شکرگذاری برای شانس NFL 2020 ، خط ، توزیع: واشنگتن در مقابل کابوی ها ، پیش بینی های متخصص 17-7


مقام اول در NFC East هنوز برای برنده هایی است که وارد هفته 12 برنامه NFL برای سال 2020 می شوند ، زیرا هر چهار تیم تنها با یک نیمه از بازی جدا شده اند. تاکنون ، هر تیم فقط سه پیروزی گزارش کرده است ، اما کابوی های دالاس تنها باشگاه با رکورد از دست دادن (1-2) در برابر رقبای این بخش هستند. گاوچرانها حتی وقتی میزبان تیم فوتبال واشنگتن هستند به عنوان بخشی از برنامه کوتاه روز شکرگذاری برای دو بازی NFL 2020 سعی می کنند این مارک را علامت گذاری کنند. شروع ورزشگاه AT&T از ساعت 16:30 بعد از ظهر است.

دالاس (3-7) روز یکشنبه پس از اعلام پیروزی 31-28 در مینه سوتا ، روند 4 بازی باخت خود را پایان داد. واشنگتن (3-7) با پیروزی 20 بر 9 در خانه مقابل سینسیناتی از سومین شکست متوالی خود در هفته 11 جلوگیری کرد. دالاس در آخرین احتمال واشنگتن در برابر کابوی ها از کتاب ورزشی ویلیام هیل ، محبوب ترین امتیاز سه است ، در حالی که عنوان کل امتیازات 46 امتیاز است. قبل از نتیجه گیری در هر انتخابات کابوی ها در مقابل واشنگتن یا پیش بینی NFL ، مطمئن شوید می بینید که مایک تیرنی ، متخصص NFL SportsLine ، با توجه به موفقیتش در بازی های واشنگتن ، باید بگوید.

یک نویسنده ورزش ملی که کارهایش در نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز ظاهر می شود ، Tierney چندین دهه است که NFL را پوشش می دهد و از هفت Super Bowls گزارش می دهد. او ترجیح می دهد هر بازی را از دید یک خارجی ارزیابی کند و از این فلسفه برای تسلط بر NFL استفاده کرده است ، 66-44 در برابر گسترش در 2019 و 63-46 در 2018.

Tierney با رکورد 282-222 SportsLine (2016-19) برای انواع مختلف NFL وارد فصل 2020 شد و 3،704 دلار به 100 دلار بازگشت. او همچنین به دنبال رکورد 17-7 ATS در 24 انتخاب گذشته خود برای تیم یا علیه تیم ، به شدت تمایل به روندهای واشنگتن دی سی داشت. هرکس او را دنبال کرده باشد ، بلند است.

حتما بخوانید:
مایک تاملین از فولاد برای جاگوارها به عنوان یک تله: "ما یک تیم بزرگ ده نیستیم که با حریف MAC بازی کنیم."

حالا تیرنی در حال رفتن به تیم فوتبال واشنگتن در برابر کابوی ها است. برای دیدن عکس ها می توانید هم اکنون به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس شرط بندی NFL توسط ویلیام هیل و آخرین روند تیم فوتبال کابوی ها در برابر واشنگتن آورده شده است:

  • توزیع بین واشنگتن و کابوی ها: کابوی ها -3
  • واشنگتن و گاوچران های بیش از حد: 46 امتیاز
  • خط ارزی واشنگتن در برابر کابوی ها: واشنگتن +150 ، کابوی ها -170
  • WAS: شش مسابقه پی در پی جاده ای را از دست داد که مربوط به فصل گذشته است
  • DAL: کابوی ها در این فصل 0-4 برابر گسترش به عنوان علاقه مندی های خانگی هستند

چرا گاوچران ها می توانند پوشش دهند

سرانجام دالاس عملکرد بزرگی در زمین از Ezekiel Elliott بدست آورد ، زیرا رهبر دو بار NFL برای اولین بار در سال 2020 با 103 یارد در مقابل وایکینگ ها در 21 اجرا سه رقمی شد. این بازیکن 25 ساله از اوهایو فصل را با 96 یارد تجربه در برابر رامس لس آنجلس آغاز كرد ، اما در 8 مسابقه بعدی خود فقط یك بار بیش از 89 پیروز شد. الیوت که دو پاس گل برابر مینه سوتا نیز به مدت 11 یارد و یک ضربه سر در اختیار داشت ، با 675 یارد سریع ششم لیگ است.

اندی دالتون به دلیل ضربه مغزی و دوئل با COVID-19 از غیبت دو بازی بازگشت و سه پاس گل داد. پرو بولر سه بار ، که پس از گذراندن 9 بازی نخست در NFL با سینسیناتی ، در اولین سال حضور خود در کابوی ها به سر می برد ، در 13 بازی با بنگال ها در سال 2019 فقط یک بار بیش از دو پرتاب TD داشت. علاوه بر الیوت ، دالتون برای او تازه کار CeeDee Lamb و نزدیک به دالتون شولتز که در کوارتر چهارم با نتیجه 1:37 مانده بود ، برنده بازی بود.

حتما بخوانید:
هیچ تغییری در روابط ایران و انگلیس رخ نخواهد داد - تابناک

چرا تیم فوتبال در واشنگتن می تواند این موارد را پوشش دهد

الکس اسمیت با داشتن 68 درصد تلاش خود برای پاس دادن به بنگالی ها ، همچنان برای واشنگتن موثر است. بازیکن 36 ساله 69.1٪ از پرتاب های خود را در دیترویت در اولین شروع فصل یک هفته زودتر انجام داد. اسمیت روز یکشنبه تنها ضربه محکم خود را به استفان سیمز جونیور انداخت ، که پذیرش سه حیاط او در سه ماهه سوم واشنگتن را برای همیشه به دست آورد.

تری مک لارن در 84 پاس در مقابل سینسیناتی در پنج پاس مساوی به تساوی رسیده است و در چهار مسابقه متوالی و 80 مسابقه متوالی حداقل 80 یارد به او داده است. گسترش سال دوم از اوهایو قبلاً از 58 مورد پذیرش با 62 مورد ، تازه وارد او را تحت الشعاع قرار داده و از 919 مازاد سال گذشته 49 یاردی فاصله دارد. مک لورین در واشنگتن در سال 2020 با 7 بار یا بیشتر شش بار گل محبوب است.

چگونه تیم های فوتبال را در واشنگتن در برابر کابوی ها بسازیم

Tierney این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرد و اگرچه می توانیم به شما بگوییم که او به کل تکیه داده است ، او یک عامل X مهم را پیدا کرد که باعث می شود از یک طرف گسترش بپرد. این انتخاب را فقط می توانید در SportsLine بدست آورید.

چه کسی در روز شکرگذاری کابوی ها و واشنگتن را برنده می شود؟ و کدام عامل مهم X یک طرف توزیع را اجباری می کند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت گسترش کابوی ها علیه واشنگتن باید بپرید ، همه از متخصص NFL که 17-7 سال در واشنگتن است ، پیدا کنید و بدانید.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید