[ad_1]

usatsi-15248307-168392141-lowres.jpg
USATSI

غول های نیویورک در دسامبر NFC East را هدایت می کنند ، تعجب تیم با کمترین برد NFL در چهار سال گذشته. شانس نیویورک برای برنده شدن در بخش ناراحتی ضربه بزرگی بوده است زیرا دانیل جونز در پیروزی هفته 12 غول مقابل سینسیناتی بنگالز از ناحیه تاندون آسیب دید ، زیرا جونز در بازی روز پنجشنبه مقابل سیاتل سیهاوکس تمرین نکرد.

اگر جونز نتواند برود ، انتظار می رود که کلت مک کوی برای نیویورک شروع کند. مک کوی در طول سال ها 9 بازی را به عنوان پشتیبان کرک کاوزین و الکس اسمیت برای واشنگتن آغاز کرد ، بنابراین با بازی در این بخش آشنا است. یکشنبه اولین شروع مک کوی با غولها خواهد بود ، پس از پایان هفته گذشته 6 تا 10 برای 31 متری در آرامش جونز.

از آنجایی که مک کوی این هفته تمرینات تیم اصلی را مجدداً انجام داد ، غول ها برای جبران خسارت بازیکن خط حمله باسابقه به کتاب بازی های خود بر نخواهند گشت. هماهنگ کننده تهاجمی جیسون گرت می خواهد زندگی مک کوی را آسان کند – به خصوص که او با بدترین دفاع لیگ روبرو است.

گرت گفت: “من نمی دانم در حال کوچک شدن است یا کاهش می یابد. از نظر ذهنی یا جسمی هیچ کاری نمی تواند انجام دهد. من نمی خواهم از این طریق به آن نگاه کنم.” “شما همیشه سعی می کنید فضایی ایجاد کنید که بازیکنان شما با کاری که انجام می دهند احساس راحتی کنند. بازی های زیادی در فوتبال انجام می شود. بیایید آنهایی را که بازیکن خط حمله ما دوست دارد اجرا کنیم و آنها احساس راحتی می کنند. خدمه خوب هستند ، دونده های ما خوب هستند ، کارهایی که ما بهترین انجام می دهیم و گیرنده های ما ، شما همیشه سعی کنید این کار را انجام دهید ، مهم نیست که چه کسی بازی کند.

“مهم نیست که چند عکس از آنها پخش شده باشد. شما احتمالاً کمی حساس به این مسئله هستید که یک بازیکن خط حمله پشتیبان است و از تکرارهایی که بچه های دیگر داشتند عقب نماند. من فقط فکر می کنم شما در حال تلاش برای سفارشی کردن آن هستید. فکر نمی کنم با به هیچ وجه. “

اگرچه مک کوی تجربه زیادی به عنوان یک بازیکن خط حمله پشتیبان دارد ، اما از سال 2014 با واشنگتن موفق به کسب یک موفقیت نشده است. این غول ها که برای اولین بار از سال 2016 موفق به کسب سه پیروزی متوالی شده اند ، برای انجام خطایی که در رکورد و حیاط یک مسابقه در رتبه پنجم قرار دارد ، باید به مک کوی اعتماد کنند – وظیفه ای که گرت طی چند روز آینده در حال آماده سازی مک کوی است.

گرت گفت: “شما فقط باید مراقب باشید و درک کنید که او وارد یک بازی می شود که پسران با تمام سرعت بازی می کنند در تمام طول سال.” “اگر مجبور باشد ، باید عقب بماند. من فکر کردم کلت هفته گذشته در بازی واقعاً کار خوبی انجام داد ، احساس راحتی کرد و به ما اجازه داد مثل یک خطا رفتار کنیم. فکر کردم او واقعاً خوب عمل می کند.

“شما به دنبال چیزهایی در گذشته او هستید که باعث شود او احساس خوبی داشته باشد. با شما یا شخص دیگری. درست است ، وقتی روی آن توپ کلیک شود ، همه چیز در درون او است. او فقط به آنجا می رود و فوتبال بازی می کند.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir