[ad_1]

gettyimages-1283188698.jpg
گتی ایماژ

اولیویه ژیرود گفته است بعد از اینکه در این فصل فوتبال تیم اصلی را با فرانک لمپارد دشوار دید ، ترک چلسی را فکر خواهد کرد.

CBS Sports برای اولین بار در تاریخ 6 نوامبر فاش کرد که ژیرود در نظر دارد استمفوردبریج را با اینترمیلان ترک کند در میان آن دسته از باشگاههایی که علاقه مند به برنده جام جهانی 2018 هستند.

ژیرود در این فصل فقط 7 بازی در تمام مسابقات انجام داده است که فقط یک بازی را شروع کرده و 36 دقیقه فوتبال در لیگ برتر بازی کرده است. این کاملاً تضاد با هفته های آخر مبارزات قبلی است ، زمانی که بازیکن 34 ساله خود را به عنوان اولین انتخاب نسبت به تامی آبراهام معرفی کرد و در 12 بازی اخیر 8 گل به ثمر رساند.

آمدن تیمو ورنر به علاوه فرم خوب خود آبراهام – گل او در پیروزی 2-0 مقابل نیوکاسل یونایتد سومین گل در بسیاری از بازی ها بود – باعث شده ژیرو دور شود و اگر می خواهد یک مکان را تغییر دهد در میانه فصل مجبور به تغییر است. در تیم فرانسوی برای یورو 2020.

او به Telefoot فرانسه گفت: “این نگران کننده است.” “من فکر می کردم که هنوز باید در چلسی نقش آفرینی کنم ، اما زمان بازی من بسیار کاهش یافته است. این باید تغییر کند ، در غیر این صورت من باید تصمیم بگیرم.

“من در مورد وضعیتم صریح و روشن هستم: من مجبورم در ژانویه تصمیمی بگیرم. امیدوارم مانند همیشه تصمیم درستی بگیرم.”

ژیرود همچنان عضو ثابت فرانسه است و هفته گذشته در پیروزی 4-2 مقابل سوئد گلهای 43 و 44 را در کارنامه ملی خود به ثمر رساند و او را در هفت ثانیه از رکورد تیری هانری به ثمر رساند. بلوز. با این حال ، دیدیه دشان سرمربی مهاجم چلسی هشدار داد که برای حفظ نقش منظم در کشورش به “ریتم” نیاز دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر