عقاب ها از اینجا کجا می روند؟ چرا فیلی باید حداقل یک تغییر بزرگ قبل از سال 2021 ایجاد کند


سه فصل پیش ، عقاب های فیلادلفیا و وایکینگ های مینه سوتا در مسابقات قهرمانی NFC برای تعیین کلاس کنفرانس با یکدیگر دیدار کردند. شش هفته پس از سال 2020 ، هر دو ناکارآمد به نظر می رسیدند: بازیکنان کوارتر آنها با سرعت هشدار دهنده توپ را می چرخاندند. دفاع آنها در زمان نامناسب پراکنده شد. سرمربیان باسابقه آنها پاسخی نداشتند.

در هفته های اخیر فقط یکی از این تیم ها به حالت عادی برگشته است. و این تیمی نیست که در سال 2017 قهرمان NFC شود.

بنابراین ، دیگر کپی برداری از آنچه در فصل عقاب های 2020 پس از سه بازی متوالی در پلی آف توسط فیلی اتفاق افتاده ، یک تمرین هفتگی نیست. اکنون مکالمات بسیار تاریک تر هستند …

چه کسی تبر خواهد گرفت؟

صاحب تیم جفری لوری به مدیریت خود وفادار بود. علاوه بر چیپ کلی (2015-2015) ، او صبر کرد تا هر یک از سرمربیان قبلی خود (ریچ کوتیت ، ری رودز ، اندی رید) قبل از ایجاد تغییر ، دو فصل بدون شکست متوالی داشته باشند. در همین حال ، مدیر کل هووی روزمن ، که برای اولین بار در سال 2000 استخدام شد ، از زمان تغییر نقش مربیگری در سال 2010 از دو تغییر متفاوت در مربیگری جان سالم به در برد.

اما در این فصل او مداخله زودهنگام لوری را التماس می کند. در NFC شرق که از نظر تاریخی بد است ، عقاب ها با 3 بازی سخت دیگر روی عرشه 3-7-1 قرار دارند. حتی در مواردی که احتمال کمتری وجود دارد ، فیلی نسبت به رقبای خود در دو مسابقه دسته ای که سال به پایان می رسد و به نوعی در یک بازی خانگی گرفتار می شود ، بدتر است: باید حداقل قبل از سال 2021 یک تغییر بزرگ ایجاد کنید.

حتما بخوانید:
احتمال واشنگتن و استیلرز ، خط ، گسترش: NFL در روز دوشنبه ، پیش بینی از مدل رول 116-75

“سرگرد” به عنوان بازیکن با کادر حمله مهاجم داگ پدرسون واجد شرایط نخواهد بود. او به عنوان جانشین داگ انتخاب می شود. یا هووی یا خط حمله کارون ونتز ، بازیکن خط حمله آنها ، که کمتر و کمتر شبیه یکی از هفته ها می شود.

هیچ کس نمی تواند حقیقت را تغییر دهد: پیروزمندی های Wenz ، Roseman و Pederson در سال 2017 به طرز جادویی مرز بود. Wenz یک مکالمه NFL قانونی و قانونی بود و به عنوان بخش بخش کالیبر MVP حرکت می کرد. پدرسون همه را فریب داد ، از جمله بیل بیلیچیک در بزرگترین صحنه بازی. و رزمن تقریباً به هر یک از بازی های قمار خود ضربه زد و تعداد بیشماری از پیشکسوتان اصلی (نیک فالز ، آلچون جفری ، جی آجی ، لگارت بلانت ، کریس لانگ ، پاتریک رابینسون) را در زمان مناسب اضافه کرد. در مدت 20 سال ، طرفداران عقاب از تماشای رقص خود با سرنوشت لذت خواهند برد. آنها تاریخچه ورزشی فیلی را بازنویسی کردند.

هووی روزمن در سمت چپ و داگ پدرسون

گتی ایماژ

و با این حال ، در سال 2020 ، هر سه رهبر بزرگ عقاب برای اتفاق بدتری دور هم جمع شدند: سقوط کامل. همانطور که هفته ها پیش مشخص بود ، پرندگان به دلیل ونتز حیرت آور نیستند. آنها به خاطر پدرسون حیرت آور نیستند. آنها به خاطر روزمن حیرت آور نیستند. آنها به خاطر همه آنها شگفت انگیز هستند.

بنابراین … چه کسی هزینه (یا باید) را پرداخت خواهد کرد؟

اولویت اول لوری نباید و احتمالاً آینده ونتز را تعیین نخواهد کرد. این باید آینده افراد اطراف او را تعیین کند – کسانی که وظیفه نجات ، حمایت و یا جایگزینی او را دارند. به عنوان یک نقطه کانونی در این زمینه ، Wentz یک هدف آسان (و اغلب قابل توجیه) برای انتقاد در سال 2020 است. اما حتی اگر عقاب ها برای بقیه سال به Jalen Hurts متوسل شوند و حتی اگر Hurts آن را مشتعل کند ، شما به طور کامل تصمیم گیری در مورد موقعیت QB ، بدون اینکه مشخص شود چه کسی واقعاً در سال 2021 و بعد از آن پاسخ داده است. این را اینگونه بیان کنید: خواه ونتز باشد یا هرتس ، یا شخص دیگری ، آیا می خواهید هیچ یک از این افراد توسط کارمندان فعلی چوپان شوند یا توسط “استعداد” انتخاب شده توسط دفتر جلوی فعلی احاطه شوند؟

این ما را به روزمن ، دست راست بومی لوری می رساند. هووی توانسته است حد دستمزد را دستکاری کرده و در حرکات پراکنده خلاق باشد ، اما نزدیک به سه سال است که هیچ یک از این تخصص ها مشهود نیست. بزرگترین سهم وی در عقاب ها برای دوره 2018-2020 نشان می دهد که او مقصر اصلی آشوب فعلی است ، اگر لوری قصد دارد او را شناسایی کند:

  • وابستگی مداوم به کهنه سربازان قدیمی و قابل پیش بینی اغلب آسیب دیده (آلسون جفری ، دسین جکسون ، جیسون پیترز و غیره) ، به ویژه در مکانهایی که برای رشد و سلامتی مهاجم مهم هستند ، مانند یک خط گیر و خط حمله.
  • عدم ایجاد بیش از یک مشت پیش نویس مهم اضافی به چندین بار سرمایه پروژه خود را در معاملات کاهش داد (به کاستی های JJ Arcega-Whiteside ، Sidney Jones ، Shareef Miller و تعداد بیشماری دیگر توجه کنید).
  • تردید عجیب و غریب برای کشیدن ماشه در اهداف ایده آل تجاری ، دوباره در موقعیت های حساس (نگاه کنید به: DeAndre Hopkins، Stefon Diggs).

آیا از زمان Super Bowl ایگلز لیست بدی داشته است؟ نه لزوماً در سطح. اما شما می توانید قضاوت کنید که آیا امضای مجدد دائمی بازسازی هایی مانند جی آجی ، جردن متیوز و وینی کاری به خوبی صحبت می کند. و دوباره این مکانهای حساس؟ بله گیرنده گسترده را فقط به عنوان یک مثال در نظر بگیرید: به جای پرداخت حق بیمه معقول برای Diggs یا هاپکینز ، یا هزینه چند میلیون خرج رابی اندرسون ، یا طراحی جاستین جفرسون ، Roseman از 2018 به بعد راضی است که اجازه دهد کارسون ونتز پرتاب کند از گرگ وارد ، نلسون آغولور ، ریچارد راجرز و دیگران ، در حالی که پسران مانند جفری ، دسین ، آرسگا وایتساید و مایک والاس به نوبت در وان یا حاشیه قرار می گیرند.

روزمن فقط سرمربی خود و حق رای دادن QB را با سنگین کردن آنها با ترکیب غیر قابل اعتماد شکست داد. او همچنین عقاب ها را در یکی از بدترین موقعیت های پرداخت به عنوان کار شما در سال 2021 قرار داد (یک هدیه فراق خوب برای جنرال موتورز جدید!) دلیل این باور وجود دارد که لوری می تواند به هووی فرصت دیگری برای بازخرید بدهد ، اما اگر یک قطعه عقاب سه بزرگ باید بروند ، احتمالاً آنها باید بیشترین مسئولیت ساخت تیم را داشته باشند. و این با معجزه دسامبر پدرسون یا ونتز یا بدون آن.

همانطور که مشخص شد ، داگ نیز نباید روی سطح تمیز باشد. حتی یک سال پیش قطع رابطه به زودی با او غیرقابل درک بود. او برنده اولین سوپربول عقاب ها شد تا با صدای بلند گریه کند و این کار را با بزرگ نمایی از میهن پرستان با نیک فالز و پشتیبان گیری انجام داد! او همچنین یک چیز دارد که همیشه مناسب اوست: بازیکنان هرگز تسلیم نمی شوند. برخلاف آخرین روزهای اندی رید و چیپ کلی ، نه در این فصل و نه قبل از آنکه وی شک داشته باشد که پدرسون “رختکن را گم کرده است”. او در آخرین ثانیه استاد بود.

داگ پدرسون در سمت چپ و کارسون ونتز

نماد Sportswire

او مربی بدی نبود و در سال 2020 برای جلب اعتماد بیش از حد تلاش کرد. مشکل این است که او بود بنابراین بد در سال 2020 ، که کاستی های او برای 2018-2019 در حال حاضر در حال تشدید است ، بیشتر شبیه محصولات اجتناب ناپذیر مربی خود است تا انحراف جزئی. پدرسون سزاوار تمام اعتبار در جهان برای موفقیت خود در شرایط بحرانی است. شما در دسامبر به تاریخ 13-6 نروید و سه سفر متوالی در پلی آف انجام دهید. اما تیم های او با ترکیب 22-23-1 ، از جمله پلی آف ، از Super Bowl عبور کرده اند و اکنون تضمین می شود که رکورد بدتری را برای سه فصل متوالی ثبت کند. دوستان ، این یک نگرانی است.

حتی بدتر: جرم باید تخصص پدرسون باشد. (دستورالعمل موفقیت در NFL امروز نیز تصادفی است.) و در حال حاضر تیم های کمی وجود دارد – هیچ جت برنده ای نیست؟ غول های ترمیمی؟ دلفین ها با QB چرخشی؟ – با تخلفی بدتر از عقاب Pederson. فقط نگاهی به چگونگی کم شدن تخلفات وی در دوران رهبری خود بیندازید:

2016

22

16

2017 7 3

2018

14

18

2019

14

12

2020 28 25

همانطور که می بینید ، اوضاع اکثراً متوسط ​​بوده و اکنون پس از Super Bowl فاجعه بار است. اگر تیم پدرسون در سال 2020 اندکی غرق شود اما کاملاً دور از نقشه باشد ، یک چیز خواهد بود. و آن به نظر می رسد حتی وحشیانه تر وقتی سیاتل و بدترین دفاع NFL دوشنبه شب به شهر آمدند ، هرکسی که حمله خاطره انگیز و غیرخلاقانه پدرسون را در تمام سال تماشا کرده بود ، می دانست عدم توانایی دریاهاوکس اهمیتی ندارد زیرا عقاب ها به هر حال از پیش تعیین شده بودند. .

و حدس بزنید چه؟ آنها ساختند پرتاب های ونز به بیرون کمک نکرد ، اما همچنین دوز هفتگی دیگری از تصمیمات سوال برانگیز در ترکیب کمک نکرد – بیایید پیر شدن را شروع کنیم ، و آلشون جفری را نسبت به تراویس فولگام آینده احیا کنیم! بیایید Wentz را برای Jalen Hurts بنشینیم ، فقط برای اینکه Wentz را در جایگاه سوم قرار دهیم! و اجازه ندهیم از مایلز سندرز استفاده کنیم ، که یک سال پیش همه تازه کارها را در حیاط خانه ها هدایت می کرد!

شیل کاپادیا از Athletic مشکلات پدرسون را به طور کامل خلاصه می کند:

لوری یک ذهن تهاجمی می خواهد که در ذهن بعدی باشد ، یک شیک پوش. او با پدرسون مربی را تماشا کرد که به وضوح قادر به یافتن پاسخ نبود. برنامه اصلی ، وقتی لوری پدرسون را استخدام کرد ، یافتن مربی ای بود که بتواند یک بازیکن خط حمله باشد. اما در عوض ، ونتز خود را به عنوان یکی از بدترین مدافعان چهارم لیگ معرفی کرد و در سال 2020 به قهقرا رفت.

این احتمال وجود دارد که پدرسون شغل خود را با انتهای دیگری از “خارجی” تأمین کند ، اما اگر تخلف به سادگی عبور کند – یا حتی چنین نکند ، در برابر دفاع های آسیب پذیر در گرین بی ، آریزونا و غیره. – هنوز کارهایی وجود دارد که باید انجام شود ، اگر هوشمندانه نباشد. همانند روزمن و ونتز ، سرزنش فقط متوجه او نیست و او هنوز هم لیاقت مجسمه ای را دارد که به خارج از حوزه مالی لینکلن به نام وی ساخته شده است. اما به نظر نمی رسد که لوری هنگام تماشای جایگزین های احتمالی از انواع توهین آمیز “ترندرها” محروم خواهد شد: طراوت جو بردی ، اریک بینیمی ، ناتانیل هاکت ، گراهام هارل ، آرتور اسمیت ، لینکلن رایلی می تواند وسوسه انگیز باشد ، به خصوص اگر رستاخیز ونتز و / یا کشف QB دیگر یک اولویت اصلی است.

و ونتز چطور؟

با توجه به افزایش شهاب سنگی او به پیشنهاد MVP و افت یکسان شدید او به پایین ترین QF NFL ، این ما را با Wentz ، شاید گیج کننده ترین ، ترک می کند. یازده هفته متوالی اجرای عمدتا بد ، گاها هولناک و به ندرت پیچیده ، چیزی برای عطسه نیست ، اما ونتز همچنین چهار فصل جامع ، گاه گاه نخبه در زندگی نامه خود دارد. تا زمانی که Hurts وارد نشود و مانند ضربه ای فوری به نظر نرسد ، گرد و غبار پس از فصل حل می شود و مطمئناً لوری راحت تر می تواند خودش را متقاعد کند که می توان فوق ستاره یک بار خود را نجات داد.

کارسون ونتز

گتی ایماژ

اشتباه نکنید: انتقال ونتز از وزنه بردار به یکی از بزرگترین وزن عقاب ها در سال 2020 کاملا ترسناک است ، با توجه به اینکه او پنجمین سال خود را سپری می کند و باید به اندازه کافی در مخزن خود باشد تا بالاتر از شرایط خود اگر کل عملیات را در سال 2021 به همراه مربی جدید و جنرال موتورز راه اندازی کنید ، دیوانه نیست اگر تصور کنید که عقاب ها می توانند (یا باید) از انتخاب 10 مورد برتر خود برای هدف قرار دادن بهترین چشم انداز استفاده کنند. برای QB حتی در سناریویی که ونتز درنگ می کند ، به طور بالقوه می توانید QB جدیدی به آینده اضافه کنید ، به Wentz و / یا Hurts اجازه دهید قبل از فروش یکی یا هر دو QB را به تیمی که نیاز فوری یا دیرتر دارد ، ارزش خود را ثابت کنند. .

با این حال ، اگر می خواهید یکی از بهترین سگهای عقاب را بر روی تکه خردکن پرتاب کنید ، دلایل مختلفی وجود خواهد داشت که چرا ونتز در صف اول نخواهد بود. قرارداد 128 میلیون دلاری وی ، اگرچه کاملاً غیرقابل تعویض نیست (سلام ، کلت ها؟) ، حکم می کند که عقاب ها در هزینه و هزینه زیادی صرفه جویی می کنند ، نیازی به گفتن نیست فرصتی برای خرید 10 QB برتر قبلی خود ، مانند از Wentz حداقل تا سال 2021 پشتیبانی می کند. بدیهی است ، اگر Wentz بازگشت جدی به شکل خود ایجاد کند ، این اتفاق تنها پس از این خواهد بود که این فصل ویران شده و دکومولیزه هنوز در کتاب است.

سپس ، به دلیل QB خود ، که مربی تیمش است ، و برای شهری که از قبل ناامید شده است دوباره شکوه فوتبالی را که اخیراً متوجه شده است دوباره امتحان کند ، این جفری لوری است که کاری انجام دهد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrailaclarim.com.trkürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü