[ad_1]

آخرین مهلت حراج بیس بال لیگ برتر لیگ چهارشنبه بود و در اینجا لیست کاملی از بازیکنان بریده شده وجود دارد. ما همچنین 10 جذاب ترین نامی را که در نتیجه به مجموعه آژانس های رایگان پیوستند ، پوشش دادیم. می توان تصور کرد که اجاق گاز به اصطلاح داغ در حال حاضر گرم می شود ، اما دلایل مختلفی برای کند کردن کار وجود دارد ، یکی از آنها کشیدن پا از MLB در مورد استفاده یا عدم استفاده از DH در NL در فصل آینده است.

با این وجود ، ما امیدواریم که شایعاتی را که می توانیم در روز سوم دسامبر جمع آوری کنیم.

یانکی ها در تماس با برانتلی هستند

طبق گفته باستر اولنی از ESPN، یانکی ها با نماینده آزاد نماینده آزاد مایکل برانتلی تماس گرفته اند. طبقه بندی این است که یانکی ها احتمالاً با پیگیری جدی برانتلی در صورتی که بازیکن پایه دوم DJ LeMahieu بازیکن آزاد را در جای دیگری امضا کند ، جلو می روند. نیاز متعاقب آن به یک کشیش چپگرا تر در غیاب لماهیو می تواند برایان کشمن و یانکی ها را به سمت برانتلی سوق دهد.

در مورد برانتلی ، چهار ستاره All-Star 33 ساله کاملاً خوب زندگی حرفه ای خود را احیا کرد. پس از فصل 2017 ، به نظر می رسید که حرفه برانتلی به دلیل یک دوره طولانی مصدومیت جدی ، می تواند به طور موثر پایان یابد. با این حال ، از آغاز فصل 2018 ، برانتلی خط 0.309 / .368 / .484 (125 OPS +) را تعیین کرده است ، در حالی که در کل سالم مانده و به طور متوسط ​​22 خانوار و 44 جفت برای 162 بازی انجام شده است. نیازی به گفتن نیست که یانکی ها می توانند از چنین خفاشی استفاده کنند و ربودن آن از پنجه های آستروس فقط یک سس خواهد بود.

به طور کلی ، اولویت یانکی ها امضای مجدد LeMahieu خواهد بود و به نظر می رسد علاقه مندی متقابل برای انجام کاری وجود دارد. با این حال ، بازار نامطمئن می تواند به نتایج نامشخص منجر شود و یانکی ها به طور منطقی در حال آماده شدن برای فرصتی برای پیشنهاد LeMahieu هستند.

او در مک کان صفر می زند

متس “گفتگوی فعال” با شکارچی عامل آزاد جیمز مک کان ، طبق گفته رابرت موری از Fansided، که اشاره می کند “به طور فزاینده ای” احتمال دارد مک کان یک معامله چهار ساله بدست آورد. گزارش های متعدد در هفته های اخیر نشان می دهد که مت ها McCann را به خاطر شکارچی برتر عامل رایگان JT Realmuto هدف قرار داده اند.

فرض قبلی این بود که این بازار بسیار دشواری برای بازیکنان آزاد خواهد بود ، جدا از نام های نخبه ای مانند Realmuto و George Springer. به نظر می رسد معامله چهار ساله ماکان برای این پیر 30 ساله کودتا باشد. در سال 2018 ، مک کان بیشتر شکارچی بدون ضربه بود ، اما او نیمه اول بزرگ را در سال 2019 شکست و سپس در بازی نیمه وقت خود در سال 2020 با White Sox خوب ضربه زد.

در 2019-20-20 ، McCann در 149 بازی با 29 جفت ، 25 هومر و 75 RBI با 0.276 / .334 / .474 (114 OPS +) برخورد کرد. اگر او مجبور بود هر فصل پیش چنین کاری را انجام دهد ، امضای عالی خواهد بود. فقط در 601 بازی شغلی او یک مهاجم است .249 / .300 / .394. شاید او واقعاً در دو فصل گذشته از چیزی استفاده کرده است.

Red Sox به Rosario علاقه مند هستند

این دوقلوها که به حراج گذاشته نشده بودند ، ادی روزاریو در روز چهارشنبه و جان موروسی از MLB.com گزارش می دهد به Red Sox علاقه دارد. اکنون ، همانطور که موروزی در توییت بعدی خود اشاره کرد ، پس از از دست دادن مدافعان نخبه موکی بیتس و جکی بردلی در خارج از زمین در سال های اخیر ، این ممکن است به چندین حرکت برای امکان پذیر شدن آن نیاز داشته باشد. شخصی (Andrew Benintendi) باید با میدان سنگین سمت راست Fenway Park کنار بیاید ، که این به معنای انتقال الکس وردوگو به کارهای روزمره است.

شاید افزودن Rosario بخشی از تعدادی از Red Sox در هدایت لیست باشد.

با این وجود ، Rosario در Fenway بسیار خوب خواهد بود. در چهار فصل گذشته ، او 493. با میانگین 162 بازی از 34 زوج و 33 هومر را پوشیده است.

مارلینز برای گاوها کمک می گیرد

به گفته مدیر کل جدید کیم نگ ، اولویت اصلی مارلین ها در این فصل افزودن کمک به گاوها است (از طریق باری جکسون از میامی هرالد) نزدیکتر براندون کینتزلر ، به همراه برد باکسبرگگر و نیک وینسنت ، از مارلین هایی هستند که فصل گذشته بازی های گاو نر قابل توجهی انجام دادند و از آن زمان در یک آژانس رایگان هستند.

اولین معامله ای که Ng پس از تصدی مسئولیت انجام داد ، دستیابی به آدام کیمبر مناسب از کلیولند بود ، اما کار برای Ng و دفتر کار او بسیار پایان یافته است. ییمی گارسیا نزدیکتر به نظر می رسد ، اگرچه این احتمال وجود دارد که جیمز هویت و ریچارد بلر نقش های دیرهنگام را حفظ کنند ، اما اگر مارلینز بخواهد به پلی آف برگردد قطعاً باید عمق را در نظر گرفت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir