[ad_1]

زمستان سال گذشته ، Los Angeles Angels با به خدمت گرفتن بازیکن پایه سوم آنتونی راندون ، هیجان زیادی ایجاد کرد. با توجه به اینکه Rendon باید به تیم اضافه شود ، که در حال حاضر فوق ستاره Mike Trout و پدیده دو طرفه Shohei Ohtani را شامل می شد ، به نظر می رسید که تخریب فرشتگان یکی از رقابتی ترین در بیس بال لیگ برتر است. اما افسوس که فرشتگان برای پنجمین سال متوالی در انتهای فصل زیر .500 قرار گرفتند و فصل بعد تمدید شده را از دست دادند. فصل کوتاه شده 2020 ناامید کننده بود.

اوتانی که پس از عمل جراحی تامی جان 2018 به تپه برگشت ، قبل از آنکه فرشتگان او را از رد کردن پرتاب برای این فصل رد صلاحیت کند (فقط فشار بازو) ، هفت بار اجرا کرد در حالی که فقط پنج بیرون از خانه را برای یک جفت شروع ثبت کرد. این باشگاه هیچ برنامه خاصی برای سال 2021 اعلام نکرده است ، اما اوتانی ابراز تمایل کرده است که به عنوان یک بازیکن دو طرفه باقی بماند.

فصل 2020 نیز مورد دیگری بود که نخست وزیر قزل آلا به هدر رفت. ماهی قزل آلا 29 ساله – سه بار AL MVP و هشت بار All-Star – برای نهمین بار در 10 سال این فصل را از دست داد و فرشتگان پلی آف خود را به 6 فصل افزایش دادند. در نتیجه ، مدیر کل بیلی اپلر شغل خود را از دست داد و باشگاه جایگزین وی را در پری میناسیان دستیار سابق GM Atlanta Braves پیدا کرد ، که به طور رسمی در ماه نوامبر معرفی شد.

بدون شک بزرگترین اولویت فرشتگان در این زمستان بیرون رفتن و تهیه پارچ است. و سپس بیرون بروید و پارچ های بیشتری تهیه کنید. در سال 2020 ، تیم فرشتگان به پنجمین دوره بدترین دوران (5.52) در لیگ صعود کرد. آنها با FIP بهتر به پایان رسیدند ، اما باز هم زیر سطح متوسط ​​بودند و با 4.78 به جایگاه 17 رسیدند. تخلف قدرتمند آنها برای رسیدن به ماه اکتبر کافی نبود و آنها با اختلاف منفی 27 در طول فصل به پایان رسید.

میناسیان مطمئناً کار را برای او انجام داد اگر امیدوار بود که به فرشتگان کمک کند تا به یک رقیب جدی و دیرینه تبدیل شوند ، وظیفه ای که او در زمان حضورش در شجاعان به آن کمک کرد. او سعی می کند در این فصل غیر فعال باشد – هم در آژانس های آزاد و هم در بازارهای تجاری – زیرا تلاش می کند چرخش ضعیف فرشتگان را بهبود بخشد. فشار برای Angels است که دیگر از دست دادن ویژگی های درجه یک Trout خود را متوقف کرده و به فصل بعد بازگردند. این یک پروژه بلند مدت یا بازیابی برای میناسیان نخواهد بود. اکنون یک پیروزی است.

حال ، بیایید سه سوال در مورد فرشتگان را در زمستان بررسی کنیم.

1. آیا بوئر عشق خود را به هالوس کالیفرنیا نشان خواهد داد؟

در طی فصول اخیر ، آنجلس واقعاً موفقیت چندانی در امضای پارچهای برتر ابتدایی در آژانس رایگان نداشته اند. بعد از باخت به پاتریک کوربین ، جی جی هاپ ، جیک اودوریتز و گریت کول طی دو زمستان گذشته ، آنها بالاخره این زمستان نام بزرگی پیدا کردند … درست است؟ خوب ، چه کسی واقعاً می داند. احتمالاً بهتر است با Magic 8-Ball مشورت کنید. در زمان ارائه خدمات رایگان اوضاع به سرعت و به شدت تغییر می کند. به دلیل پیامدهای مالی بیماری همه گیر جهانی ویروس کرونا ، احتمالاً حتی در هوا نیز بالاتر خواهد بود. اما ، با این وجود ، این باشگاه توپ باید مبارزه کند تا هر بازیکن مبتدی آزاد نام خود را در یک قرارداد برای فرشتگان امضا کند.

RJ Anderson خودمان 10 پارچ برتر MLB را شکست. پس چرا با شماره 1 شروع نمی کنیم؟ این قهرمان 2020 NL Cy Young و Trevor Bauer متولد SoCal خواهد بود. در اینجا تجزیه و تحلیل از اندرسون است:

در اوایل فصل 2020 ، شماره های شغلی بائر شباهت غیرمعمولی به شماره های منتشر شده توسط AJ Burnett در همان دوره حرفه ای خود داشت. او در این فصل شکاف ایجاد کرد و 1.73 ERA و 5.88 نسبت اعتصاب راه رفتن را برای 11 شروع و 73 نوبت جمع کرد. باوئر مدتهاست که کارهای خود را انجام داده و طبق اطلاعات بریده بریده شده ، هوش باید خط اصلی باشد. وی اکنون نتایج حاصل از حمایت از این ایده را طی دو فصل از سه فصل گذشته جمع آوری کرده است.

میشه ادامه داد؟ این یکی از معدود س questionsالاتی است که تیم ها باید به آن پاسخ دهند ، از این که وی چگونه فقط در چند سال سرعت چرخش خود را بهبود می بخشد ، پس از اینکه این امکان وجود دارد که فقط از طریق استفاده از مواد امکان پذیر باشد. دیگر اینکه آیا در معامله ای طولانی مدت سازگار است یا خیر. باوئر هم در آریزونا و هم در کلیولند از چشمش افتاد و همیشه در شبکه های اجتماعی شهرت خود را پوشش نمی داد. زمان به همان اندازه که استورژیل کلمات را تغییر می دهد ، حالات را تغییر می دهد. اگر بائر بخواهد از این الگو پیروی کند ، برداشت خود را به معنای کلمه به یک رهبر ستادی تبدیل کند ، پس او باید کارهای بیشتری از ادامه کار خوب انجام دهد.

بائر ، 30 ساله در ژانویه ، فصل گذشته لیگ ERA (1.76) ، ERA + (276) ، WHIP (0.80) و نرخ ضربه (5.1 از 9 پاس گل) را رهبری کرد. او 5-4 بار با 100 شوت و 17 پیاده روی برای 73 پاس انجام داد. همانطور که اندرسون اشاره می کند ، بائر چمدانی را با خود حمل می کند ، اما اگر او مصمم است که خود را به عنوان یک خال و رهبر تعریف کند ، اکنون زمان آن است.

احتمالاً یک جنگ پیشنهادات برای بوئر وجود خواهد داشت ، اما فرشتگان باید طبق آن برنامه ریزی کرده و آماده باشند تا بتوانند بائر را به چرخش ضعیف خود اضافه کنند. فرشتگان طنابی را بین تنش پیروزی و یأس پیروزی طی می کنند. آنها باید قبل از اینکه خیلی دیر شود با این ضعف آشکار کنار بیایند. فرشتگان باید بالاترین اولویت خود را در ایجاد یک چرخش قوی و پایدار در طولانی مدت بگذارند.

آیا نماینده برتر تاسیس آزاد Trevor Bauer در سال 2021 به لس آنجلس منتقل می شود؟

گتی ایماژ

در حال حاضر ، چرخش فرشتگان بسیار نازک است و با عدم اطمینان زیادی همراه است. در اینجا چرخش پیش بینی شده با خط آنها برای آمار برای سال 2020 آورده شده است:

  1. Andrew Heaney (4-3 ، 4.46 ERA ، 12 شروع ، 66 2/3 IP)
  2. دیلن باندی (6-3 ، 3.29 ERA ، 11 شروع ، 65 2/3 IP)
  3. Griffin Canning (2-3 ، 3.99 ERA ، 11 شروع ، 56 1/3 IP)
  4. Patrick Sandoval (1-5) ، 5.65 ERA ، 6 شروع ، 36 2/3 IP)
  5. Jaime Baria (1-0 ، 3.62 ERA ، 5 شروع ، 32 1/3 IP)

هینی و باندی قبل از یک آژانس رایگان وارد آخرین سال خود می شوند. اوتانی برای استقرار شش نفر در این ترکیب شرکت خواهد کرد ، اما هنوز مشخص نیست که آیا او 100 درصد آماده خواهد بود (و تاییدیه فرشتگان را دریافت می کند) تا در سال 2021 به تپه برگردد. فراتر از آن ، فرشتگان از دست دادن عمق اولیه برای رسیدن به فصل و حضور یک آس واقعی ، که هنوز در چرخش فرشتگان برای سالها از دست رفته است.

سایر پیش غذاهایی که فرشتگان می توانند در این زمستان روی آنها تمرکز کنند ، عوامل آزاد ماساهیرو تاناکا ، خوزه کوئینتانا ، جیمز پاکستون و اودوریچی هستند. و وقتی نوبت به فرصت های تجاری می رسد ، فرشتگان می توانند به لنس لین ، جناح راست تگزاس رنجرز و بلیک اسنل ، جناح چپ مسابقه خلیج تامپا نگاه کنند.

2. چه کسی می تواند به گاو نر کمک کند؟

در مورد فرشتگانی که به دست کمک نیاز دارند ، داستان یکسان به نظر می رسد. تسهیل کنندگان این باشگاه فصل گذشته با 14 ذخیره در 60 بازی لیگ را هدایت کردند و سالها است که یک رویکرد ثابت و قابل اعتماد ندارند. مایک مایرز ، بازیکن راست 29 ساله ، به لطف افزودن چاقو به زرادخانه خود ، یک سال خوب را در سال 2020 جمع کرد ، اما هنوز هم به کمک نیاز است.

از فرشتگان انتظار می رود که بهترین پارچ آزادکننده عوامل موجود در بازار امسال را در جانباز نزدیک به لیام هندریکس جستجو کنند.

در سال 2020 ، هندریکس که در فوریه 32 ساله خواهد شد ، بر مبارزات کوتاه مدت تسلط دارد. او 14 بازی را در 15 موقعیت با 1.78 ERA ، 0.67 WHIP و 37 شوت در برابر دو پیاده روی غیر ارادی در 25 پاس 1/3 برای اوکلند ذخیره کرد.

لیام هندریکس یکی از با ارزش ترین تسکین دهنده های بیس بال در این اواخر بوده است و او می تواند یک بازی عالی برای فرشتگان شکست خورده باشد.

گتی ایماژ

آنچه آندرسون در مورد هندریکس ، شماره 1 آزاد شدن نماینده رایگان در اینجا آورده است:

زیبایی زمینی که سریع حرکت می کند این است که شما هرگز نمی دانید چه کسی و چه زمانی منفجر خواهد شد. هندریکس مثال خوبی است. در دو فصل گذشته ، او 110 پاس از یک توپ 1.79 ERA پرتاب کرد و این کار را هنگام عبور از خط 161 و 24 پیاده روی انجام داد. آیا نشانه واقعی وجود دارد؟ نه خیلی در سه سال گذشته (تمام اینها را در دو و میدانی گذرانده باشید ، به خاطر داشته باشید) ، او 4.01 ERA و نسبت 3664 ضربه و پیاده روی داشت. به هر حال ، ما امیدواریم که هندریکس حقوقی را که شایسته او است ، بدست آورد ، به ویژه پس از پیروی از ناتان ایووالدی و براندون مورو در این فصل ، پیشی گرفتن و در معرض آسیب دیدگی ، هرچند تاریخ آژانس رایگان در آستانه است. بالاخره باید از خود گذشتگی پاداش بگیرد.

هندریکس در اولویت فرشتگان خواهد بود ، اما زمستان امسال کمبود کمک های امدادی در بازار نمایندگان آزاد وجود ندارد. برد هند ، پدرو بائز ، الکس کلومه ، ترور روزنتال ، شین گرین ، مارک ملانکون ، جیک مک گی ، بلیک تراینن و کربی یتس گزینه های دیگری برای کمک اضافی به گاوها هستند.

3. آیا ایگلسیاس جواب یک توقف کوتاه در سال 2021 است؟

همانطور که قبلا گفتیم ، لیست آرزوها برای خارج از فصل Angels 2020-21 به شرح زیر است:

  • شیب
  • شیب
  • بیشتر صدا کردن

ما اغراق نکردیم که این مهمترین تمرکز در این فصل خارج از فصل است. اما یکی دیگر از مواردی که باشگاه باید مورد توجه قرار دهد ، مورد جایگزینی احتمالی بازیکن آزاد و توقف کوتاه چهار برابری Gold-Glove ، آندرلتون سیمونز است. اگر جایگزین نباشد ، حداقل Angels در میدان میانی به عمق بیشتری احتیاج دارند.

آنجلس اخیراً معامله ای را برای توقف مستقیم بالتیمور اوریول خوزه ایگلسیاس اعلام کرد. ایگلسیاس 30 ساله بیشتر به خاطر تلاش های دفاعی مستحکم شناخته می شود ، اما در سال 2020 او در فصل تهاجمی دستیابی به موفقیت بزرگ داشت و در 39 بازی برای O. 0.373 / .400 / .566 را کاهش داد.

فرشتگان اخیراً با خوزه خوزه ایگلسیاس کوتاه قد معامله کردند که احتمالاً در آژانس رایگان برای از دست دادن آندرلتون سیمونز آماده خواهد شد.

گتی ایماژ

فرشتگان یک لیست مستقیم ستاره در سیمونز داشتند – که این فصل وارد آژانس رایگان شد. به نظر می رسد که ایگلسیاس پس از عدم تهیه سیمونز در طولانی مدت ، در سال 2021 نقش فرشته آغازگر را بر عهده خواهد گرفت. آنجلز قبل از فصل 2016 با سیمونز معامله کرد و قرارداد هفت ساله 58 میلیون دلاری وی پس از سال 2020 به پایان رسید.

یک گزینه توقف کوتاه داخلی می تواند دیوید فلچر جهانی باشد که می تواند هم در پایه دوم و هم در توقف کوتاه شروع شود. در بازار تجاری ، فرصت های خوبی در نمایندگی های آزاد اخیر Francisco Lindor و Trevor Story وجود دارد. آژانس رایگان دارای یک بیس بال دوم به نام های Jonathan Shop و Colten Wong به همراه Didi Gregorius و Marcus Semien است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر