صاحب فیلیس شایعات زک ویلر را رد می کند و می گوید که او جایگزین پارچ Babe Ruth نمی شود


USATSI

اگر اظهارنظر عمومی نشانه ای باشد ، فیلادلفیا فیلیز با گزارشی از باستر اولنی از ESPN ، که نشان می دهد این باشگاه آماده تجارت با زک ویلر ، بازیکن راست است ، سرگرم نمی شود. در عوض ، فیلیس روز یکشنبه را تحت فشار قرار دادن گزارش و پیامدهای آن گذراند. جان میدلتون ، مالک تیم ، تا آنجا پیش رفت که در طی یک مکالمه تلفنی به اولنی گفت که سران باشگاه های دیگری که او را از حضور ویلر مطلع کرده بودند “دروغ می گویند”.

میدلتون هم در همین جا متوقف نشد. او به اولنی گفت که “اگر آنها به من بیب روت را پیشنهاد دهند ، من آن را معامله نمی کنم. من به کسی اجازه نداده ام که در مورد تجارت با او صحبت کند.” میدلتون در این بخش از سخنرانی خود تد ویلیامز و مایک اشمیت را نیز کنار گذاشت.

ماکت مشهود (و عجیب) نظرات میدلتون این است البته فیلیس درست است که معاملات ویلر را برای اشمیت (در 70 سالگی) و همچنین روت و ویلیامز (هر دو درگذشت) ارسال کند. نکته ظریف تر این است که منطقی است که فیلیس او را تا حد ممکن با تأکید له کند ، مهم نیست که چقدر حقیقت دارد (یا چه مقدار کم) – و صادقانه بگویم با فیلیس ، تقریباً هر تیم حاضر است در مورد بازیکنان خود بحث کند معاملات ، حتی آنهایی که قصد جابجایی ندارند. این فقط بخشی از فرآیند اندازه گیری ارزش است.

علاوه بر این ، فیلیس در جستجوی مدیرعامل برتر جدید است. حتی اگر فیلیس قصد دارد از این کرایه برای بررسی تجارت احتمالی با ویلر استفاده کند ، آزاد کردن این لباسشویی در ملا public عام قبل از اینکه شخص شغل خود را بر عهده بگیرد ، فایده ای ندارد. علاوه بر این ، اگر همه بدانند که می خواهند قرارداد بزرگی را بریزند ، به فیلیس كمك نمی كند. همچنین این سوال وجود دارد که آنها نمی خواهند ویلر ، برایس هارپر یا سایر بازیکنان خود را اذیت کنند.

حتما بخوانید:
مبارزه بعدی گنادی گولوکین: "GGG" برای دفاع از عنوان قهرمانی وزن متوسط ​​در برابر کمیل شرمتا در ماه دسامبر

ویلر 30 ساله زمستان گذشته با فیلیس قرارداد 5 ساله 118 میلیون دلاری منعقد کرد. او اولین فصل با کیفیت را در فیلادلفیا پشت سر گذاشت و پس از ارسال 2.92 ERA (156 ERA +) و 3.31 شانس در 111 حضور موفق به کسب جایزه Cy Young شد.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme