[ad_1]

جمعه آینده آخرین مهلتی است که تیم ها لیست 40 نفره خود را برای پیش نویس قانون 5 برای ماه آینده تنظیم کنند. این مهلت معمولاً منجر به چند معامله کوچک می شود زیرا باشگاه ها لیست های خود را مرتب می کنند. در غیر این صورت ، شروع آهسته فصل اجاق های گرم بود. در اینجا آخرین شایعات و شایعات وجود دارد.

Encarnacion قصد دارد در سال 2021 بازی کند

عکس سر

Edwin Encarnacion قصد دارد فصل آینده بازی کند ، جان هیمن از شبکه MLB گزارش می دهد. بازیکن 38 ساله آینده در سال 2020 واقعاً دست و پنجه نرم کرد و با 10 بازی خانگی در 44 بازی با White Sox به 0.157 / .250 / .377 رسید. Encarnacion فقط یکی از سه بازی را پس از تیم آغاز کرد و پس از دو خفاش در بازی او شروع به اخراج شد.

Universal DH هنوز رسمی نیست ، اما باید در بعضی از مواقع قبل از آموزش بهار باشد ، که کمک زیادی به Encarnacion می کند تا برای فصل آینده شغلی پیدا کند. علیرغم سابقه خود به عنوان یکی از بهترین بازیکنان کند – Encarnacion به دومین خانه در خانه (345) در سال 2010 دست یافت ، و پس از آن تنها نلسون کروز (362) قرار گرفت – سن Encarnacion و عملکرد او در سال 2020 او را به عنوان نامزد از یک خردسال راضی باشید – یک قرارداد لیگ در زمستان ، یک معامله تضمینی نیست.

دزدان دریایی تماس های Brault دریافت می کنند

عکس سر

دزدان دریایی سوالات تجاری در مورد استفان برولت چپگرا را دریافت می کنند ، طبق گفته Jon Morosi از MLB.com. Brault یکی از معدود نقاط روشن پیتسبورگ در سال 2020 بود که 42 دوره 3/2 با 3/38 ERA و 38 سکته مغزی ایجاد کرد. 49.1 درصد توپ زمینی او نیز بالاتر از میانگین MLB بود. برولت تا سال 2023 به عنوان بازیکن واجد شرایط داوری تحت کنترل تیم است.

همانطور که فصل گذشته خوب بود ، Brault واقعاً با چند پرچم قرمز همراه است. 12.4 درصد پیاده روی او در بالاترین حد در بیس بال بود و با میانگین زندگی حرفه ای او برابر بود (11.4 درصد) و سرعت چرخش او چشمگیر است. یک احتمال خوب وجود دارد که ارزش تجاری این جوان 28 ساله هرگز بالاتر از حد فعلی نباشد. دزدان دریایی با داشتن یک بازار فروش باریک و رایگان ، هوشمندانه خواهد بود که در زمستان امسال برای Brault خرید کنید.

Arihara احتمالاً فرستاده خواهد شد

مبارزان نیپون هام در ژاپن احتمالاً مدتی قبل از شکرگذاری ، کوهی آریاهارا را به زمین می فرستند ، جان موروسی از MLB.com گزارش می دهد. پس از انتشار ، تیم های MLB 30 روز برای مذاکره و تکمیل قرارداد با Arihara فرصت خواهند داشت و بر اساس اندازه قرارداد ، مبلغی را به مبارزان بدهکار هستند. در اینجا ساختار انتشار رایگان وجود دارد:

  • قرارداد 25 میلیون دلاری یا کمتر: 20٪ ارزش قرارداد
  • قرارداد 25 تا 50 میلیون دلاری: 5 میلیون دلار به علاوه 17.5 درصد از مبلغ بیش از 25 میلیون دلار
  • قرارداد 50 میلیون دلاری یا بیشتر: 9.375 میلیون دلار به اضافه 15 درصد مبلغ بیش از 50 میلیون دلار

آریارا ، 28 ساله ، در طول کوتاه شدن همه گیر شدن فصل 2020 ، 132 پاس 2/3 را با 3.46 ERA و 106 شلیک به زمین انداخت. سال گذشته ، او 2.46 دوره ERA و 161 حمله در 164 1/3 پاس داشت و نامزد نهایی جایزه Sawamura بود. ، معادل Cy Young در ژاپن. Arihara چهار زمین پرتاب می کند (توپ سریع ، برش ، اسلایدر ، شکاف) و “طبق گفته موروسی” “اعتقاد بر این است که دارای رپرتویی با کالیبر MLB است.”

Trevor Bauer به وضوح شماره یک در بازار نماینده آزاد است ، پس از اینکه چارلی مورتون و ماساهیرو تاناکا پس از قبول پیشنهاد مقدماتی مارکوس استرومن ، ردیف دوم را نشان می دهند. Arihara یک گزینه جایگزین برای مورتون و تاناکا است ، اگرچه در MLB اثبات نشده است. ملوانان دو سال پیش به یوسی کیکوچی قراردادی 4 ساله و 56 میلیون دلاری دادند که می تواند معیار قرارداد آریهارا باشد.

تیم اعلام کرد تیم ملی سام کلی را برای یک قرارداد یک ساله در لیگ بزرگ امضا کرد. کلای 27 ساله هرگز در لیگ های بزرگ بازی نکرده است. او 69 پاس 1/3 ، تقریباً همه با آرامش ، بین Double-A و Triple-A با Twins در سال 2019 انداخت ، و یک ERA 3.25 را با 72 حرکت ارسال کرد. کلی سال 2020 را در سایت جایگزین مینه سوتا گذراند و در تمرین بهار برای واشنگتن برای یک مکان برای گاوها رقابت می کند.

WEEI.com به گزارش راب بردفورد گزارش داد ، سرخپوشان مایکل گتیس ، بازیکن آینده دار پادرس ، مایکل گتیس را برای عقد قرارداد با لیگ کوچک به خدمت گرفته اند. گتیس 25 ساله یکی از بازیکنان دور دوم است ، اگرچه اعتصابات باعث شده او در سطح جزئی لیگ باشد. وی نویسنده باتری 0.256 / .305 / .517 با 31 خانوار در 128 بازی Triple-A در سال 2019 است و سال 2020 را در وب سایت جایگزین سن دیگو صرف می کند. گتی قدرت خام فوق العاده ای دارد و بوستون سعی می کند به او کمک کند تا ارتباط بیشتری برقرار کند تا بتواند از این قدرت در سطح MLB استفاده کند.

چرنوف به عنوان یکی از محبوب ترین ها برای سرخپوشان شناخته می شود

مدیر عامل کلیولند ، مایک چرنوف ، به یکی از علاقه مندان تبدیل شدن به رئیس جمهور متز برای انجام کارهای بیس بال تبدیل شده است. کلیولند هنوز به چرنوف اجازه مصاحبه با متس را نداده است ، اگرچه انتظار می رود این اتفاق بزودی رخ دهد. تیم ها معمولاً مانع مصاحبه تبلیغاتی مدیران نمی شوند. چرنوف درست روبروی نیویورک بزرگ شد و از مصاحبه با متس در مورد کار خود در GM دو سال پیش امتناع کرد ، اگرچه ظاهراً صاحب جدید استیو کوهن اکنون حق رای دادن را بسیار مطلوب تر کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر