غول ها نقایص زیادی دارند اما کافی نیست که عنوان قهرمانی NFC East را برای آنها رقم بزند ، جایی که شش برد باید کافی باشد.


غول های نیویورک در مسابقات NFC East برنده خواهند شد. آنها شماره 5 در مرحله پلی آف NFC را میزبانی می کنند تا تنها تیم سوم (2010 Seahawks 7-9 ، 2014 Panthers 7-8-1) در تاریخ NFL باشند که با یک رکورد باخت ، پلی آف را انجام می دهد.

این اتفاق خواهد افتاد زیرا غول ها بهترین تیم در بدترین بخش فوتبال هستند و کافی است که همه شغل خود را حفظ کنند.

در حالیکه سین سیناتی یک مدافع خط حمله را شروع کرد که یک هفته پیش در تیم آنها بود ، غول ها بنگال ها را با نتیجه 19 بر 17 شکست دادند. این یک پیروزی چشمگیر و عمیق نبود ، اما بدون دانیل جونز ، نیویورک در بیشتر نیمه دوم موفق شد.

نحوه کار ریاضی به این صورت است: هر چهار تیم در NFC East فقط در یک یا دو بازی برای بقیه فصل سود خواهند برد. 4-7 غول شکست تساوی را مقابل واشنگتن حفظ می کنند در حالی که فیلادلفیا کمرنگ می شود و دالاس ناراضی است.

من می بینم که غول ها آریزونا یا کلیولند را شکست داده اند (هفته های 14 و 15) و سپس در اولین هفته قهرمانی NFC East از سال 2011 ، زمانی که دانیل جونز 14 ساله بود ، دالاس را در هفته 17 هدایت می کنند.

معایب غول ها زیاد است. این NFC شرق است. برای اولین بار پس از 5 سال ، تیم های ویژه آنها در ابتدا از بازگشت خودداری کردند ، به یک نقطه کاذب رسیدند و سپس در آخرین لحظه از بازگشت با 29 یارد در خط میانی خودداری کردند. جو قاضی ، سرمربی ، هماهنگ کننده سابق تیم ویژه ، باید این هفته در آینده از او حمایت کند.

حتما بخوانید:
قیمت روشویی کابینتی

اما غول ها در حال حاضر ثابت ترین فوتبال را در این بخش بازی می کنند. به جز پیروزی در هفته 3 به دست 49ers – یک هفته پس از شکسته شدن ACL از Sakuon Barkley – نیویورک در هر فصل در هر بازی شرکت می کرد. شما طبق سابقه خود همان چیزی هستید که هستید و غول ها کاملا 4-7 تیم فوتبال هستند.

اما آنها یک دفاع ناچیز دارند که در لیست 10 تیم برتر لیگ داخلی قرار دارد و به یکشنبه کلی خود در برابر بنگالی ها افزوده است. از زمان تمایل به هفته 5 مقابل کابوی ها ، جیسون گرت شروع به یافتن یک ریتم به عنوان یک بازیکن مکالمه کرد. و جونز با ادامه فصل بیشتر مایل بود اولین سقوط را با پاهایش انجام دهد.

جونز باید برای دیدار هفته آینده در سیاتل برگردد که احتمالاً برای نیویورک یک باخت خواهد بود. و این خوب است ، اما در ریاضی پلی آف محاسبه می شود. در واقع ، به خوبی می تواند پیش نمایش Wild-Card Weekend باشد ، در حالی که بازی برگشت به استادیوم MetLife می آید.

یادداشت

سرمربی لوایح شان مک مک درموت در خطر از دست دادن هر دو هماهنگ کننده خود در پایان فصل خواهد بود. برایان دابل ، هماهنگ کننده حمله و لسلی فریزر ، هماهنگ کننده دفاعی ، یکشنبه یک کلینیک ایجاد کردند. دابول به جاش آلن کمک کرد تا کاندیدای MVP شود ، در حالی که فریزر خطای قدرتمند را فقط به 17 امتیاز محدود کرده بود. … ضرری مانند ضرر Raiders to the Falcons نشان می دهد که آنها مدعی هستند. آنها وارد این هفته شدند و در رده هفتم نشسته اند و با یک مربی موقت در دفاع ضعیف قرار دارند. اما چطور می توانم در این مرحله از فصل لاس وگاس را باور کنم که اگر آنها چنین شکست بخورند؟ … جرمی چین باید در راس آراots تازه وارد دفاعی شما باشد. چین ، دور دوم از Southern Illinois ، در سه ماهه سوم باخت به وایکینگ ها در بازی های متوالی برای Panthers گلزنی کرد. او در تمام زمین بازی می کند و ممکن است برای بازیکنی مانند چیس یانگ به رسمیت شناخته نشود ، اما در بالای لیست من برای DROY است. … باور کنید یا نه ، بازی برابر دلفین ها بهترین شانس جت ها برای پیروزی در یک بازی امسال بود. جت ها در این فصل کاملاً مثبت به 0-16 خواهند رسید. اکنون تنها سوال این است که آیا ترور لارنس برای بازی در وودی جانسون فرار خواهد کرد یا خیر.

حتما بخوانید:
شانس ایالت یوتا و نیومکزیکو ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی های سری 44-23 مدل
منبع: pencil-news.ir