[ad_1]

تروجان های USC و UConn Huskies پنج شنبه شب در یک درگیری جذاب غیر کنفرانس در Classic Legends 2020 رومانی دیدار می کنند. این یک بازی سایت خنثی در Mohegan Sun در Uncasville ، کانکتیکات است ، اگرچه نزدیکی به نفع کانکتیکات است. USC با رکورد 3-0 وارد زمین می شود که این شامل پیروزی بر BYU در آخرین بازی خود است. UConn با پیروزی برابر Central Connecticut و Hartford در ابتدای فصل ، 2-0 است.

چای برای ساعت 19:00 بعدازظهر برنامه ریزی شده است. ویلیام هیل كتاب ورزشی هاسكی ها را با یك امتیاز و نیم امتیاز از خط شروع به عنوان علاقه مندی ها معرفی می كند. افزایش یا تعداد کل امتیازات انتظار می رود در آخرین احتمال UConn در برابر USC 142 امتیاز باشد. قبل از انجام هر نوع USC در مقابل UConn ، نگاهی به پیش بینی های بسکتبال دانشگاه از مدل پیش بینی SportsLine بیندازید.

مدل پیش بینی SportsLine هر بازی بسکتبال را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. طی چهار سال یا بیشتر ، مدل رایانه ای خود سود قابل توجهی نزدیک به 2،600 دلار در هر 100 بازیکن را برای همتایان بسکتبال در رتبه بندی بالا در برابر گسترش سلاح بدست آورده است. او همچنین در فصل 21-2020 سریع شروع کرد و 4-1 در بالاترین امتیاز خود رفت و بیش از 300 دلار درآمد کسب کرد. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازگشت عظیمی را دیدند.

اکنون این مدل توجه خود را به Connecticut vs. USC در Roman Legends Classic 2020 معطوف کرده است. اکنون می توانید برای دیدن انتخابات به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا خطوط و روند بسکتبال برای USC در مقابل Connecticut آورده شده است:

  • توزیع UConn در برابر USC: UConn -1
  • UConn در مقابل USC over-under: 142 امتیاز
  • UConn: Huskies 10-4-1 در برابر گسترش در 15 بازی گذشته غیر کنفرانس گذشته است
  • USC: تروایی ها 21-13 در برابر گسترش از ابتدای 2019-20-20 هستند

چرا UConn می تواند پوشش دهد

UConn تیمی با استعداد در سالهای 21-2020 است که توسط جیمز بوکنایت نگهبان درجه دو هدایت می شود. Bouknight یک چشم انداز بسیار تبلیغاتی برای NBA است ، با میانگین 19.0 امتیاز ، 6.0 ریباند و 2.0 سرقت در هر بازی ، در حالی که 52 درصد از تلاش های خود را برای گلزنی انجام می دهد. به عنوان یک تیم ، UConn در تلاش 2 امتیازی 59.3 درصد شلیک کرد و هاسکی ها در رده بالای کشور قرار گرفتند و یک هدف میدان م ofثر 56.1 درصد را ثبت کردند. علاوه بر این ، هاسکی ها یک تیم تهاجمی عالی هستند و 48.6٪ از ریباند های موجود را پس از اشتباه از دست داده اند.

در دفاع ، UConn با ضربات باورنکردنی 21.4 درصد عکس ها را مهار کرد و همچنین هاسکی ها با سرعت بالاتری گردش مالی کردند و 24.5 درصد از دارایی ها را مجبور به توزیع کرد. USC همچنین تیم قدرتمندی است ، اما تروایی ها کمتر از 58 درصد از خط پرتاب آزاد را شوت می زنند ، و USC نیز یک تیم زیر متوسط ​​در تبدیل توپ به 21.5 درصد مالکیت توپ است.

چرا USC می تواند پوشش دهد

تروجان ها در تعدادی از مناطق در هر دو انتها متفاوت هستند. USC 10 تیم برتر دفاعی کشور تاکنون در 21-2020 است و 44.8٪ از ضربات از دست رفته خود را به دست آورده است. تروایی ها همچنین در ایجاد تلاش های پرتاب آزاد بسیار عالی عمل می کنند ، با پرتاب های آزاد در رده 15 تیم ملی قرار می گیرند و USC در این فصل با 60 درصد از برد 2 امتیازی شوت می زند. تروایی ها می توانند فراتر از قوس سه امتیازی نیز موفق شوند ، جایی که USC 36.2 درصد تلاش خود را انجام می دهد و UConn به حریفان اجازه می دهد 37.5 درصد در این فصل شلیک کنند.

در دفاع ، USC حریفان را با 36 درصد شوت در تلاش 2 امتیازی نگه می دارد ، در 10 کشور برتر قرار می گیرد و تروایی ها نیز در ضربات مسدود به بالای ورزش نزدیک هستند و 11.4 درصد تلاش برای ضربه زدن به حریف را از دست می دهند.

نحوه ایجاد UConn در برابر USC

مدل SportsLine بر اساس تعداد کل بازیکنان هر دو تیم پیش بینی شده است که مبهم به گل برسند. این مدل همچنین می گوید که یک طرف گسترش بیش از 50 درصد شبیه سازی ها را تجربه می کند. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

پس چه کسی کالیفرنیای جنوبی را در برابر کانکتیکت برنده می کند؟ و کدام طرف از پول تخصیص یافته در بیش از 50 درصد شبیه سازی است؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام طرف از توزیع UConn در برابر Southern Cal پرش می کند ، همه از مدل پیشرفته ، که در رتبه بندی خود برای بالاترین رتبه در کالج در چهار سال گذشته تقریباً 2،600 دلار رشد کرده است ، و کشف کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر