[ad_1]

wayne-gallman-giants.jpg

یک بار به نظر می رسید غول های نیویورک برای پنج نفر برتر مسابقات NFL Draft 2021 آماده شده اند ، این فصل را با پنج باخت مستقیم آغاز کرده و با نتیجه 1-7 وارد نیمه دوم برنامه می شوند. روز یکشنبه ، با این حال ، آنها ثابت کردند که در مکان بسیار متفاوتی قرار دارند. با پشتیبان گیری از کلت مک کوی در ابتدای کواربک در حالی که دانیل جونز از ناحیه مچ پا از بین رفت ، G-Men در هفته 13 فقط در برابر محبوبیت دو رقمی سیاتل سیهاوکس رقابت نکرد و آنها را شکست داد و پنجمین پیروزی متوالی خود را برای پیشرفت ثبت کرد. تا 5-7 و در بالای NFC East بمانید.

راسل ویلسون ، Seahawks QB که زمانی مورد علاقه اصلی جوایز MVP در سال 2020 بود ، در تصمیم پاتریک گراهام از غولها در تصمیم 12-12 روز یکشنبه ، نیش را گرفت. در همین حال ، مک کوی فوق العاده ستاره نبود و فقط 13 اجرا برای 105 یارد داشت ، یک ضربه محکم و یک رهگیری داشت. اما او موفق شد مرتکب جنایت به اندازه کافی در نیویورک شود ، سوار یک روز بزرگ در وین گالمن (135 یارد سریع) تا روند پیروزی غول ها را زنده نگه دارد.

باید دید آیا این بازی در مورد تبدیل شدن غول ها به مواد احتمالی پلی آف یا ناتوانی Seahawks در حذف NFC West چیزهای بیشتری می گوید. اما مطمئناً این یک پیش بینی خوب برای نیویورک است که اکنون به نظر می رسد به همان محبوب مورد علاقه برای پیروزی در شرق است همانطور که هفته ها دیده ایم. با پیروزی دیگر تیم فوتبال واشنگتن و دو پیروزی بیشتر از عقاب های فیلادلفیا ، بیگ بلو مبارزات 2020 خود را علیه کاردینال ها ، براون ، کلاغ ها و کابوی ها به پایان می برد. سخت است ، اما حتی فقط یک پیروزی دیگر در NFC East – در هفته 17 برابر دالاس – می تواند به آنها عنوان و در نتیجه پیشنهادی برای میزبانی تیم بدهد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir