[ad_1]

james-mccann.png
گتی ایماژ

آخرین مهلت حراج بیس بال لیگ برتر لیگ چهارشنبه بود و در اینجا لیست کاملی از بازیکنان بریده شده وجود دارد. ما همچنین 10 جذاب ترین نامی را که در نتیجه به مجموعه آژانس های رایگان پیوستند ، پوشش دادیم. می توان تصور کرد که اجاق گاز به اصطلاح داغ در حال حاضر گرم می شود ، اما دلایل مختلفی برای کند کردن کار وجود دارد ، یکی از آنها کشیدن پاها به بیرون از MLB در مورد استفاده یا عدم استفاده از DH در NL در فصل آینده است.

با این وجود ، ما امیدواریم که شایعاتی را که می توانیم در روز سوم دسامبر جمع آوری کنیم.

او در مک کان صفر می زند

متس “گفتگوی فعال” با شکارچی عامل آزاد جیمز مک کان ، طبق گفته رابرت موری از Fansided، که ذکر می کند “به طور فزاینده ای” احتمال دارد که مک کان یک معامله چهار ساله دریافت کند. گزارش های متعدد از هفته های گذشته نشان می دهد که مت ها McCann را به عنوان عامل آزاد برتر JT Realmuto هدف قرار داده اند

فرض قبلی این بود که این بازار بسیار دشواری برای بازیکنان آزاد خواهد بود ، جدا از نام های نخبه ای مانند Realmuto و George Springer. به نظر می رسد معامله چهار ساله مكان برای این پیر 30 ساله كودتا باشد. در سال 2018 ، مک کان بیشتر شکارچی بدون شلیک بود ، اما نیمه اول بزرگ را در سال 2019 شکست و سپس در کار نیمه وقت خود در سال 2020 با White Sox خوب ضربه زد.

در 2019-20-20 ، McCann در 149 بازی با 29 جفت ، 25 هومر و 75 RBI با 270 / .334 / .474 (114 OPS +) و اگر او هر فصل پیش چنین کاری می کرد ، امضای عالی بود. فقط در 601 بازی شغلی او یک مهاجم 0.249 / .300 / .394 است. شاید او واقعاً در دو فصل گذشته از چیزی استفاده کرده است.

مارلینز برای گاوها کمک می گیرد

به گفته مدیر کل جدید کیم نگ ، اولویت اصلی مارلین ها در این فصل افزودن کمک به گاوها است (از طریق باری جکسون از میامی هرالد) نزدیکتر براندون کینتزلر ، به همراه برد باکسبرگر و نیک وینسنت ، از مارلین ها هستند که فصل گذشته گاو نرهای زیادی ایجاد کردند و از آن زمان به یک آژانس رایگان حمله کرده اند.

اولین معامله ای که Ng پس از تصدی مسئولیت انجام داد ، دستیابی به آدام کیمبر مناسب از کلیولند بود ، اما کار برای Ng و دفتر کار او بسیار پایان یافته است. ییمی گارسیا نزدیکتر به نظر می رسد ، اگرچه این احتمال وجود دارد که جیمز هویت و ریچارد بلر نقش های خود را برای اواخر بازی حفظ کنند ، اما اگر مارلین ها بخواهند به مرحله پلی آف برگردند قطعاً باید عمق را در نظر گرفت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir