شایعات MLB: بعید به نظر می رسد جادوگران سفید جورج اسپرینگر را به زمین بیندازند. جوک پدرسون تیم های زیادی را به خود جلب کرده است


روز دوشنبه آغاز جلسات زمستانی در سال 2020 است که به لطف بیماری همه گیر COVID-19 در یک فضای مجازی برگزار می شود. جلسات زمستانی معمولاً به امضاها و معاملات بزرگ منجر می شود ، اما این بار تعدادی از عوامل می توانند سرعت کمتری داشته باشند. با این حال شایعات باید فراوان باشد.

ما قبلاً با س questionsالات متداول درباره جلسات زمستانی و برخی پیش بینی های جسورانه شما را ملاقات کرده ایم و اکنون به بررسی صدای اجاق گاز گرم در روز دوشنبه خواهیم پرداخت.

وایت ساکس ها که به فصل بازمی گردند ، پس از ارائه ناموثر مزارع نامار ، نیاز به کمک در زمین مناسب دارند. با توجه به اینکه شیکاگو در حالت مسابقه است و زمستان گذشته کاملاً فعال بود ، برخی حدس می زنند که آنها می توانند مدعیان اصلی جورج اسپرینگر باشند که یکی از بهترین بازیکنان آزاد موجود است. با این حال ، جف پاسان از ESPN گفت چنین جفت سازی بعید است:

منابع ESPN گفتند که به همان اندازه طرفداران شیکاگو وایت ساکس ، جورج اسپرینگر ، ترکیب پویای خود را جمع می کند ، به دلایل بسیار زیاد بعید است با شیکاگو قرارداد ببندد.

اعداد و ارقام اسپرینگر برای هدایت 9 چهره در بازار است و این احتمال وجود دارد که او در ازای لوئیس رابرت از موقعیت اصلی خود در میدان مرکزی دور شود. حتی در این صورت ، ممکن است شکل Sox برای کمک در زمینه چپ فعال باشد ، اما ترکیب آنها ممکن است او را وادار کند که به دنبال یک چپ دست (خفاش های Springer در سمت راست) باشد. صحبت از این ، پاسان ، مایكل برانتلی ، هم تیمی اسپرینگر هوستون به عنوان یك هدف بالقوه است. تناسب بالقوه دیگر دقیقاً در زیر ذکر شده است.

حتما بخوانید:
Duke v Michigan State: پخش جریانی مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، پوشش ، مهلت زمانی ، احتمالات ، توزیع ، انتخاب

برای مکالمات بیشتر با MLB در هوای گرم ، به Fantasy Baseball Today مراجعه کنید ، جایی که خدمه بهترین مقصد را برای بهترین بازیکنان رایگان تجزیه می کنند.

جوک پدرسون در حال جلب علاقه بازار است

عکس سر

جوک پدرسون یک بازیکن آزاد است و قدرت چپ او همراه با توانایی او در اداره حداقل سه موقعیت خارجی باعث می شود او یک نام جذاب در میان بازیکنان آزاد غیر حق بیمه باشد که می توانند استخدام شوند. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، پدرسون سال 2020 قدرتمندی نداشت ، اما تیم ها در چنین مبارزات کوتاه مدت مطالب زیادی را نخوانند با توجه به حجم نمونه کوچک و ماهیت منحصر به فرد و چالش برانگیز فصل. پدرسون ، زیر 29 سال تا آوریل ، خط شغلی 0/2138/349/501 در برابر حق است و 121 خانوار از 130 خانوار شغلی وی مخالف حق هستند. این بدان معنی است که او می تواند نیمه غالب یک گوشه بیرونی گوشه را تشکیل دهد و زمانی که در ترکیب اصلی نیست یک مهاجم درجه یک باشد. این ارزش دارد.

در این جبهه ، کن روزنتال از Athletic گزارش می دهد که کاردینالز ، برورز و وایت ساکس فوق الذکر در میان تیم هایی هستند که حداقل “برخی از علاقه” ها را برای جذب پدرسون دارند. منطقی است که برای هر یک از این تیم ها وجود داشته باشد ، اما در مورد کاردینال ها ، ممکن است در زمین بازی بهم ریخته شود. همچنین لازم به ذکر است که در صورت جهانی شدن DH تا سال 2021 بازار اعتصاب کنندگانی مانند Pederson بهبود می یابد. با این حال ، این احتمال بعید است.

عکس سر

آبی جی ها که از یک فصل شگفت آور برنده و قرار گرفتن در مرحله پلی آف در سال 2020 خارج می شوند ، آماده رفتار مانند مدعیانی هستند که در این فصل حضور دارند. آنها در ارتباط با تعدادی از نمایندگان آزاد ارشد و اهداف تجاری در این فصل ذکر شده اند ، و اکنون با دستیار چرخش Mike Fears مرتبط هستند. Jon Morosi از توییت های MLB Network که جی واقعاً از خواستگاران بالقوه Fiers هستند.

حتما بخوانید:
مسابقه پیش نویس NFL 2021: تیم قدیمی Adam Gaze یک مانع موقت در جستجوی جت ها برای رسیدن به تیم برتر است

Fiers 35 ساله قوی ترین فصل خود را در سال 2020 تجربه نکرد ، اما او در 2018 و 2019 بسیار مفید بود و برای حرفه خود می تواند با داشتن 101 ERA + در 10 فصل در لیگ های بزرگ افتخار کند.
منبع: pencil-news.ir