته آن هستند


UNCASVILLE ، اتصال – طولانی ترین ، سنگین ترین و چشمگیرترین فصل خارج از تاریخ تاریخ کالج بسکتبال سرانجام پشت سر ما است.

تمام شد. برای همیشه در آینه دید ما.

اکنون تاریخ چهارشنبه ، 25 نوامبر سال 2020 است. امروز روزی است که کالج بسکتبال دوباره یک فصل دارد. هیچ ورزش بزرگ آمریکایی – تیمی یا فردی – طولانی تر از حلقه های دانشگاه متوقف نشده است. 12 مارس ، روزی که مسابقات NCAA لغو شد و روزی که همه ورزش های آمریکا برگزار شد ، 258 روز پیش بود.

بالاخره ما موفق شدیم.

از شما ، کالج بسکتبال ، برای بازگشت به زندگی ما متشکریم. از شما برای یافتن راه بازگشت متشکریم – حتی اگر بسیاری از ما شک داشته باشیم که این اتفاق واقعاً رخ خواهد داد. از اینکه در هفته شکرگذاری ، وقتی این ورزش به شکل دادن به ملیله و تزئین لبه های تماشای ورزش ، تحت سلطه فوتبال حرفه ای و دانشگاهی کمک می کند ، اینجا هستید ، متشکریم. بسیار متفاوت به نظر می رسد. هیچ بازی ای وجود ندارد که در Maui یا باهاما برگزار شود. نامزد های فینال فور ، بایلر ، دوک و تنسی مجبور شدند بازی را به دلیل COVID-19 در روز افتتاحیه رد کنند. نه ، برای سه ، چهار ، پنج یا شاید حتی شش ماه آینده طبیعی نخواهد بود (اگر مسابقات NCAA به پایان برسد ، تا آوریل یا مه اتفاق نمی افتد).

اما فصل در حال حاضر اینجا است و نوشتن آن لعنتی خوب است. اجتناب از خبرهای منفی که تقریباً هر روز بسکتبال کالج را طی ماه گذشته بعلاوه انکار می کرد ، دشوار بود. و این خبر را باید جدی گرفت. این یک همه گیری جهانی است. این ورزش در تلاش است تا از پیست خارج شود ، اما این پرنده پرواز خواهد کرد. در پس زمینه همه سر و صدا ، این را بخاطر بسپار: بیش از 80 مسابقه بین دو تیم DI برای روز چهارشنبه برنامه ریزی شده است ، و 34 بازی دیگر در مقابل حریفان غیر دسته ای من علاوه بر این برنامه ریزی شده است. ما در سراسر کشور کالج بسکتبال خواهیم داشت. البته با خواندن این مقاله ، ممکن است دو ، سه یا پنج بازی دیگر باخته باشیم.

این یک معامله بزرگتر در کالج بسکتبال به نظر می رسد زیرا این ورزش 357 تیم دارد. کالج فوتبال دارای 130 است. NFL دارای 32 است. NHL دارای 31 است. NBA و لیگ برتر بیس بال دارای 30 است. این ورزش با 357 تیم در 49 ایالت از هم پاشیده است و با نزدیک شدن به زمستان و وخیم تر شدن ویروس کرونا سعی در برگزاری فصلی خواهد داشت. هر کشور در آمریکا. کالج بسکتبال تا رسیدن مسابقات NCAA نگران رفتن به یک محیط کاملاً کنترل شده خواهد بود. در حال حاضر ، این وصله خواهد بود ، کثیف خواهد بود ، اما نیروهای آینده تصمیم گرفته اند که باید بازی هایی وجود داشته باشد.

ما یک فصل داریم. امروز شروع می شود.

انتقاد وجود خواهد داشت بعضی از آنها توجیه خواهد شد.

اما بازی خواهیم داشت.

من این فرصت را داشتم که پس از کارآموزی روز سه شنبه در Mohegan Sun با تونی بنت ، مربی ویرجینیا ، بابی هرلی ، مربی آریزونا و دیوید کاکس ، مربی رود آیلند ، صحبت کنم. ما با تیم های آنها چند مورد مختلف را تجربه کردیم ، و در “Bubbleville” از کانکتیکات مستقر شدیم و با صبر و حوصله منتظر پاک شدن آنها با آزمایشات زود هنگام نیستیم. اما مهمتر از همه ، این مربیان اظهار تشکر کردند که سرانجام می توانند دوباره شروع کنند. این همه گیری برای همه ، به ویژه برای بازیکنان ، دیوانگی سلامت روان است.

فصل اینجاست: به Norlander و Gary Parrish گوش دهید و مشترک پادکست Eye on College Basketball شوید، بهترین طبقه حلقه دانشگاه با اطلاعات داخلی و نظرات جالب.

بازیکنان این را می خواهند. در مورد آنها فراموش نکنید – تا جایی که من می توانم بگویم بیشترین اهمیت را دارند. مهمترین افراد در این آزمایش مردد فصل بازیکنان هستند. آنها این فرصت را می خواهند. آنها سلامتی خود را به خطر می اندازند ، اما در واقع بازی را به صورت رایگان انتخاب می کنند و این کار را انجام می دهند زیرا آنها خواهان بازگشت به مسابقه و بازگشت به نوعی عادی هستند. من روز سه شنبه در Mohegan Sun با چهار تیم در اینجا تمرین کردم که طی 10 روز آینده تقریباً سه بازی برگزار می کند. می توانم بگویم که شرایط بالا است ، بازیکنان مشتاق هستند که بالاخره بدست آورند خوب به شکل بازی برگردید و کاری را انجام دهید که کم و بیش از همه دوست دارید: یک حلقه.

تاکنون یک سفر جهنمی بوده است. Mohegan Sun روز سه شنبه به دلیل مشکلات آزمون دو تیم را از دست داد. استفان اف آستین در آزمون سفر خود چهره ای ناچیز داشت ، در حالی که ماین قبل از عزیمت به كانكتیكات از تست قبلی عقب مانده بود. انعطاف پذیری کلیدی است. بنت به شوخی گفت که پیشاهنگی و آموزش در این مرحله چرخش دیگری از چرخ شانس است که سال 2020 است. پت شری ، مربی توسون موافقت کرد. کارکنان وی باید ظرف مدت 48 ساعت برای چهار حریف مختلف آماده می شدند.

این دو تیم – ویرجینیا مقابل تاسون – روز را در Mohegan آغاز می کنند. این برنامه برای چهارشنبه است:

ما در سراسر کشور معالجه خواهیم داشت. شاید UCLA در برابر ایالت سن دیگو در بهترین بازی روز وجود داشته باشد – و این ساعت 10:30 بعد از ظهر ET در شبکه ورزشی CBS است. در جای دیگر ، سنت مری در مقابل ممفیس و شمال آیووا در مقابل وسترن کنتاکی نیز بسیار خوب هستند. چادر نداریم. ویروس کرونا از آن اطمینان حاصل کرد. (مسابقات قهرمانی کلاسیک هفته آینده است.) اما روز شکرگذاری شماره 1 گونزاگا و شماره 6 کانزاس را برای ما به ارمغان می آورد. این عالی است.

این هر هفته تندرست خواهد بود. من از بازگشت لوکا گارزا به آیووا هیجان زده ام. من آماده دیدن ستاره Cade Cunningham برای ایالت اوکلاهما هستم و من علاقه مندم که کنتاکی را بررسی کنم ، که دوباره دارای استعدادهای مقاومت ناپذیری است. با انتشار خبری از روز سه شنبه که انتقال به فلوریدا اندرو نمبارد است پاک شد تا فوراً بازی کند در گونزاگا ، به نظر می رسد مارک مالکو بهترین لیست را در این ورزش دارد.

برای مدت طولانی نیازی به تعجب نخواهیم داشت. بازی ها اینجا هستند بسکتبال کالج – چه مردان و چه زنان – تنها ورزش های پرطرفدار بودند که در سال 2020 به عنوان قهرمانی قهرمان نشدند. آنها مجبور بودند طولانی ترین انتظار را در دانشگاه منتظر بمانند. اکنون تلاش بدی انجام می شود که سعی کنید این کار را از اواخر پاییز تمام زمستان انجام دهید. بازیکنان روشن کردند که مایلند. آنها شایسته شانس خود هستند. همانطور که لرزان ، محتاط و پیگیر هستیم ، این کار را می کنیم.

امروز یک روز برای سرگرمی ، برای شادی ، برای خوش بینی و روز قبل از با ارزش ترین تعطیلات ملی امروز یک روز برای شکرگذاری است.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
هفته 13 مصدومیت های NFL: متیو استفورد و د آندره سویفت مشکوک ، دانیل جونز مشکوک و به روزرسانی های بیشتر