شایعات NBA: ستاره های Nets کاریس لوورت را به عنوان بخشی قابل توجه از تیم می دانند ، آنها نمی خواستند که او برای Jrue Holiday تجارت کند


وقتی معلوم شد که پلیکان های نیواورلئان در این فصل با محافظ باسابقه هیئت منصفه داد و ستد می کنند ، تیم هایی که برای ارائه پیشنهادات خود صف کشیده اند کمبود ندارند. با وجود بسیاری از مدعیان که می خواستند تعطیلات را بدست آورند ، پلیکان ها اهرم های زیادی داشتند و موفق به افزایش قیمت شدند.

سرانجام ، میلواکی باکس مایل به پرداخت هزینه آن بود و از آنچه که اریک بلدسو ، جورج هیل و یک بسته قابل توجهی از عکس ها در آن معامله 4 تیمه انجام داد ، صرف نظر کرد. با این حال ، برخی از تیم ها سرانجام تسلیم شدند ، از جمله بروکلین نتز. اول ، آنها نمی خواستند این همه انتخاب را كنار بگذارند – با توجه به سابقه تیم تعجب آور نیست – اما عامل دیگر اعتماد آنها به كاریس لوورت بود.

به گفته شمس چارانیا از Athletic که روز سه شنبه در پادکست مجتمع مدیریت بار ظاهر شد ، به ویژه کوین دورانت و کایری ایروینگ نمی خواستند که تیرانداز در هیچ بسته ای قرار بگیرد:

این یک دسته پیش نویس بود و فقط موقعیتی نبود که بروکلین در آن قرار داشت. میلواکی بدیهی است که می خواست آن حرکت را انجام دهد ، آنها بدیهی است که امسال می خواستند آن را انجام دهند و به این ستاره دوم و سوم در این تیم نیاز داشتند. اما بروکلین به آن نگاه کرد ، اما در پایان روز آنها نمی خواستند مردی مانند Karis LeVert ، همانطور که به من گفته شده ، با هیئت منصفه هیئت منصفه معامله کنند. کوین دورانت ، کایری ایروینگ ، این افراد کاریس لو ورت را به عنوان یک بخش قابل توجه از این تیم می دانند.

از همه قابل توجه تر ، این نشان دهنده نوعی تأثیر است که دورانت و ایروینگ همچنان در بروکلین دارند. به نظر نمی رسید دفتر جلو از کنار گذاشتن انگیزه ها هیجان زده باشد ، اما اگر این دو ستاره تعطیلات را بخواهند ، احتمالاً چنین خواهد شد. اینکه آنها خروج از مذاکرات را آسان نکرده اند.

حتما بخوانید:
دیسک صفحه والئو

این اولین بار نیست که می بینیم KD و Kyrie راهی بروکلین می شوند. این تیم تابستان گذشته با دوستشان DeAndre Jordan قرارداد امضا کرد ، اگرچه آنها در مرکز جارت آلن شروع با کیفیتی داشتند و استیو نش اکنون بیشتر به دلیل رابطه با دورانت سرمربی است. این نوع اختیارات همراه با قلمرو است و معمولاً در وهله اول ارزش کسب استعدادهای نخبه را دارد.

در عین حال ، باید تعادل وجود داشته باشد و این راه حل در نهایت ممکن است برای شبکه ها هزینه داشته باشد. لو ورت بازیکن خوبی است و وقتی سالم باشد واقعاً می تواند توپ را به ثمر برساند. اما Holiday بهتر است برای کمک به تیم پیشکسوت در چند فصل آینده به قهرمانی برسد و در هر دو طرف توپ بازیکن انعطاف پذیرتری است.

باز هم ، ما نمی دانیم که پلیکان ها چه چیز دیگری می خواستند ، و قطعاً به همین سادگی نبود که دورانت و ایروینگ از معامله ای که دفتر جلوی Nets می خواست انجام دهد ، امتناع کردند. اما واضح است که آنها سیگنال داده اند که LeVert را به جای Holiday دارند و فقط زمان نشان می دهد که ارزیابی آنها منطقی است.
منبع: pencil-news.ir