[ad_1]

usa-breakin-photo.jpg
مونیکا چانگ

بازی های المپیک حداقل یک ورزش جدید در سال 2024 دریافت می کنند. لیست ورزش های گنجانده شده برای بازی های المپیک 2024 پاریس قرار است روز دوشنبه اعلام شود و به نقل از BBC Sport ، سر و صدا شامل خواهد شد. شکستن نوعی رقص بریک رقابتی است و کسانی که در این ورزش شرکت می کنند در مورد تمایل وی برای درگیر شدن در این بازی ها ابراز علاقه کرده اند.

کرم سینگ درحال رقصیدن در انگلیس برای بی بی سی توضیح داد که این معنی برای این ورزش چیست.

سینگ گفت: “شکستن بسیار عالی خواهد بود زیرا باعث می شود ما به عنوان یک ورزش بیشتر شناخته شویم.” “و برای المپیک ، جوانان را جذب می کند که ممکن است برخی از ورزش های سنتی را دنبال نکنند.”

کمیته المپیک پیش از این با رأی موافق ، نقض ورزش های موقت را اعلام کرد.

در ماه مارس ، کمیته شکست ایالات متحده به CBS Sports گفت که اگر آنها برای بازی های المپیک تأیید شوند ، آنها کاملا آماده هستند. این آموزش شامل ایجاد قوانین ، فرم یکنواخت امتیازدهی و اطمینان از معرفی همه ورزشکاران از طریق سیستم ، مانند سایر ورزشکاران المپیکی بود.

المپیک به احتمال زیاد سیستم امتیازدهی خود را ایجاد می کند ، اما USA Breaking تأکید کرد که آنها دوست دارند به امید حفظ یکپارچگی ورزش در این روند شرکت کنند.

آنتونیو کاستیلو ، رئیس کمیته تعلیق ایالات متحده ، به CBS Sports گفت که این تعلیق اکنون “هر آنچه یک ورزش المپیک نیاز دارد را دارد.”

به گزارش بی بی سی ، IOC اعلام کرده است که اولویت خود را به رویدادهایی که مخاطبان جوان تر آنها را مورد توجه قرار دهد ، خواهد داد. وقفه را می توان یکی از این وقایع دانست.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر