[ad_1]

jj-watt.png
گتی ایماژ

یک جفت بازیکن آینده در تالار مشاهیر در اولین شکرگذاری در شکرگذاری موفق به گلزنی شدند. دقایقی پس از آدریان پیترسون که با یک قدم زدن 0-0 برتری 0-0 به شیرها را به وجود آورد ، جی جی وات ، مدافع تگزاس ، مت استفورد را قبل از بازگشت 19 یاردی برای یک ضربه محکم انتخاب کرد. انتخاب ، دومین کار حرفه ای وات ، سومین رهگیری در این فصل از تگزاس بود.

جی جی تنها برادر وات است که امروز بازی می کند. دو برادر کوچکتر او ، درک و TJ Watt ، پنجشنبه شب قبل از به تعویق افتادن مسابقه به دلیل شیوع COVID-19 راونز ، باید میزبان بالتیمور بودند. خانواده وات اولین سه برادر بودند که در هفته 3 در همان بازی بازی کردند. JJ و TJ هر دو قبل از اینکه پیتسبورگ هیوستون را با نتیجه 28-21 شکست دهند ، به عنوان کاپیتان تیم فعالیت می کردند.

جی جی وات گفت: “روزی به گذشته نگاه خواهیم کرد و بسیار جالب خواهد بود.” “اما در حال حاضر ، در موقعیت 0-3 نشسته ، احساس خیلی خوبی ندارد. این یک چیز ویژه برای خانواده ما است ، اما در حال حاضر این موضوع مربوط به تگزاسی های هوستون است و می فهمد برای برنده شدن در یک بازی فوتبال باید چه کار کنیم.”

در حالی که وکس تگزاس ها در میانه یک فصل ناامیدکننده 3-7 قرار دارند ، دو برادر کوچکتر او در بازی دوباره برنامه ریزی شده روز یکشنبه مقابل کلاغ ها با نتیجه 10-0 پیش می روند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر