[ad_1]

مقدسین با اعلام تیزام هیل به عنوان خط حمله اصلی خود در هفته یازدهم ، دنیای NFL را شوکه کردند و درو برایس با آسیب دیدگی در دنده به IR مراجعه کرد. شگفتی بزرگتر ممکن است در روز یکشنبه اتفاق افتاده باشد ، وقتی هیل در پیروزی 24 بر 9 برابر شاهین به نظر می رسید یک مدافع شروع کننده NFL قانونی است.

هیل 18 عبور از 23 گذرگاه را برای 233 یارد انجام داد ، که نشان از تجربه 10.1 متری مقدسین است که هر هفته طول می کشد. البته ، هیل بیشترین آسیب را در بازی در حال اجرا با عجله برای 51 یارد در 10 بینی با دو لمس انجام داد ، اما این انتظار می رفت. ما می دانستیم که او می تواند این کار را انجام دهد و همین باعث شده است که او یک شروع کننده Fantasy QB جذاب باشد. اینکه او توانسته است به عنوان یک رهگذر زنده بماند؟ خوب ، اکنون این همان چیزی است که می تواند او را به تولید کننده واقعی تفاوت های خارق العاده تبدیل کند.

خوب بود فقط Falcons که یکی از بدترین دفاع های NFL در این فصل بود. هنوز هم ، هیل بیش از دو پاس منجر به بازی نکرده بود که از سال 2016 ، زمانی که سال پنجم ارشد BYU بود ، با میانگین 6.2 گز تجربه مهم بود. این مطمئناً غیرمنتظره بود ، اما مقدسین به خوبی توانستند هیل را برای موفقیت در موقعیت ها قرار دهند – و شما می دانستید که این کار را می کنند.

از هیل خواسته نشد پنج قدم به عقب برود ، میدان را بازرسی کند و دفاع را جدا کند. این بیشتر یک نگاه سریع بود ، با 9 مورد تلاش او حتی خارج از خط مبارزه نبود و فقط 10 نفر بیش از 5 یارد سفر می کردند. مقدسین بسیار آسان ظاهر شدند ، به خصوص در مورد مایکل توماس ، که بهترین بازی خود را در این فصل با 9 گرفتن برای 104 یارد در 12 گل انجام داد. با این حال ، هیل هر چهار پاس را که حداقل 15 یارد پس از خط مشاجره بودند ، به اتمام رساند.

این برنامه بازی در برابر هر تیمی کارساز نخواهد بود و این خبر بدی برای آلوین کامارا بود که برای اولین بار در کار خود در لیگ NFL از دور بازی خارج شد. در حال حرکت به جلو ، مقدسین باید از هیل بخواهند که به عنوان یک رهگذر کارهای بیشتری انجام دهد وگرنه تخلف متوقف خواهد شد. این یک مشکل کم ، اما هنوز هم برای Fantasy بسیار امیدوار کننده بود – هیل روز یکشنبه 26.42 امتیاز Fantasy را بدست آورد.

بعد از اینکه Brees حداقل برای دو هفته دیگر (و شاید بیشتر) بیرون آمد ، هیل همچنان استارتر باقی می ماند و احتمالاً باید در همه جا برای Fantasy باشد. او برای ترک هفته 12 یک هدف 1 پوند نخواهد بود و احتمالاً معیار سختگیرانه ای که اکنون پس از این هفته دارد را نخواهد داشت ، اگرچه اگر این کار را انجام دهد هر هفته بازیکن شماره 1 خواهد بود. اما این واقعیت که به نظر می رسید او به عنوان یک پاسور صلاحیت دارد ، به او این امکان را می دهد تا هفته 12 مقابل برانکوس و به خصوص هفته سیزدهم برابر همان دفاع سوکولی ، یک گلزن واقعی باشد.

این کسی است که براساس بازیهای روز یکشنبه به دنبال سیم برود و ببینید شکست هیت کامینگز در مورد معنای آسیب دیدگی جو بورو برای بنگالی ها در اینجا است:

هفته 12

اهداف ترک زودهنگام

اوایل هفته 12 قطع سیم[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر