شیوع Ravens COVID-19: مارک اندروز ، متیو جودون به لیست ذخیره بالتیمور اضافه شد ، به استثنای هفته 12


تامی گیلیگان / ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

Baltimore Ravens هنگامی که روز سه شنبه به مصاف پیتسبورگ استیلرز برود بسیار صحنه خواهد رفت. این باشگاه در حال حاضر درگیر یک شیوع COVID-19 است که تمام مناطق این لیست را تحت تأثیر قرار داده است ، از جمله لامار جکسون ، مدافع خط حمله ، از دست دادن Calais Campbell و بازیکنان مبتدی مارک اینگرام و تازه کار JK Dobins. همه این آزمایشات مثبت ، لیگ را مجبور کرد تا این مسابقه را 12 بار این هفته ترتیب دهد ، در ابتدا به عنوان مسابقات مقدماتی روز شکرگذاری تعیین شد.

اکنون بازدیدها برای Ravens همچنان ادامه دارد جان راپوپورت از شبکه NFL گزارش می دهد که مارک اندروز نتیجه مثبتی برای COVID-19 دارد و بازی روز سه شنبه با پیتسبورگ را از دست خواهد داد. راپوپورت می افزاید که متیو جودون نیز یک پشتیبان بود در لیست ذخیره / COVID قرار داده شده است، به این معنی که آن نیز برای هفته 12 بیرون می آید.

از نظر اندروز ، این آزمایش مثبت نگرانی ویژه ای نسبت به دانش وجود دیابت نوع 1 است. طبق CDC ، وجود دیابت نوع 1 یا دیابت بارداری ممکن است خطر ابتلا به بیماری شدید COVID-19 را افزایش دهد. با وجود این شرایط قبلی ، اندروز در ماه جولای تصمیم گرفت که از سال 2020 تسلیم نشود و بازی نکند.

عکس سر

در مورد جودون ، در حال حاضر مشخص نیست که آیا قرار گرفتن وی در لیست / ذخیره COVID به دلیل آزمایش مثبت نبوده است یا اینکه در نظر گرفته شده است که وی از نزدیک با شخصی که آزمایش مثبت داشته در تماس است. با این وجود ، او مستقیماً AFC North را از دست خواهد داد ، این فقط یک ضربه بزرگ دیگر به دفاع بالتیمور است. در 10 بازی این فصل ، جودن چهار کیسه ، 34 جنگ و 17 ضربه خط حمله دارد.

حتما بخوانید:
ایکس بادی چیست و قیمت آن چقدر است؟

در مجموع ، Ravens 22 بازیکن در لیست ذخیره / COVID دارند.
منبع: pencil-news.ir