[ad_1]

بروزرسانی: این بازی به دلیل COVID-19 به تعویق افتاده است

در رده هشتم جورجیا بولداگ و وندربیلت کامودورز در یک مسابقه SEC ساعت 16:00 بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه سنفورد به مصاف هم می روند. بولداگ ها در خانه 6-2 و 3-0 هستند ، در حالی که Vanderbilt در کل 0-8 و در بازی 0-4 است. گرجستان به طور میانگین 31.3 امتیاز در هر بازی در این مسابقه شنبه در مسابقه SEC ، در حالی که Vanderbilt میانگین فقط 14.3 بود.

بولداگ ها در آخرین احتمالات جورجیا در مقابل وندربیلت از ویلیام هیل اسپورت بوک از 35.5 امتیاز بهره مند شده اند و میزان افزایش قیمت 54 در نظر گرفته شده است. قبل از ورود به هر نوع وندربیلت و جورجیا ، پیش بینی فوتبال دانشکده را از مدل SportsLine مشاهده خواهید کرد. .

مدل پیش بینی SportsLine هر مسابقه فوتبال FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خاص آن رقمی بالغ بر 3500 دلار برای 100 دلار بازیکن از همتایان بالاترین فوتبال خود در برابر گسترش سلاح ها ، سود خیره کننده ای کسب کرده است. او همچنین فریاد 49-25 را برای همه افراد دارای رتبه برتر در 13 هفته فصل فوتبال کالج 2020 ، در حال حاضر نزدیک به 1300 دلار سود آورده است. هرکسی که او را دنبال می کرد بازگشت عظیمی را دید

اکنون این مدل در برابر Vanderbilt به جورجیا می رود. برای دیدن موارد دلخواه خود می توانید به SportsLine سر بزنید. در اینجا چند شانس برای کالج فوتبال جورجیا در برابر وندربیلت آورده شده است:

  • توزیع جورجیا در برابر Vanderbilt: جورجیا -35.5
  • گرجستان و وندربیلت بیش از حد: 54 امتیاز
  • خط ارز جورجیا در مقابل وندربیلت: گرجستان -15000 ، وندربیلت +2500

آنچه باید در مورد گرجستان بدانید

بولداگ ها در 28 نوامبر با نتیجه قانع کننده 45-16 بازی خود را مقابل گاماکوز کارولینای جنوبی انجام دادند. این امتیاز کلی 29 امتیاز به عنوان بیشترین حاشیه فرمان برای UGA در این فصل شناخته شده است. از جمله کسانی که اتهام Bulldogs را رهبری می کنند RB جیمز کوک بود که برای دو TD و 104 یارد با شش ناو عجله کرد. این حرکت زیرکانه پا به عنوان اولین باری که کوک در این فصل به سرعت 100 یارد رسیده است کاملاً برجسته است. عملکرد واضح کوک همچنین او را برای یک بازی در این فصل بالا قرار داده است.

آنچه شما باید در مورد Vanderbilt بدانید

در همین حال ، یک پیروزی برای Vanderbilt در روز شنبه به راحتی در ستارگان نبود ، زیرا این تیم حتی موفق به کسب برتری موقت نشد. جریمه کمودورها با 41-0 توسط ببرهای میسوری انجام شد. وندربیلت در پایان کوارتر سوم با نتیجه 27-0 سقوط کرد که بازیابی آن بیش از حد بود. QB Ken Seals بازی بسیار خاطره انگیزی داشت و در 19 تلاش فقط 79 یارد را پشت سر گذاشت.

برخی از آمار دفاعی برای تماشای: بولداگ رتبه سوم کشور را دارد که صحبت از حیاط تندرو مجاز در هر بازی است ، با میانگین فقط 75.3. با کمترین حسادت ، Commodores از نظر تعداد حیاط مجاز عبور در هر بازی ، با میانگین 292.5 ، 10 بدترین کشور است.

نحوه ساخت Vanderbilt در برابر جورجیا

این مدل 10،000 بار گرجستان را در برابر Vanderbilt شبیه سازی کرده و نتایج موجود است. می توانیم به شما بگوییم که مدل کج می شود و همچنین یک انتخاب پراکندگی نقطه ایجاد می کند که بیش از 60 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی وندربیلت را در برابر جورجیا برنده می کند؟ و کدام طرف توزیع بیش از 60 درصد شبیه سازی را تجربه می کند؟ همین حالا به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید به کدام سمت توزیع باید بروید ، همه اینها از مدل رایانه ای است که همکاران فوتبال خود را خرد کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir