[ad_1]

anthony-lynn.jpg
گتی ایماژ

شارژرهای لس آنجلس دو بازی متوالی باختند و در حال حاضر با رکورد 3-9 در قعر AFC West قرار دارند ، اما انتظار ندارید به زودی مربیگری آنتونی لین به سرمربی تیم تحویل داده شود. طبق گفته Jan Rapoport از شبکه NFL، به شارژرها این فرصت داده شده است که شرایط را تغییر دهند. گزارش شده است که این سازمان “احترام زیادی” نسبت به لین قائل است و همیشه از آن برخوردار بوده است. حق رای دادن ترجیح می دهد در پایان سال همه چیز را ارزیابی کند ، به جای اینکه سریع درباره آینده لین تصمیم بگیرد.

شارژرها یکشنبه گذشته به پایین سقوط کردند و 45-0 به دست نیو انگلند پاتریوت افتادند. او علاوه بر اینکه بدترین باخت فصل شارژر و بدترین باخت بازی در تاریخ حق رای دادن بود ، با خطایی روبرو شد که دهمین تیم بد لیگ است. در حقیقت ، این باخت تاریخ NFL را رقم زد ، زیرا نتیجه 45 بر صفر بزرگترین پیروزی در توقف جاده در تاریخ NFL توسط تیمی بود که با رکورد از دست رفته وارد بازی شد.

لین از سال 2017 در شارژرها قرار دارد و در واقع داغ شروع به کار کرد. شارژرهای او در اولین فصل حضور خود به عنوان سرمربی 9-7 پیش رفت ، سپس در سال 2018 نتیجه قابل توجه 12-4 را به دست آورد. آنها امسال موفق شدند لامار جکسون و بالتیمور ریونز را در مرحله کارت وحشی پلی آف شکست دهند ، اما پس از آن به دست میهن پرستان افتادند. در دایره تقسیم با شروع وخیم شدن فیلیپ ریورز و جمع شدن جراحات ، شارژرها 5-11 در سال 2019 رفتند. اکنون لین دومین فصل از دست رفته خود را با شارژرها ثبت می کند.

پاتریک واکر از CBS Sports در برنامه مربیگری NFL هفته 13 در رتبه 5 لین قرار گرفت. استدلال او بر این اساس بود که لین شارژرها را شارژر می کند ، اما نه برای کل بازی ها ، به گواه این سوابق آنها یکشنبه گذشته یکی از معدود مواردی بود که شارژرها حداقل رقابتی نداشتند. از آنجایی که به نظر می رسد لین در کوپه آینده خود در جاستین هربرت پیدا کرده ، ضررها شروع به جمع شدن می کند. ممکن است لین در چند هفته آینده در امنیت باشد ، اما باید دید آیا شارژرها تصمیم می گیرند در فصل 2021 با او ادامه دهند یا خیر.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر