شکست های زودهنگام هفته 12 فوتبال خارق العاده: گاس ادواردز به تیزام هیل ، مایکل پیتمن در میان گل های برتر پیوست


Saints با اعلام Thysham Hill به عنوان مهاجم اصلی خود در هفته 11 ، DF Breeze که به دلیل آسیب دیدگی در دنده به سمت IR حرکت می کرد ، دنیای NFL را شوکه کرد. شگفتی بزرگتر ممکن است در روز یکشنبه اتفاق افتاده باشد ، وقتی هیل در پیروزی 24 بر 9 برابر شاهین به نظر می رسید یک مدافع شروع کننده NFL است.

هیل 18 عبور از 23 گذرگاه را برای 233 یارد انجام داد ، که نشان از تجربه 10.1 متری مقدسین است که هر هفته طول می کشد. البته ، هیل بیشترین آسیب را در بازی در حال اجرا با عجله برای 51 یارد در 10 بینی با دو لمس انجام داد ، اما این انتظار می رفت. ما می دانستیم که او می تواند این کار را انجام دهد و همین امر او را به عنوان مبتدی Fantasy QB جذاب معرفی کرد. اینکه او توانسته است به عنوان یک رهگذر زنده بماند؟ خوب ، اکنون این همان چیزی است که می تواند او را به تولید کننده واقعی تفاوت های خارق العاده تبدیل کند.

خوب بود فقط Falcons که یکی از بدترین دفاع های NFL در این فصل بود. هنوز هم ، هیل بیش از دو پاس گل در بازی ای که از سال 2016 با اهمیت بود ، با 5.2 یارد تجربه ، مهم نبوده است. این مطمئناً غیرمنتظره بود ، اما مقدسین به خوبی توانستند هیل را برای موفقیت در موقعیت ها قرار دهند – و شما می دانستید که این کار را می کنند.

حتما بخوانید:
اتریوم چیست ؟

از هیل خواسته نشد پنج قدم به عقب برود ، میدان را بازرسی کند و دفاع را جدا کند. این بیشتر یک نگاه سریع بود ، با 9 مورد تلاش او حتی خارج از خط مبارزه نبود و فقط 10 نفر بیش از 5 یارد سفر می کردند. مقدسین بسیار آسان ظاهر شدند ، به خصوص در مورد مایکل توماس ، که بهترین بازی خود را در این فصل با 9 گرفتن برای 104 یارد در 12 گل انجام داد. با این حال ، هیل هر چهار پاس را که حداقل 15 یارد پس از خط مشاجره بودند ، به اتمام رساند.

این برنامه بازی در برابر هر تیمی کارساز نخواهد بود ، و این خبر بدی برای آلوین کامارا بود ، که برای اولین بار در NFL کار خود را از دست داد. در حال حرکت به جلو ، مقدسین باید از هیل بخواهند که به عنوان یک رهگذر کارهای بیشتری انجام دهد وگرنه تخلف متوقف خواهد شد. این یک مشکل کم ، اما هنوز هم برای Fantasy بسیار امیدوار کننده بود – هیل روز یکشنبه 26.42 امتیاز Fantasy را بدست آورد.

پس از بیرون آمدن Brees برای حداقل دو هفته دیگر (و شاید بیشتر) ، هیل همچنان به عنوان شروع کننده حرکت می کند و احتمالاً باید در همه جا در Fantasy حضور داشته باشد. هفته 12 و احتمالاً ملاک سختی برای وی در حال حاضر بعد از این هفته وجود نخواهد داشت ، اگرچه اگر این کار را انجام دهد ، هر هفته بازیکن شماره یک خواهد بود. اما این واقعیت که او به عنوان یک پارچ شایسته به نظر می رسید ، به او این امکان را می دهد که هفته 12 مقابل Broncos و به خصوص هفته 13 در برابر دفاع Falcons ، یک گلزن واقعی باشد.

حتما بخوانید:
گرفتن آژانس های رایگان از NBA در سال 2020 ، روز 2: ایباکا یک تغییر دهنده بازی برای کلیپرز است ، یک طرف دیگر از داستان هایوارد

در اینجا افرادی را که باید بر اساس بازی های یکشنبه از طریق سیم جستجو کنند ، اینجا شروع می کنیم ، با گاس ادواردز شروع می شود ، که بلافاصله با انتشار اخباری مبنی بر مثبت بودن تست JK Dobbins و Mark Ingram برای COVID-19 در اولویت اول قرار گرفت و احتمالاً بازی پنجشنبه را از دست خواهد داد. در برابر فولاد. شما می توانید دیو ریچارد را بشنوید و من این خبر و معنی آن را برای ادواردز در یک موضوع اضطراری منتشر می کنیم فوتبال فانتزی امروز پادکست در زیر گوش دهید و در Apple ، Spotify یا هرجای دیگری که پادکست خود را دریافت می کنید مشترک شوید:

هفته 12

اهداف ترک زودهنگام

اوایل هفته 12 قطع سیم
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید