شیرها در مقابل تگزاس ها: جی جی وات از هوستون شش نفره را در نیمه اول شکرگذاری ارائه می دهد


گتی ایماژ

یک جفت بازیکن آینده در تالار مشاهیر در اولین شکرگذاری در شکرگذاری موفق به گلزنی شدند. دقایقی پس از آدریان پیترسون که با یک قدم زدن 0-0 برتری 0-0 به شیرها را به وجود آورد ، جی جی وات ، مدافع تگزاس ، مت استفورد را قبل از بازگشت 19 یاردی برای یک ضربه محکم انتخاب کرد. انتخاب ، دومین کار حرفه ای وات ، سومین رهگیری در این فصل از تگزاس بود.

جی جی تنها برادر وات است که امروز بازی می کند. دو برادر کوچکتر او ، درک و TJ Watt ، پنجشنبه شب قبل از به تعویق افتادن مسابقه به دلیل شیوع COVID-19 راونز ، باید میزبان بالتیمور بودند. خانواده وات اولین سه برادر بودند که در هفته 3 در همان بازی بازی کردند. JJ و TJ هر دو قبل از اینکه پیتسبورگ هیوستون را با نتیجه 28-21 شکست دهند ، به عنوان کاپیتان تیم فعالیت می کردند.

جی جی وات گفت: “روزی به گذشته نگاه خواهیم کرد و بسیار جالب خواهد بود.” “اما در حال حاضر ، در موقعیت 0-3 نشسته ، احساس خیلی خوبی ندارد. این یک چیز ویژه برای خانواده ما است ، اما در حال حاضر این موضوع مربوط به تگزاسی های هوستون است و می فهمد برای برنده شدن در یک بازی فوتبال باید چه کار کنیم.”

در حالی که وکس تگزاس ها در میانه یک فصل ناامیدکننده 3-7 قرار دارند ، دو برادر کوچکتر او در بازی دوباره برنامه ریزی شده روز یکشنبه مقابل کلاغ ها با نتیجه 10-0 پیش می روند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>