[ad_1]

gettyimages-12772626441.jpg
گتی ایماژ

به طور رسمی ، جلسات زمستانی سال 2020 از روز یکشنبه آغاز می شود. آنها قرار بود در هتل Omni و مرکز همایش های کی بیلی هاچیسون در دالاس برگزار شوند ، اما در عوض به دلیل همه گیری COVID-19 در عمل برگزار می شوند. خوشبختانه ، ما همچنان توزیع معمول معاملات و امضاها و شایعات را بدست خواهیم آورد. اکنون اینجا صداهای گرم روز یکشنبه است

قرمزها برای تجارت با گری کار می کنند

عکس سر

قرمزها سخت در تلاشند تا تجارت دست راست سونی گری ، جوئل شرمن را انجام دهند نیویورک پست. شرمن می گوید آنها این کار را می کنند در حالی که بدنبال بازار برای شروع کار پارچ هستند. استراتژی ممکن است تجارت خاکستری برای چند قطعه باشد ، آنها آن را از طریق یک آژانس رایگان جایگزین می کنند یا با قیمت پایین تر تجارت می کنند. گری در سال های 2021 و 2022 10 میلیون دلار بدهکار است و برای 2023 گزینه باشگاه 12 میلیون دلاری دارد.

انتظار می رود سینسیناتی ترور بائر را از دست بدهد تا آزادی آژانس را آزاد کند و تجارت با گری که 3.07 ERA برای دو فصل با قرمزها دارد ، چرخش باشگاه را بیش از پیش خسته می کند. با این حال ، بائر تنها بازیکن کالیبر ace در آژانس رایگان است ، بنابراین تیم دیگری ممکن است مایل باشد یک بسته قابل توجه را برای گرفتن گری رها کند. ارزش تجاری آن ممکن است هرگز بیشتر نباشد و قرمزها ممکن است اعتقاد داشته باشند افرادی که پیچینگ می کنند می توانند تولید آن را با دیگران جایگزین کنند.

این دوقلوها به هرناندز ، سوریا علاقه مند هستند

عکس سر

عکس سر

دوقلوها به دستیار انریکه هرناندز و مردی از یواخیم سوریا علاقه مند هستند ، گزارش SKOR North’s دارن ولفسون. مینه سوتا پیش از این ترور می را به یک آژانس رایگان از دست داده است و می تواند Ehire Adrianza ، Nelson Cruz ، Marwin Gonzalez ، Eddie Rosario و Matt Wisler ، و دیگران را از دست بدهد. روزاریو و ویستلر هفته گذشته به حراج گذاشته نشدند.

هرناندز 29 ساله تقریباً در هر جایی می تواند بازی کند و به دوقلوها خفاش دیگری می دهد تا به تعادل تیم کمک کند ، تیمی که در حال حاضر کمی به سمت چپ متمایل است. او می تواند در یک بخش که شامل متیو بوید ، دنی دافی ، دالاس کیتچل ، مایک ماینر ، طارق اسکوبال و سایر مبتدیان مشهور جنوبی باشد ، مفید باشد. سوریا 36 ساله مانند همیشه حیله گر است و به عنوان یک گزینه دیرهنگام موثر باقی مانده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir