شاید 49 ساله ها مجبور شوند یک استادیوم جدید برای بازی های خانگی در ماه دسامبر پیدا کنند ، زیرا سانتا کلارا تمام ورزش ها را متوقف می کند


MSA / Icon Sportswire از طریق گتی ایماژ

سانفرانسیسکو 49ers پس از صدور آیین نامه جدید COVID-19 که شامل ممنوعیت موقت تمام ورزش های دبیرستان ، دانشگاه و حرفه ای است ، اکنون باید در کشور سانتا کلارا ، جایی که استادیوم Levi’s واقع شده است ، به دنبال خانه جدیدی باشند. این مدت از سه هفته آینده اعمال می شود ، که شامل دو بازی خانگی برای 49ers است – 7 دسامبر (برابر بوفالو) و 13 دسامبر (مقابل واشنگتن). البته ، این مسئله همچنین در جایی که نینرها می توانند در جایی که بازی های آنها انجام می شود تمرین می کنند.

این امر پس از کالیفرنیا رخ می دهد که تاکنون بزرگترین هجوم COVID-19 خود را تجربه کرده است. شهرستانهای سانفرانسیسکو و سان ماتئو نیز محدودیت های مشابهی را ایجاد کرده اند ، که محدود کردن گزینه های نزدیک برای 49 است ، زیرا آنها همچنان به دنبال مکان جدیدی برای انجام بازی های خود هستند. محدودیت های جدید شهرستان سانتا کلارا برای هر کسی که بیش از 150 مایل به این کشور و یا از آنجا سفر کند ، به قرنطینه 14 روزه احتیاج دارد که مطمئناً بوفالو و واشنگتن تحت آن قرار دارند.

دکتر سارا کودی ، کارگر بهداشت گفت: “من می دانم که این چیزی نیست که هر یک از ما می خواهیم بشنویم و همچنین وضعیتی که هرکدام از ما می خواهیم در آن قرار بگیریم نیست ، اما اینجا هستیم.” اخبار مرکوری.

مطابق با نیک واگنر از ESPN، 49 نفر یکشنبه شب پس از بازگشت از لس آنجلس مشمول قرنطینه 14 روزه نخواهند شد ، زیرا دستورالعملهای تعیین شده توسط شهرستان سانتا کلارا تا روز دوشنبه اجرا نمی شود.

حتما بخوانید:
معرفی بازار لباس بچگانه تهران + آدرس

از آنجا که بقیه کشور با موج COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، NFL نیز نتوانسته است از همه گیر پنهان شود. تعدادی از تیم ها ، از جمله استیلرز ، ریونز و کلتس ، اخیراً با تست های مثبتی برای COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، آزمایشاتی که در کل سازمان آنها ظاهر شد و در مورد Steelers-Ravens ، بازی آنها باید دو بار برنامه ریزی شود. این لیگ همچنین با ارسال یادداشتی به تمام 32 باشگاه ، به آنها اطلاع داد كه تمام فعالیت های شخصی در روز دوشنبه ، 30 نوامبر و سه شنبه ، اول دسامبر به حالت تعلیق در می آیند تا سعی كنند تعداد آزمایشات مثبت را كه از روز تعطیلات شکرگذاری
منبع: pencil-news.ir