[ad_1]

چهارشنبه آخرین مهلت عدم مناقصه استاین بدان معناست که روزی است که تیمها باید برای فصل آینده به بازیکنان خود قرارداد قبل از داوری و داوری پیشنهاد دهند. آنها نباید آنها را قبل از مهلت 20:00 ET امضا کنند ، اما باید پیشنهاد قرارداد را ارائه دهند. بازیکنانی که طبق قرارداد پیشنهادی دریافت نمی کنند ، بازیکن آزاد می شوند. با ردیاب غیر حرفه ای ما می توانید اخبار روزانه را بدون حراج دنبال کنید.

اکنون در اینجا آخرین صداهای موجود در اجاق گاز داغ وجود دارد.

فرشتگان ایگلسیاس را بدست می آورند

ایستگاه خوزه ایگلسیاس از بالتیمور اوریولز ، فرشتگان لس آنجلس ، تیم را اعلام کرد. پارچ های راست ، Jean Pinto و Gareth Stollings در این معامله به بالتیمور می روند.

عکس سر

ایگلسیاس 30 ساله بیشتر به خاطر تلاش های دفاعی مستحکم شناخته می شود ، اما در سال 2020 او در فصل تهاجمی دستیابی به موفقیت بزرگ داشت و در 39 بازی برای O. خط شیب 0.373 / .400 / .566 را تعیین کرد.

فرشتگان یک لیست کوتاه عالی در آندرلتون سیمونز چهار بار برنده دستکش طلایی داشت – که این فصل به آژانس رایگان پیوست. به نظر می رسد ایگلسیاس در سال 2021 نقش نقطه آغاز فرشتگان را بر عهده خواهد گرفت.

غول ها ، Blue Jays به اوزونا علاقه مند هستند

نماینده آزاد مارسل اوزونا به خواستگاری های جدید خود ادامه می دهد. جدیدترین تیم ها شامل غول های سانفرانسیسکو و تورنتو بلو جیز هستند. غول ها به اوزونا علاقه مند هستند ، اما معامله بالقوه تا حدی به این بستگی دارد که آیا لیگ ملی مهاجم منصوب را در سال 2021 بپذیرد ، طبق گفته Jon Morosi از MLB.com. در همین حال ، Blue Jays نیز در Ozuna هستند ، اما آنها همچنین از George Springer خواستگاری می کنند ، موروسی گزارش می دهد.

در 60 رتبه برتر CBS Sports برای بازیکنان آزاد ، Springer عامل شماره 1 آزاد و اوزونا شماره 6 است.

عکس سر

این هنوز اتفاق نیفتاده است ، اما انتظار می رود DH جهانی در سال 2021 مجدداً معرفی شود و با قرارداد جمعی بعدی در سال 2022 دائمی شود. این احتمالاً باعث راحتی باشگاه های لیگ ملی در طولانی مدت برای جذب اوزونا می شود.

اوزونا 30 ساله با 18 بازی خانگی در 60 بازی در سال 2020 با 0.338 / .431 / .636 برخورد کرد. علاوه بر این ، اوزونا برای مسابقات خانگی و RBI در راس لیگ ملی به پایان رسید. او به طور متوسط ​​13 شوت داشت تا تاج سه گانه NL را در فصل گذشته بدست آورد. اوزونا زمستان سال گذشته به جای پیمان چند ساله ، قرارداد یک ساله را انتخاب کرد و با 18 میلیون دلار با آتلانتا براوز قرارداد بست. وی زمستان امسال پس از دریافت پیشنهاد صلاحیت خود را واجد شرایط نکرد.

سگورا وارد گفتگوهای تجاری می شود

عکس سر

صاحب فیلیز ، ژان سگورا گفتگوهای تجاری را آغاز می کند ، جان هیمن از شبکه MLB گزارش می دهد. رابرت موری از Fansided می گوید Blue Jays از جمله تیم های ترکیبی است. سگورا مطمئناً با کارخانه تجاری غریبه نیست. او قبلاً چهار بار در کارنامه خود جایزه دریافت کرده است ، از جمله از مارینرز به فیلادلفیا در دسامبر 2018. سگورا دو سال و یک گزینه باشگاه تحت قرارداد دارد. تورنتو می تواند او را در پایگاه سوم قرار دهد و در ابتدا ولادیمیر گررو جونیور را حفظ کند.

دیدی گرگوریوس یک بازیکن آزاد است و فیلیس در حال حاضر یک توقف کوتاه با اسکات کینگری در پایگاه دوم سگورا را با مداد دارد. تجارت Segura باعث آزاد شدن پول برای امضای مجدد Gregorius یا امضای توقف کوتاه دیگر مانند Marcus Semien یا Andrelton Simmons می شود. روش دیگر ، فیلادلفیا می تواند در یک توقف کوتاه معامله (فردی گالویس؟) برود و پول را به JT Realmuto هدایت کند. فیلیس دقیقاً به پول وصل نیستبا این حال ، به نظر نمی رسد تجارت با Segura برای سایر اقدامات ضروری باشد.

باشگاه های علاقه مند به آگیلار

عکس سر

چندین تیم علاقمندی تجاری خود را به مرد اول مارلینز ، عیسی آگیلار نشان داده اند ، کریگ میش از SportsGrid گزارش می دهد. میش می گوید پیش بینی می شود آگیلار قبل از موعد مقرر روز چهارشنبه قرارداد بگیرد. انتظار می رود که او از طریق داوری نزدیک به 4 میلیون دلار برنده شود و امروزه تیم ها حاضر نیستند این مقدار را برای یک نفر اول یک بعدی هزینه کنند. به سختی یک معامله مارلین ها را بیش از تخفیف در پرداخت جلب می کند.

میامی بازیکن بسیار مشابه (و ارزان تری) آگیلار را در گرت کوپر دارد و بهترین فرد امیدوار کننده لوین دیاز تقریباً برای یک کار تمام وقت در MLB آماده است. انتظار می رود DH جهانی در برخی از مواقع قبل از فصل 2021 دائمی شود و اگر این اتفاق بیفتد ، نگهداری Aguilar برای مارلین ها بسیار راحت تر خواهد بود. او یک بازیکن سازنده و مدیر باشگاه است که نباید برای تیمی جوان در حال افزایش اخراج شود. به نظر می رسد ارزش آگیلار برای مارلین های لیست آنها بیش از هر چیزی است که بتواند در تجارت استخراج کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر