عقاب ها در مقابل Seahawks: پیش بینی ها ، شانس ، مسابقات کلیدی ، نحوه تماشای ، پخش “فوتبال دوشنبه شب” در هفته 12


تاکنون این یک هفته 12 وحشی و وحشیانه بوده است. بازی فوتبال دوشنبه شب جالب است و دو تیم از لحاظ فنی در مرحله پلی آف به رقابت می پردازند. یکی از آنها در واقع در بین بهترین تیم های NFC است اما اتفاقاً دیگری در NFC East بازی می کند. درست است ، ما Seahawks را داریم که برای تصاحب عقاب ها به حوزه مالی لینکلن سفر می کنند.

بیایید مسابقه را بشکنیم.

نحوه تماشا

تاریخ: دوشنبه ، 30 نوامبر زمان: 8:15 PM ET
محل: حوزه مالی لینکلن (فیلادلفیا)
تلویزیون: ESPN جریان: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

وقتی Seahawks توپ را در اختیار دارند

Seahawks پس از آخرین بازی 11 روز پیش ، در اینجا از یک استراحت طولانی خارج می شود. پیروزی فوتبال آنها در پنجشنبه شب برابر کاردینالز به آنها اجازه داد انتقام یک باخت زودتر را بگیرند ، و همچنین آنها را از رده بندی دسته ها عبور داد زیرا آنها در چهار بازی سه باخت را از دست دادند.

جالب خواهد بود که ببینید آیا تغییر در استراتژی که در بازی گذشته مشاهده کردیم به یک حمله آهسته تر و با دویدن بیشتر چیزی است که به این بازی پایبند است. بخشی از این تغییر احتمالاً به دلیل بازگشت کارلوس هاید بود ، این بدان معنا بود که Seahawks دیگر مجبور به اتکا به پشت های کم تجربه یا ناکافی مانند دی جی دالاس ، تراویس هومر و الکس کالینز نبود. برخی از آنها احتمالاً به این دلیل بود که راسل ویلسون در چهار بازی قبلی تیم 10 بار توپ را برگردانده بود. و بعضی از آنها احتمالاً به این دلیل بوده است که پیت کارول و برایان شوتنهایمر در واقع با کل جنبش Let Russ Cook راحت نیستند.

به آنها بد توصیه می شود که از آنچه در بیشتر فصل برای آنها کار کرده است دور باشند. ویلسون ، تایلر لوکت و دی کی متکالف 3 بازیکن برتر در این حمله هستند و همه چیز خیلی نزدیک نیست. هاید و کریس کارسون خوب کار کردند ، اما حتی آن آهنگ ها هم به اندازه پاس های ویلسون کارآمد نبودند. فقط به این دلیل که ویلسون در چند بازی تلاش زیادی انجام داد در حالی که تیم از بازیسازان میدان پشت کم داشت ، به این معنی نیست که آنها باید توپ را از دست او خارج کنند.

این به ویژه در این مسابقه بیشتر صدق می کند. قدرت دفاعی عقاب ها چهار تیم اول است و آنها در برابر دویدن (یازدهم در Football Outsiders DVOA) نسبت به پاس (20) بهتر هستند. میانگین فیلادلفیا در طول فصل قابل اشتعال بود ، در پرتاب به هر موقعیت در رتبه 19 یا بدتر قرار گرفت: نوزدهم در برابر گسترش دهنده های شماره 1 ، 28 ام در برابر شماره 2 ، 20 در برابر شکاف ، 27 در برابر شکاف ، 27 در برابر شکاف انتهای باریک و 30 ام در برابر دویدن پشت. به عبارت دیگر ، ویلسون باید یک روز در مزرعه داشته باشد تا تمام شب با این پسران آشنا شود.

به نظر می رسد داریوش اسلی در این زمینه که در هفته های اخیر کمی روند رو به رو شده است ، بعید به نظر می رسد که Metcalf را در سراسر زمینه دنبال کند. از آنجا که تایلر لاکت وقت زیادی را در شکاف می گذراند ، بیشتر اوقات می تواند از گوشه های بالایی تیم های مقابل جلوگیری کند ، در حالی که متکالف پردازش های فردی را در اطراف محیط دریافت می کند. اما متکالف می تواند هرکسی را که جلوی او قرار دهید ، شکست دهد و ویلسون نباید از امتحان Slay در زمین ترس داشته باشد.

حتما بخوانید:
چوب بیلیارد حرفه ای خود را به واقعیت تبدیل کنید

Metcalfe (6-4 ، 229 £) یک برتری بزرگ در اندازه Slay دارد (6-0 ، 190) و باید بتواند در هنگام استفاده از کوتاه و کوتاه او را تا 50-50 توپ در هوا بکشد و موقعیت داخلی را بدست آورد. مسیرهای میانی. در همین حال ، Lockett احتمالاً تعداد زیادی از Nickell Robey-Coleman را در شکاف مشاهده خواهد کرد. NRC یک شکاف گوشه ای محکم است ، اما با 4.53 ثانیه 40 بار سرعت آن مطابقت ندارد. Seahawks باید سعی کند حداقل با یکی از اسلات رول های مورد علاقه خود آن را بزند تا سعی کند یک بازی عالی در زمین به دست آورد.

اینکه فیلی چقدر موفق باشد که تلاش برای به ثمر رساندن Seahawks را خنثی کند ، احتمالاً به دو چیز بستگی دارد: اینکه چقدر Seahawks سعی می کند یک فرار را اجرا کند و چند بار می تواند به ویلسون فشار بیاورد ، نه تنها وقتی که او خود را در بالای قطره قرار می دهد ، به محض حرکت برای فرار از عجله. کافی نیست که در چهره او قرار گیرد. اگر می خواهید او را از ساخت نمایش بازدارد ، باید جلوی تقویت او و / یا رسیدن به محیط را بگیرید.

وقتی عقاب ها توپ دارند

من مطمئن نیستم که در این فصل بازیکن ناامید کننده تری نسبت به کارسون ونتز در لیگ وجود داشته باشد.

در 10 بازی ، ونتز فقط 3-6-1 عقاب ها را در اختیار دارد. او فقط 58.4٪ از پاسهای خود را به اتمام رسانده است (بدترین در زندگی حرفه ای اش) ، که به طور متوسط ​​6.2 گز تجربه به ارمغان می آورد (بدترین در زندگی حرفه ای او). او در لیگ 40 کیسه گرفت و 9.6 درصد تخفیفات خود را کاهش داد. 14 مورد رهگیری وی منجر به NFL می شود و میزان رهگیری وی 3.7 درصد بیش از دو فصل گذشته است (1.2 درصد و 1.7 درصد). او فقط سه بار از 60٪ انجام کار فراتر رفته است ، فقط یک بار بیش از 270 یارد پرتاب کرده است ، یک بازی کامل را بدون اینکه فقط یک بار آن را برگرداند ، به پایان رسانده و هنوز در یک بازی سه لمس انجام نداده است. میانگین رتبه آفرود ، QBR و حیاط مسابقه او نیز در پایین ترین نقطه زندگی حرفه ای او قرار دارد ، در حالی که اکنون او به وضوح در معرض خطر از دست دادن کل عکسهای پشتیبان تازه کار Jalen Herts است ، به جای بازی های معمولی اینجا و آنجا.

ونتز برای اطمینان از همکاری با بازیگران نقش مکمل کار کرده است. براندون بروکس فصل خود را قبل از شروع مشاهده کرد. آندره دیلارد نیز. جیسون پیترز قبل از مصدومیت فقط سه بازی دوام آورد و حالا دوباره مصدوم شده است. (او ممکن است نتواند از پس این بازی برآید.) لین جانسون در تمام طول سال مصدومیت بازی می کند و اکنون در ذخیره مصدومیت است. آلسون جفری 9 هفته ابتدایی فصل را از دست داد و فقط 25 شوت در طول سال بازی کرد. DeSean Jackson در هفته 3 مجروح شد ، در هفته 7 بازگشت و بلافاصله دوباره مجروح شد. مایلس سندرز و جالن ریگر هر دو در کل سال در ترکیب بوده و از آن خارج شده اند. زک ارز و دالاس گدرت اصلاً سالم نبودند ، چه رسد به اینکه در یک زمان باشند. “

حتما بخوانید:
هدرز چیست و چه نقشی در افزایش قدرت موتور دارد؟

البته عقاب ها ، ونز را آماده کرده اند تا بازیکنی باشد که بتواند کسری را برطرف کند. او حتی در ابتدای کار خود به طور خلاصه این نوع استعداد را نشان داد. اما مدتی از این ماجرا می گذرد و امسال او بیشتر از آنکه پشتیبان آن باشد ، تخلف را می کشد – و نمی توان او را به خاطر زخمی شدن هم تیمی هایش مقصر دانست.

تمام این گفته ها این است که تهیه یک مسابقه بهتر از مسابقه ای که او دوشنبه شب دارد دشوار است. Seahawks هیچ فشار خاصی به بازیکن رهگذر وارد نمی کند: میانگین بازیکن خط حمله در لیگ 35 درصد امتیازات وی را تحت فشار قرار داده است ، اما Seahawks تنها 30 درصد از زمان پس از مخالفت را دریافت کرده است. Seahawks ظاهراً نمی تواند این موارد را پوشش دهد: آنها در رتبه 27 دفاع DVOA برای خارج از فوتبال قرار دارند و در پرتاب گیرنده های прием1 ، گیرنده شماره 2 ، گیرنده شیار و پشت صحنه از نیمه برتر لیگ هستند. آنها حتی با حضور جمال آدامز در ترکیب خیلی بهتر نبودند. کارلوس دونلاپ هفته گذشته بازی بزرگی انجام داد ، اما در دو مسابقه اول خود تأثیر زیادی نداشت.

آنجا باید از نظر تئوریك فرصتی برای افرادی مانند ریگر ، گدرت ، جفری ، تراویس فولام ، ریچارد راجرز و گرگ وارد برای یافتن روزنه هایی در این دفاع متخلخل از گذرگاه است. سالات این است که آیا ونز واقعاً می تواند از آنها استفاده کند؟ غالباً او به گیرنده های باز خیره می شد و از پرتاب توپ به جای قلاب گرفتن برای انتظار صبر می کرد و سعی می کرد بعداً در قسمت پایین ، حتی برای باز کردن چیزی که بازتر است ، پیدا کند ، فقط برای چرخش یا گرفتن گونی. .

با توجه به مبارزات وی ، به راحتی می توان گفت که عقاب ها باید در عوض به سندرز ، بوستون اسکات و بازی اعتماد کنند ، اما چند تغییر در این استراتژی وجود ندارد. اولین مورد این است که عقابها در جلو زخمی می شوند ، همانطور که قبلا ذکر شد. مورد دوم اینکه در حالی که سیاتل در مقابل پاس وحشت زده بود ، Seahawks با متوقف کردن دویدن ، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. راه پیروزی در این زمان قدم برداشتن و پرتاب توپ در بیشترین زمان ممکن است. فیلادلفیا در تلاش است تا چنین دفاعی آسیب پذیر را انجام دهد ، بنابراین شاید به همین دلیل است که ظاهراً داگ پدرسون و کمپانی قصد دارند Hearts را بیشتر در زمین قرار دهند. او احتمالاً بدتر از آنچه ونتز انجام داد نتوانست.

پیش بینی: Seahawks 30 ، Eagles 20
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید