[ad_1]

با توجه به اینکه NFL امسال پلی آف را به 14 تیم گسترش داده است ، حذف زودتر از آن تقریباً غیرممکن است. با 5 هفته بازی در فصل عادی ، 30 تیم از 32 تیم لیگ هنوز از نظر ریاضی زنده هستند و به پلی آف می رسند.

البته ، اگر 30 تیم هنوز زنده هستند ، این بدان معناست که دو تیم رسماً حذف شده اند و این دو تیم جت و جاگوار هستند ، که حدس می زنم برای هیچ کس تعجب آور نباشد. از طرف دیگر ، روسا می توانند با پیروزی یکشنبه شب مقابل برانکوس ، به اولین تیمی تبدیل شوند که امسال رسماً در پلی آف جایگاه خود را بدست آورد. فولادی ها می توانند روز دوشنبه با پیروزی مقابل واشنگتن به آنها بپیوندند. در NFC ، مقدسین می توانند با پیروزی و از دست دادن خرس ها در پلی آف جایگاهی کسب کنند.

با این حساب ، بیایید به پیش بینی های این هفته برسیم. آنها معمولاً چهارشنبه ها بیرون می آیند ، اما ما مجبور شدیم این هفته سرعت کار را کم کنیم تا بازی Ravens-Steelers را تنظیم کنیم ، بنابراین به Ravens و Steelers خوش آمدید.

مثل همیشه ، پیش بینی ها در اینجا بر اساس داده های شماره تصفیه Stephen O از SportsLine.com است. به طور کلی ، O در این هفته چند شماره به کامپیوتر SportsLine خود متصل کرد و بقیه فصل NFL را شبیه سازی کرد و با استفاده از این اعداد ، به شما اطلاع خواهیم داد که شانس پلی آف برای 30 تیم هنوز زنده است ، به علاوه 14 تیم پیش بینی شده میدان تیمی

برای طرفداران جت و جگوارز ، در اینجا یک پروژه واهی ارائه شده است که می توانید بخوانید و وقت بگذارید. برای همه دیگران ، بیایید به پیش بینی ها بپردازیم.

توجه داشته باشید: به یاد داشته باشید ، این پیش بینی بر اساس چگونگی عملکرد بقیه فصل منظم است. اگر می خواهید جدول رده بندی فعلی پلی آف را ببینید ، حتما اینجا را کلیک کنید.

با این حساب ، بیایید به پیش بینی ها برسیم.

پیش بینی پلی آف برای AFC

تیم اول: ریونز (63.7٪ احتمال صعود به پلی آف)

توجه داشته باشید: تیم اول می تواند در مرحله پلی آف به پایان برسد. NFL پیشنهادی را تصویب کرده است که مرحله پلی آف را به 16 تیم گسترش می دهد ، اما این فقط در صورتی اتفاق می افتد که COVID-19 باعث لغو بسیاری از بازی های فصل عادی شود که مربوط به افرادی است که می توانند در پلی آف حضور داشته باشند.

در اینجا لیستی از فرصت های پلی آف برای سایر تیم های AFC آورده شده است (درصد شانس آنها برای ورود به پلی آف در کنار آنها در پرانتز مشخص شده است): مهاجمان (29.2٪) ، میهن پرستان (9.4٪) ، تگزاس (0.4٪) ، Broncos (0.2٪) ، شارژرها (0.0٪) ، بنگالی ها (0.0٪)

به طور رسمی حذف شده است: هواپیما ، جاگوار.

توجه دوم: بنگالی ها و شارژرها از مرحله پلی آف حذف نمی شوند ، اما این شانس صفر را دارند زیرا کامپیوتر از آنها متنفر است. در واقع ، رایانه دوست ندارد یا نفرت ندارد ، احساسی ندارد ، فقط فکر نمی کند که یک فرصت ریاضی برای هر دو تیم برای انجام این کار وجود دارد.

فراخوانی پلی آف NFC

تیم اول: خرس ها (30.1٪ احتمال رسیدن به پلی آف)

توجه داشته باشید: تیم اول می تواند در مرحله پلی آف به پایان برسد. NFL پیشنهادی را تصویب کرده است که مرحله پلی آف را به 16 تیم گسترش می دهد ، اما این تنها در صورتی اتفاق می افتد که COVID-19 باعث لغو بسیاری از بازی های فصل منظم در هشت هفته آخر فصل شود.

در اینجا لیستی از شانس های پلی آف برای سایر تیم های NFC وجود دارد (درصد شانس آنها برای ورود به پلی آف در کنار آنها در پرانتز ذکر شده است): واشنگتن (26.6٪) ، عقابها (20.2٪) ، وایكینگها (19.6٪) ، 49ers (16٪) ، گاوچرانها (10.5٪) ، شیرها (2٪) ، شاهین ها ) ، پلنگ (0.1٪)

توجه دوم: عقاب ها ، کابوی ها و واشنگتن نرخ بالاتری نسبت به چندین تیم دیگر دارند زیرا رایانه معتقد است که آنها شانس بیشتری برای برنده شدن در NFC شرق دارند تا بیشتر تیم های دیگر NFC دارای کارت برنده هستند.

طرح وایلد کارت وحشی

AFC

(7) دلفین ها در (2) رئیس
(6) تیتان ها در (3) Colts
(5) قهوه ای در (4) صورتحساب

خدا حافظ: استیلرز (پیتسبورگ در مرحله حذفی مرحله پلی آف 16 تیم میزبان بالتیمور خواهد بود)

NFC

(7) کاردینال ها در (2) Seahawks
(6) شستشو در (3) بسته بندی
(5) برج حمل در (4) غول

خدا حافظ: Saints (نیو اورلئان در مرحله رفت و برگشت از مرحله پلی آف 16 تیمی میزبان شیکاگو خواهد بود)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir