[ad_1]

daniel-jones-giants.jpg

غول های نیویورک پس از پیروزی ناراحت کننده خود مقابل سیاتل سی هاوکس در هفته سیزدهم در حال پیشرفت هستند و به نظر می رسد که این هفته نیز می توانند خط حمله اصلی خود را بازیابی کنند. با توجه به یان راپوپورت NFL شبکهجو قاضی ، سرمربی غول ها گفت که تیم “هفته آینده” به “دانیل جونز” هر فرصتی برای بازی خواهد داد و راپوپورت اظهار امیدواری می کند که جونز بتواند این یکشنبه را مقابل کاردینال های آریزونا اداره کند.

جونز در نیمه دوم پیروزی 19-17 غول ها مقابل سینسیناتی بنگال ها در نیمه دوم از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد. او سعی کرد آن را در بازی نگه دارد ، اما وقتی توپ را پرتاب کرد سعی کرد پایش را پایین بگذارد و دوباره از زمین خارج شد. غول ها تمایلی به کنار گذاشتن جونز برای بازی هفته سیزدهم نیویورک برابر سیاتل نداشتند ، اما سرانجام او از مسابقه مشکوک به بازی خارج شد.

کلت مک کوی روز یکشنبه جایگزین جونز شد و در حالی که او فقط 13 پاس از 22 پاس را برای 105 متری ، یک ضربه محکم و یک رهگیری انجام داد ، غول ها موفق به ثبت پیروزی بیانیه 17-12 برابر سیهاوکس در جاده شدند. وین گالمن در 16 حمل 135 یاردی عجله کرد ، آلفرد موریس دو گل زد و دفاع بهترین بازی فصل را انجام داد. آنها دو نوبت راسل ویلسون را مجبور کردند و چهارمین نقض نتیجه را تنها با 17 امتیاز حفظ کردند. این یکی از غافلگیرکننده ترین نارضایتی های فصل بود و ثابت کرد که داور این تیم را در مسیر درست هدایت می کند.

در حالی که NFC East امسال یک فاجعه بود ، غول ها با ثبت رکورد 5-7 خود را به عنوان تیم محبوب انتخاب کردند. آنها در چهار بازی متوالی پیروز شده اند و دو بازی آخر بدون جونز در مرکز بازی انجام شده است. بعدی برای غول ها کاردینال ها است ، بنابراین داور مطمئنا امیدوار است که خط حمله اصلی او قدرتمند و آماده رویارویی با کایلر موری جهانی باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر