شایعات MLB: Red Sox در حال تماشای کوری کلوبر ؛ کوچولوها با کریس برایانت تجارت نمی کنند


جلسات زمستانی در سال 2020 ، که از راه دور برگزار می شود ، کمتر از یک هفته باقی مانده است و این واقعاً باید اجاق گاز را روشن کند ، زیرا 9 نفر از 10 نماینده برتر برتر ما امضا نشده اند. در همین حال ، انتظارات این است که اواخر این هفته اوضاع بدتر شود ، زیرا مهلت عدم پیشنهاد (چهارشنبه شب) موجی از فعالیت ها را تشویق می کند.

بیایید سه شنبه به شایعات مربوط به اجاق گاز داغ بپردازیم.

Red Sox در حال تماشای Clubber هستند

Red Sox ، که اخیراً لیست خود را خراب کرده و زیر آستانه مالیات لوکس قرار گرفته است ، آماده تغییر مجدد است و یک گام مهم افزایش چرخش است. در این جبهه ، یک قاشق غذاخوری از جان موروسی از MLB.com وجود دارد:

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، Kluber به سختی توانست در یک فصل و احتمالاً تنها یک فصل با رنجرز صعود کند. همانطور که موروسی اشاره کرد ، این به دلیل مشکلات شانه است. در فصل گذشته ، بازوی شکسته Clouber را به 35/2/3 محدود کرد ، که این اتفاق عمدتا با کلیولند بی نتیجه بود. همه اینها گفت ، Kluber دور از صعود به سطح Cy Young نیست و اگر تصور کنیم که او دوباره سالم است ، باید در این فصل بازار خوبی داشته باشد. اگر Kluber در این جلسات گاو نر ذکر شده خوب به نظر برسد ، مطمئناً بوستون یک شرکت در تعقیب وینگر راست کهنه کار خواهد داشت.

برایانت به حراج گذاشته نمی شود

مهلت چهارشنبه برای عدم توانایی برای شرکت در حال نزدیک شدن است و کریس برایانت بازیکن سوم بیس بال شیکاگو مکعب یکی از بازیکنان بدون شرکت نخواهد بود. طبق گفته جان هیمن از شبکه MLB. کابز معاملات Bryant را در نظر خواهد گرفت.

حتما بخوانید:
آموزش ثبت نام در متاورس: سایت های ورود به دنیای متاورس

مایک آکسیسا ، برایانت را به عنوان بخشی از پیش نمایش آخرین مهلت خود نوشت و موارد زیر را نوشت:

آیا اگر مکعب ها بعد از تمام مدت خدمات (و شکایت که تقریباً پنج سال طول کشید) به حراج برایانت نروند ، مسئله ای نخواهد بود؟ این دیوانه است برایانت ، 28 ساله سابق MVP که در سطح All Star در سال 2019 بازی کرده است ، به عنوان یک نامزد غیر مناقصه مورد بحث قرار گرفته است – تیم هایی که سعی در مبارزه دارند حتی با چنین ایده هایی سرگرم نمی شوند – – اما این وضعیت مالی شیکاگو است ، یا مالک آن می گوید تام ریکتز. برایانت در حالی که مصدوم بازی می کرد یک فصل ناخوشایند 2020 داشت و اگر توله سگ ها نتوانند پیش از موعد مقرر روز چهارشنبه یک معامله مناسب پیدا کنند ، می توانند او را رد کنند. من فکر می کنم که آنها احتمالاً او را بازداشت می کنند و امیدوارند که او سال آینده ارزش خود را بازیابی کند تا بتوانند او را در مهلت معاملات برگردانند (یا نفس بکشید ، بیایید بجنگیم) ، اما این مسئله در خطر نیست. . شیکاگو چندین نامزد دارد که در حراجی نیستند ، و برایانت به راحتی قابل توجه ترین است.

برایانت که یک سال با آژانس رایگان فاصله دارد ، هنوز هم به نظر می رسد در آخرین بازی خود با توله ها بازی نکرده باشد. هیمن همچنین خاطرنشان می کند ممکن است جوانانی که حاضرند زمستان امسال حقوق خود را کاهش دهند حراج کایل شوارتبر را اعلام نکنند.

او نشانه تسکین در Trevor May است

بر اساس گزارش های متعدد ، نیویورک متز با ترور می به توافق دو ساله رسیده است. 31 مه فصل 2020 را با 3.86 ERA ، 1.16 WHIP و 38 شوت در 23 پاس 1/3 (24 بازی) برای Twins به پایان رساند. 14.66 K / 9 در ماه مه سال 2020 در میان همه تسکین دهنده ها در رتبه هفتم قرار گرفت. او به عنوان سی و هفتمین بهترین بازیکن آزاد در لیست 60 بازیکن آزاد برتر CBS Sports قرار دارد.

عکس سر

مه نقش مشخصی با دوقلوهای دوقلو ، پر کردن وسط ، مکان های قرارگیری و نزدیکتر نداشت. از زمان جراحی تامی جان ، که مجبور شد فصل 2017 را از دست بدهد ، می موفق به کسب 3.19 ERA شد و سرعت بهبود یافته را نشان داد. می از فصل 2020 تاکنون در هشت حضور آخر خود (7/2/3 IP) اجازه یک بار اجرا را نداده است.

حتما بخوانید:
باربری کرج اتوبار کرج باربری کرج به تهران باربری کرج به شهرستان وانت بار کرج

مت ها مطمئناً می توانند از کمک های گاو نر استفاده کنند. Delin Bethans ، Juris Family و Edwin Diaz در فصل گذشته در بعضی از مواقع برای مت ها مبارزه کردند. این باشگاه سال گذشته هفت سیو در فصل کوتاه انجام داد و در فصل 2019 نیز 27 سیو انجام داد.

Red Sox موافقت می کند که با E-Rod برخورد کند

رد ساکس بوستون و رئیس ادواردو رودریگز قبل از موعد مقرر در مورد حقوق 8.3 میلیون دلار برای فصل 2021 توافق کرده اند طبق مارک فین سند از MLB.com. ارزش این معامله برابر با دستمزد وی در سال 2020 است.

رودریگز ، چپ دست 27 ساله ، به دلیل مشکلات ناشی از نبرد با ویروس کرونا ، در فصل 2020 بازی نکرد. طبق تعریف کلینیک مایو ، وی به دلیل وجود میوکاردیت یا “التهاب عضله قلب” تشخیص داده شد. او فصل کوتاه را رها نکرد. بلکه او توسط این تیم زندانی شد.

در سال 2019 ، رودریگز 3.81 ERA ، 1.32 WHIP و 213 شوت در 203 1/3 نوبت در 34 بازی آغاز کرد.
منبع: pencil-news.ir